Forums » Nekategorizováno

Myslíte že sa tu dá nájsť domina?

  • 7. augusta 2005 18:29:25 CEST
    Ja som z Partizánskeho a dominu hladá už dobré 3 roky a stále nič už som z toho zúfaly a pri tom nechcem nič nemožné chcem len pani ktorej budem verne slúžiť a spravím pre nu hocičo. Poraďte mi čo mám spraviť prosím.
  • 12. januára 2006 5:05:44 CET
    jodo skus sa mrknut na Lady Ladu z Ostravy. Nemas to daleko, ale je to platena domina. Ak to potrebujes skus to, je podla mna celkom fajn a pekna. Cau.
  • 12. januára 2006 5:02:36 CET
    Trochu ma zaraza, ze tuna otroci zamdielaju nad tym, ze domina chce peniaze. Posielate tieto Panie na platene stranky. Myslim si, ze otrok vzdy pracoval pre svoju Pani a bol k tomu nuteny. Je namieste otazka pani "otroci", ci niektori z nas nepatria inam. Sex pre otroka? Trochu divne, este zadara? Divnejsie nad vsetko, to totiz nerobia baby ani v normalnom zivote. Obed plati chlap, vino deeto atd... Trochu pohlad iny, ale skusme sa zamysliet. Nechcete pani otroci nakoniec stetku, co bude plnit vase predstavy a zadara?
  • 11. januára 2006 13:02:50 CET
    najst nejaku dominu v zilinskom kr je nerealne su to zenske ktore zaujimaju len peniaze a nic viac pozitok zanika
  • 8. septembra 2005 15:13:14 CEST
    Navíc myslím, že s touto diskuzí jsme v tomto auditoriu vyloženě mimo mísu. Navrhuji se přesunout do nově založeného auditoria kam jsem překopírovala část naší dikuze.
  • 8. septembra 2005 15:07:35 CEST
    Prosím o link na diskutovaný článek, obávám se, že ostatní netuší o čem hovoříme.
  • 8. septembra 2005 15:06:56 CEST
    Ano, na podobné věci narážím. Nemyslím si, že takovýmto způsobem by bylo možné (o správnosti vůbec nehodlám diskutovat) manipulovat s partnerem. Předpokládám, že ani s mužem submisivním, natož s někým, kdo submisivní není. Tímto bychom se totiš dopracovali k tomu, že submisivita erotická a společensko-sociální jedno jest. A ono to jedno není... Pokud by ty příběhy skutečné byly, jednalo by se o skutečné domácí násilí a zneužívání ve formě postižitelné zákonem.... a těžko by to někdo zveřejňoval a vystavoval by jak sebe, tak autora trestnímu postihu.
    Jako masturbační texty je to ovšem zajímavé, ale nic víc to není.
  • 8. septembra 2005 14:15:26 CEST
    Někdy mi to přijde jako zneužití oslabené pozice muže , například v souvislosti se ztátou zaměstnání a na to navazující tvrdě nekonsensuální postup. Pokud jsou podobné příběhy skutečné.
  • 8. septembra 2005 14:11:34 CEST
    Doufejme. Přesto však mám důvodné podezření, že minimálně část článků na stránkách A. Sutton jsou masturbačními fantaziemi pro muže....
  • 8. septembra 2005 14:07:56 CEST
    Pokládám za samozřejmé a autorka zřejmě taky, že každý člověk zajímající se o tyto věci má určité minimální IQ a potřebnou míru soudnosti.
  • 8. septembra 2005 14:02:17 CEST
    V tom případě autorka uvažuje chybně a rozsvítí se jí ve chvíli, kdy od některého muže, kterému se to nebude líbit, dostane pár facek:-))) Vzhledem k tomu, že je zatím nedostala usuzuji, že si velmi dobře uvědomuje, na koho lze takové metody uplatnit a na koho ne:-)) Tuto důležitou informaci však v článku zcela pomíjí... Možná proto, že spoléhá na zdravý rozum dam, které se rozhodnou nastíněným postupem řídit.... možná proto, že dámy se zdravým rozumem nejsou cílovou skupinou:-)
  • 8. septembra 2005 13:17:11 CEST
    http://cernaluna.rootshell.cz/vychova111/subzona.htm
  • 8. septembra 2005 13:14:31 CEST
    Autorka vychází z předpokladu, že každý, i ten nejmachističtější muž má v sobě zakódovanou archetypální submisivitu vůči ženě a že žena může popsaným postupem tuto submisivitu uvolnit. Nevím, jak je tomu ve skutečnosti, ale soudím, že submisivní touhy vůči ženám má velmi mnoho mužů a že popsané techniky mohou v mnoha případech fungovat.
  • 8. septembra 2005 13:05:10 CEST
    Článek "Jak uvolníte svoji ženskou sílu" samozřejmě má zcela reálný základ a já nepochybuji o tom, že ty sámm ůžeš jeho platnost potvrdit. Ty jsi totiž submisivní...:)) Bohužel autoři (ano, domnívám se, že ve většině případů jsou autory muži) zapomněli zdůraznit, že popisované účinky má jednání žen, v něm líčené, skutečně jan a pouze na muže submisivní... Naopak nam ne osobně působí tento článek tak, jako by podsouval KAŽDÉ ženě, že při takovém způsobu jenání, se stane KAŽDÝ muž oddaným a pokorným subíčkem. Což není pravda. A proto mám pocit, že tyto články píší muži - pro muže....
    Každopádně v článku "Submisivní zóna" je několik velmi zajímavých postřehů.... MOžná by nebylo od věci, tento článek tu zveřejnit, co říkáš, Asdareeli??
  • 8. septembra 2005 11:34:46 CEST
    Nicméně, články, jako třeba "Jak uvolníte svoji ženskou sílu" nebo "Submisivní zóna" jsou velmi podnětné a já z vlastní zkušenosti můžu potrvdit jejich platnost
  • 8. septembra 2005 11:26:16 CEST
    Články z těch stránek znám pouze zprostředkovaně z Asdareelových překladů na jeho stránkách. Obecně je ale považuji z větší části za masturbační fantazie a rozhodně si nemyslím, že by šlo o skutečné příběhy ze života.
  • 8. septembra 2005 10:25:06 CEST
    Ty stránky jsou super a nečerpal jsem tam hodně inspirace i hlubších pohledů do psychologie a dynamiky femdom D/s vztahu, ale z některých těch příběhů se mi ježí všechny chlupy...
  • 7. septembra 2005 22:46:23 CEST
    Este k tym uvaham ktore sa objavili v predoslych prispevkoch o beznych vztahoch a moznosti ze sa raz vyvinu z nich s/d vztahy. Mozem doporucit stranku www.elisesutton.homestead.com, ktora mna uputala tym ze su na nej pribehy z realneho zivota, prispevky od ludi, ktori sa k s/d vztahu dopracovali z bezneho vztahu. Nehladajte tam ziadne fotky, ale skutocne pribehy plus nejake rady ako si najst dominantnu partnerku a pod. Su to fakty zo zivote pisane zenami i muzmi, co je o to zaujimavejsie.
    Otazka je komu sa to vlastne podarilo i na Slovensku, autory clankov su vacsinou z USA.
  • 6. septembra 2005 22:54:01 CEST
    to je rozumné, ale zatim nevim ani, kde leží ta louka
  • 6. septembra 2005 16:11:03 CEST
    aby si nakoniec neskoncila pri hladani v inej krajine, ako ja :-)))
  • 6. septembra 2005 13:57:44 CEST
    odporúčam nájsť najprv tú kopku sena.....ihiel tam je habadej.....
  • 6. septembra 2005 13:56:13 CEST

    ktor hladá , nájde.....ja som switch a tiež hladám , ale už sa neviažem iba na okolie , kde bývam a pracujem , som ochorná aj niečo obetovať , a preto zabrús aj do iných končín Slovenska a možno sa to podarí........držím palce
  • 4. septembra 2005 10:21:19 CEST
    je to jako hledat jehlu v kupce sena, ale i to se může podařit takže budu věřit a doufat a snad to jednou vyjde
  • 25. augusta 2005 11:29:36 CEST
    jo jo, je to jak pises, jelikoz nemas jeste zkusenosti a hlavne ne dlouhodbejsi treba i v beznem vztahu, tak proste ted je vse jine...s casem se clovek vice konkretizuje a ma jasnejsi rpedstavu o tom, co by rad, co nerad, co obetuje mozna, co urcite ne a tak podobne...mozna zjistis, ze vanilackej zivot je lepsi ;-)
  • 25. augusta 2005 10:49:23 CEST
    Díky ti za zajímavý příspěvěvek, dalšího zjevně zkušenějšího úchyláka
    Ono záleží na individuu, jak, kdo se s čím spokojí a kam až je ochoten v bdsm, s/d zajít. Nedá se říct, že bychom všichni hledali to samé. Možná časem "dozraju" taky k tomu, že vlastně vanilkové známosti (byť i třeba s smírnými prvky s/d) nebudou pro mě už vůbec zajímavé. S běžnými vztahy toho dlouhodobějšího rázu nemám zkušenosti a s vyloženým s/d vztahem už vůbec. Takže po této stránce těžko soudit, jak říkám v tomto ještě jasno nemám. Člověk může stokrát spekulovat, ale dlouhodobější praxe může vypadat nakonec úplně jinak. Z vlastní zkušenosti pouze vím, že pokud v intimním kontaktu a potažmo i vztahu se ženou fugurují s/d prvky, vzrušuje mě to daleko více než, když tam nejsou.

    to Asdareel - díky za ironickou poznámku , záleží jak píšu na tom, s čím se člověk spokojí a pak také na tom jak velkou má vytrvalost a trpělivost vysněný bdsm protějšek hledat. Důležité je i nakolik je velkým optimistou...
  • 24. augusta 2005 18:13:43 CEST
    Jít na to pomalu, oklikou, trpělivě a ještě nečekat žádné zázraky, výsledek je velmi nejistý... hm, asi máš z věcného pohledu pravdu, ale na jeden nepříliš dlouhý lidský život to nejsou zrovna malé požadavky...