Forums » Nekategorizováno

spanking

  • 15. mája 2007 19:45:04 CEST
    Zaujal ma jeden clanok alebo lepsie povedane oznam,ktory som cital na xbdsm.sk.Vraj niekde v Brne sa kona nejaka spankingova party u nejakej LadyCharis.Bol uz tam niekto na takejto party?Inac je 31.5 2007
    • 2 posts
    15. mája 2007 12:04:40 CEST
    do Alchemy som dodala tie bice ja a od Xdoma som ich nekupila :-)
  • 15. mája 2007 10:46:24 CEST
    Prosim kde zozeniem rakosku?
  • 14. mája 2007 18:58:56 CEST
    widel som nejake weci w gothic alchemy takze mi bolo jasne ze su to TIE bice, jednu wec wsak ale nexapem...preco by Xdom pouziwal formulacie typu "ja wam to udelam" a prijma od nas objednawky na bice a hracky na zakazku? :))) okrem toho, ked sme boli u neho doma, pripadalo mi dost prawdepodobne ze ix wyraba on, mozno s niekym, ale rozhodne wlastnorucne...
    • 2 posts
    14. mája 2007 11:26:29 CEST
    Tvoj oznam je fajn ale obsahuje jednu malu nepresnost :-) P. Horacek tie bice nevyraba :-))))) Ich zdroj mame spolocny.
  • 14. mája 2007 11:16:49 CEST
    Od pana Kudlacka sa daju kupit velmi pekne kusky, proste si staci wybrat to co wyhowuje. tzv. price/performance ratio je welmi w pohode. Jediny uplne mierny nedostatok je, ze ked si objednas nie prirodne, ale cierne prewedenie, tak xwilu trwa kym sa zabehnu a istu dobu trwa kym z toho necitit farbiwo ale realnu wonu koze. Najlepsie skusenosti wsak mame s bicmi, ktore wyraba pan Horacek (Xdom), tie su skwele spletene, wela wydrzia a ix wyrobca je okrem ineho welmi ustretowy, pohodowy a oxotny clowek :)

    Nenufer: neboj, aj od teba uz mame take dwa kusky w rozpoctowom plane zakomponowane :)
    • 2 posts
    13. mája 2007 23:46:38 CEST
    Divadelne OWK ako referenciu moc neberiem :-)
    Pokial mi ale tvrdite ze tym bicom sa koza este nikomu nerozsekla musim vam verit aj ked v tom pripade mam pochybnosti o doraznosti toho vyprasku :-) Proste podla mna tenke konce pokail to nie su dutky nebrat :-)
  • 13. mája 2007 23:38:54 CEST
    Signální nemá v erotických samozřejmě co dělat,ale pokud jde o zakončení pletených bičů(nejen černého karabáče)pak je špička do kulata,mám jich několik,tzv.ploška je pouze u jezdeckých bičíků.Rozseknout kůži lze i rákoskou nebo opaskem při neodborném zacházení.Znám více "spankerů" co mají právě tyto biče od onoho pána,který je dodává i do OWK,a žádný z nich ještě nikomu zadek neroseknul.
    • 2 posts
    13. mája 2007 23:03:57 CEST
    beriem ceny spat, ten rozdiel je tam dost minimalny, nieco je drahsie a nieco lacnejsie.
    • 2 posts
    13. mája 2007 23:02:43 CEST
    To ze ta ceny u tychto bicov presvedcili chapem ale ked som si to teraz pozrela zacinam vazne uvazovat o tom ci dotycny pan je kompletny. Dat medzi eroticke bice cosi co ma zakoncenie do spicky (karabac cerny) je najlepsia cesta ako pri poriadnej rane rozseknut sub partnerovi kozu len tak svihne. A to uz nehovorim o signalnych bicoch s praskackou, preboha, ved ten praskne v momente ked spicka prekona zvukovu barieru a to znamena rozseknutie koze a masa rovnako ako keby ste tam presli nozom. Inak beriem ze bide pletie pekne, styl ide ale jedine ked ho clovek navedie co ze to vlastne chce. Inak je to podla mna dost nepouzitelne.
  • 13. mája 2007 19:16:26 CEST
    Tak tahle konkurence to u mě vyhrála. Ty biče vypadaj dobře a ceny ještě líp. Omlouvám se.
    To NELYSS: Mockrát dík za typ !!
  • 13. mája 2007 19:11:23 CEST
    Připadá mi nutné trochu pedagogicky zapůsobit i směrem k profesorskému sboru :)
    Google na dotaz sedlářství.kudláček vrátil jako první tento výsledek. Což je asi ono, že... Takže informace NELYSS byla dostatečná.
    Pro google-kids: tečka znamená pro google jakýkoli znak - například mezeru; namísto dvou uvozovek je to dobrej kšeft
  • 13. mája 2007 14:37:04 CEST
    ked uz odkaz , tak by som uvital nejaky uceleny , podla ktoreho sa da dana stranka aj vyhladat.Chyba tam koncovka.
  • 13. mája 2007 1:59:11 CEST
    rákoska palí jako čert.bacha na to.záleží jak moc velký rány ti bude někdo dávat.když to neodhadne tak ti tím může i roztrhnou kůži.na začátek budou lepší důtky nebo vařečka.ale rákoska patří do ruky jen zkušenějšímu člověku
  • 12. mája 2007 21:37:53 CEST
    odvolávám co jsem napsala o bičích
    • 2 posts
    12. mája 2007 20:58:01 CEST
    Lezies mi do obchodov :-) dodavatel SM bicov som tu ja :-))
  • 12. mája 2007 20:49:40 CEST
    díky za auditko,nedívala jsem se do zapomenutých,ale i to se může stát ,myslím že není co dodávat,řečeno už bylo dost na toto téma,snad jen mohu poradit kde koupit levně krásné pletené jak erotické tak honácké biče,pro ty co neznají www.sedlářství kudláček
  • 11. mája 2007 20:16:30 CEST
    Aspoň, že teóriu si ešte nezabudol.
  • 11. mája 2007 13:12:06 CEST
    vytiahol som ti toto auditko zo zabudnutia, ak budes chciet sem nieco napisat , radi si to urcite vsetci precitame
  • 22. mája 2006 0:01:27 CEST
    Nejako toto forum vymiera
  • 8. mája 2006 7:45:50 CEST
    Co štípe.
    ano mas pravdu , ze nie kazdy bici nastroj vyvolava rovnaku bolest. Na pocit stipajucej bolesti sa najviac hodi:
    1.obycajny ohybny prut,
    2.tensia rakoska/pozor nezamienat si to s babusovkami co predavaju v baumaxe/
    3.lieskovica/zavisi od sposobu uderu- niekedy je to tupa bolest/
    4.corwinovka- specialne moje pomenovanie/jedna sa o silikon priemeru cca 1cm dlzke 60cm
    5. rozne buzirky, a tensie kabliky
    6.bič
    7.metla s brezoveho prutia- na tento nastroj sa dost casto zabuda, a je volne dostupny , jeho priprava si vyzaduje cca 15 minut prace, a je to nieco ine ako spomenute nastroje ,ale tiez sa to moze zaradit medzi stipajucu bolest.
    remen, varecha,rozne padla , a placacky vyvolavaju iny pocit bolesti.Pocit stipajucej bolesti sa da zintenzivnit , potretim trestaneho miesta alkoholom ,alebo dezinfenkcynm prostriedokm
  • 7. mája 2006 23:24:08 CEST
    Som zaciatocnik.Skusim poprosit o radu.
    Moj lenivy zadok bi potreboval pekne nasekat. davno som nedostal po holom.Najlepsie prutikom alebo aspon varecou aby to stipalo.Mimochodom ako to chuti bicom alebo rakoskou poucte ma prosim. remen mi velmi nechuti zadok je sice pekne fialovy ale bolst je tupa nestipe to.
  • 18. marca 2006 9:09:53 CET
    DAKUJEM
  • 18. marca 2006 8:09:11 CET
    No vidis tak predsa to nebolo az take zlozite ho prehovorit a takisto ako Nenufer ti zelam vela stastia
    • 2 posts
    17. marca 2006 18:48:29 CET
    Som rada ze ste sa dohodli :-) a prajem vedla stastia v dalsom spolunazivani.