Forums » Nekategorizováno

spanking

    • 7 posts
    4. marca 2009 2:07:05 CET
    pridal som zopár mojich vlastnoručných malieb do albumu.Pekne prosím správcov o promtné schválenie.
    • 5 posts
    4. augusta 2008 11:48:08 CEST
    asi si ten citron vylakal, uz ma zrusene konto :-))
  • 4. augusta 2008 10:16:03 CEST
    nedavno - no...asi pred mesiacom som bola so subikom v krasne zariadenom BDSM-Bare v Nemecku. dala som si pivko...a samozrejme uplne sa ponorila do pekne zariadenych miestnosti, kde sme boli takmer sami.

    to ze som presvihla vramci hratok zaverecnu o hodinu...to nie je hlavny bod "programu"

    ale to, ze na druhy den som sa cudovala sama sebe, aky chrbat subik mal - sama krvna podliatina - akoby som ho mlatila rakoskou alebo psim korbacom. ja som vsak vedela, ze "mlatenie" sa vecer pred tym nekonalo....tak kde bol teda "zmlateny"? zeby mi nasypali nieco do piva a ja si nepamatam?
    niee

    potom som na to prisla - taka nevinna vec - skripec.
    subik nezvykuty na taketo rafinovane sposoby mucenia sa mi dako vzajomnym posobenim jeho vahy, rebrinovej podlozky a tahu skripca na chrbatiku vyfarbil - do bordova

    zahada vyriesena
    • 13 posts
    9. novembra 2007 22:32:49 CET
    Nejako musí začať zábava. Rád dhaľujem skryté nadanie.
  • 9. novembra 2007 11:13:32 CET
    V tom príspevku pre teba od Profesora cítim, ako rád by sa ujal on tvojho zadočku. A ako ho poznám, neskončil by pri dutkach.
  • 8. novembra 2007 14:33:20 CET
    dakujem za pekne privitanie medzi Vami
    ako i za radu
  • 8. novembra 2007 12:54:01 CET
    aby som skoncil s prepichnutym jazykom ako ty?
    re: citron.trinast
    radi ta tu vidime, ako sa hovori , kazda predelka nedockavo sa trasuca na vyprask je tu vitana, a nevadi ze si zaciatocnik , kazdy sme zacinali. Odporucam na zaciatok skusat dutky , pri nich najskor overis kam siahaju tvoje hranice a moznosti.
  • 8. novembra 2007 9:59:57 CET
    som tu zaial este len zaciatocnik
    preto rad by som touto cestou poprosil
    nejaku dominantnu pani ci by sa ma ujala
  • 8. novembra 2007 0:09:38 CET
    no jasne!

    staci sa silno sustredit na to, co clovek chce a potom uz len pomalymi krockami postupovat dalej a dalej....
    • 13 posts
    8. novembra 2007 0:03:58 CET
    Si sa ma mohol spýtať, né?
  • 7. novembra 2007 22:40:13 CET
    A ty vies davat spank?
  • 7. novembra 2007 11:40:36 CET
    no vidis...moja reklama sa siri aj sama...uz si len otvorit daky saloon

    vies, su ludia, co chcu druhym aspon takymto sposobom ublizit. ja ho mam v ignore liste, takze jeho prispevky nevidim. naco sa rozculovat...

    a spank? no...je to fakt dobra vec...ako doplnok...v mojom pripade, skor trest pre suba - ale zvacsa poslucha
  • 7. novembra 2007 9:32:20 CET
    Ked si uvedomim , ze som sedel 30 cm od teba a netusil ze mas taku krasnu sadisticku povest, ako ti ju tu vykreslil emino/aj negativna reklama sa pri urcitych typoch premeni na pozitivnu/, tak by som sa na teba nalepil lepsie ako lepidlo znacky Pritt.
    ....
    pre vyznavacov spankingu som tu dost dlhu dobu mal dost znacnu fotogaleriu vyslahanych zadockov, ale zial pre neserioznost niektorych tiez,,obdivovatelov" som ju musel zaheslovat.
  • 7. novembra 2007 6:58:57 CET
    Mám velmi podobné pocity jako sMALLsLAVE. Jen s tím, jak děláme výprasky častější a delší, tak po nějaké sedmdesáté ráně rákoskou se mi to začíná líbit a každou další ránu si užívám. Samozřejmě bolest také cítím, ale ta ustupuje tomu hezkému pocitu.
    Jinak je u mně vnímání bolesti velmi závislé na momentální náladě, nejvíc vydržím pokud se vehecuji, že je to co chci, pak je ten nejlepší případ. Také dost vydržím, pokud se na dominu naštvu, ale to pak z toho už není radost. Nejhorší je pokud se lituji, to nevydržím skoro nic.
  • 6. novembra 2007 21:49:02 CET
    Myslím, že o tom, zda je spanking pro koho více spojen s D/s nebo S/M, by více napověděla odpověď na otázku, jak by se příslušný dolejšek choval v okamžiku, kdy už by to na něj bylo moc ... Jestli to je pro něj více záležitost jen jeho sama, nebo obou partnerů ...
    • 2 posts
    6. novembra 2007 20:30:23 CET
    Myslim ze cele je to sebekontrole, pokial ju clovek nema a necha sa uniest situaciou tak ze ublizi svojmu partnerovi mal by zaliezt do kanala a viac ten nastroj do ruky nebrat. predsa len ten dole nam dava svoju doveru ze mu spravime dobre aj ked to mozno bude na hrane toho co znesie ale neublizime mu.
  • 6. novembra 2007 20:17:51 CET
    Pisem co som videl na tvojich fotkach a z pocutia. Ako vies kolko sub znesie spankingu? Ked ta sadizmus ovladne a sub to nevydrzi, a otvori si napriek zviazaniu dvere na byte, ze chce s krvavou ritou nahy ujst niekam prec, nieje to trochu na hranici zakona a toho co dokazal uniest a co si mu ty chcela spravit aby si si uzila bozskeho pocitu? To je tyranie a zneuzitie niekoho kto sa ti naplno oddal...
  • 6. novembra 2007 19:51:04 CET
  • 6. novembra 2007 18:31:29 CET
    Rozhodně si nemyslím, že je správné takto specifikovat o čem spanking je, či není.. Pro spoustu lidí může být právě o D/s a toho sadismu, či naopak masochismu obsahovat nemusí. Záleží na tom, pro koho je spanking fyzickou záležitostí a pro koho je spíš vyjádřením a přijetím podřízení..
  • 6. novembra 2007 17:45:54 CET
    ano, mas dobre nastudovane, je to aj o sadizme a masochizme, nakolko tato praktika je zvacsa spojovana s bolestou
  • 6. novembra 2007 17:21:24 CET
    Spanking neni ani velmi o dominancii, skor o sadizme... (teda ten co robis ty svojim subom)
  • 6. novembra 2007 16:26:28 CET
    pekne si to opisal

  • 6. novembra 2007 12:05:57 CET
    JJ. Mňa zas vyrušuje to napätie a moment prekvapenia keď obdržíš ránu ktorú síce očakávaš ale nevieš kedy a zrazu z ničoho nič prask. Ale skúšame aj iné.
  • 6. novembra 2007 11:34:34 CET
    jak prožíváte výprasky? Já to mam většinou takhle: obrovské vzrušení těsně před tim (nádherně oblečená Paní, připoutávání, nasazení roubíku...) a těsně po začátku výprasku. Pak vzrušení začíná ustupovat (rychlost ústupu je úměrná tvrdosti výprasku) a je nahrazováno vzrůstající touhou, aby to už přestalo. Tyto dva pocity spolu bojují. Obrovské vzrušení a až sebezničující touha pokračovat se dostavují při každé přestávce mezi sériemi ran - vždycky doufám, že jsme ještě neskončili. Po ukončení výprasku přichází pocit úlevy, začínám si uvědomovat pocit horka - předtím to byla jen bolest a právě skončených prožitků se začíná chápat fantazie. Vypouští momenty, kdy převažovaly nepříjemné pocity, a začíná tak pracovat na přetavení celého zážitku ve vzpomínku na něco fantastického, nádherného, maximálně vzrušujícího.
    Když to shrnu, výprask je pro mě něco, co naprosto maximálně potřebuju, na co se těším, o čem sním a čeho se hrozně bojím.
  • 6. novembra 2007 11:25:27 CET
    Veru nic moc tam teda fakt nie