Forums » Nekategorizováno

Hlasite sa na verejnosti k BDSM ?

  • 23. augusta 2007 9:31:24 CEST
    k tomu serialu, mna skor napadlo, ze ta baba je punkerka
  • 23. augusta 2007 9:29:07 CEST
    kedze nie som az taky velky exhibicionista, tak nevidim dovod preco vesat taketo sukromne veci na nos cudzim ludom. nie som male dievcatko, co sa musi chvalit co ma nove a co skusilo... myslim, ze ti co sa vystatuju svojimi sex.skusenostami asi maju problem svoje okolie zaujat "normalnymi" vecami tak sa utiekaju k tejto sokovej terapii - a predsa som iny, viem cosi co vy nie... chvali sa niekto, ze sa vrta v nose? ...xixi... blby priklad, viem, ale to je tiez da sa povedat, ze osobna vec ... nikoho som nechcela nahnevat, ani urazit - len som si napisala svoj nazor.
    • 2 posts
    23. augusta 2007 9:10:24 CEST
    vo filme je teraz velka moda latexu a domin ale nejak neverim ze by sa to u nas prenieslo do realneho zivota :-)
    • 13 posts
    23. augusta 2007 8:42:58 CEST
    tie sklony má predpísané. Jej vlastné sú mi tiež šumifuk.
  • 22. augusta 2007 21:04:51 CEST
    Patrim k tym, ktori tuzili mat dominantnu priatelku a podarilo sa ju najst. Vzniklo to ale z vanilkoveho vztahu, ktory netrval moc dlho
    Mal som predty dve priatelky a tie to o mne nevedeli, ze som sub. Neodhodlal som sa. Vnutorne ma to stvalo. Terajsia priatelka je dominantna a som s nou velmi stastny, ale nie len koli tomu, ale urcite aj koli tomu. Trosku jej sice k tej dominancii trebalo pomoct, ale zaklady mala v sebe zakorenene.
    Okolie to o nas nevie a ani to neplanujeme nikomu povedat. Necitime tu potrebu a ludia su vselijaky...
    • 2 posts
    22. augusta 2007 15:26:09 CEST
    Neviem ci v CR ten serial bezi lebo nevlastnim TV ale myslim ze serialova postava ma oblecene to co jej predpisu scenaristi a jej osobne preferencie su v tom dost nepodstatne :-)
    • 13 posts
    22. augusta 2007 14:39:55 CEST
    U vás to asi nebeží, ale v seriáli NCIS vystupuje ako špičková odborníčka baba (Ebi) zjavne BDSM+, ktorá to dáva zjavne najavo minimálne svojim oblečením. Nikomu zo šéfov to nevadí. Mám ten seriál veľmi rád.
  • 22. augusta 2007 10:13:25 CEST
    Jistě, tak jsem to myslel. Navíc je myslím dost těch, kteří si svoji vedoucí pozici v práci právě takto "kompenzují" doma v opačné roli. Jen jsem chtěl vyjádřit své přesvedčení, že ne všechno by se mělo sdělovat ostatním, a zároveň ukázat, že v některých případech to z principu zveřejnit ani nejde. Riziko, že to někdo někdy a někde zjistí a použije, to tady je, ale o to musím být opatrnější, s tím se nedá nic moc dělat.. A zneužít lze i méně osobní informace, věř mi.
    • 13 posts
    22. augusta 2007 9:58:39 CEST
    Neviem to celkom posúdiť, nikdy som nebol sub, ani dom, ja som skôr na SM. Ale keď sa už niekto stal šéfom, nemôže byť submisívny v práci. Ale celkom dobre si viem predstaviť v práci dominantného šéfa, ktorý v intímnom živote prenechá rozhodovanie partnerke. Pokiaľ to nerobí verejne, tak by asi jeho podriadení tomu možno ani neuverili a neviem si predstaviť, ako by to mohli zneužiť.
  • 22. augusta 2007 7:49:02 CEST
    Souhlas, šéfovi je celkem jedno, kdo a jak dělá doma to, či ono a už určitě to nebude příčinou nějakých výpovědí.. Pokud je normální, nemá ani na takové detaily čas - znám to z vlastní zkušenosti Přesto bych byl v pracovním kolektivu i jako řadový zaměstnanec opatrnější, je spousta zlých lidí... A co takhle pohled z druhé strany? Co takový šéf? Sice by bylo dobré "znehodnotit" informace o své BDSM pozitivitě tak, jak o tom psal Asdareel, protože jsou zaměstnanci, pro které je každá takováto informace senzačním nástrojem k intrikám, ale copak to jde? Nevím, nevím, jestli by byl takový šéf schopný udržet si autoritu ve firmě, když by si ho všichni zaměstnanci představovali uvázaného večer někde u postele s vystrčeným zadkem a dobrovolě ponižovaného ženou...
    Myslím, že pokud by takovému šéfovi nepatřilo aspoň 51% akcií, moc dlouho by nešéfoval....
    • 13 posts
    21. augusta 2007 23:26:07 CEST
    väčšine vašich známych to bude úplne jedno. Pár z nich sa vás na niečo opýta, pár to prejde mlčaním, a ak nájdete niekoho BDSM+, ten bude nadšený. (ja som ho vo svojom okolí nenašiel, a dosť dobre neviem, ako by on našiel mňa, ak sa nestretneme na zraze. Vašim šéfom je úplne jedno, aký máte doma sex (za predpokladu, že šéf nie je sub a vy domina) a nechodíte do práce v banke v korzete a kožených čižmách s bičom za pásom. Váčšinu vašich vanilkových známych by to asi zaujalo, ale aj tak by to asi nedokázali pochopiť. Však preto sme o trochu iní a tolerantnejší?
    • 2 posts
    21. augusta 2007 21:48:27 CEST
    je malo pravdepodobne ze v konzervativnej firme kde im prevalenie sa sexualnych preferencii bude vadit ta nakoniec vyhodia za ne. Ako sa hovori kto chce psa bit, palicu si najde aj ono sefstvo si najde iny sposob ako ta z takej firmy dostat.
    Ale ono zalezi vzdy len na konkretnej soobe ako sa k tomu zachova pokial podriadeny nicim klientov neprovokuje tak asi s tym nebude problem.
    Tak ako do banky nepatria dredy asi tam nepatri ani obojok na krku ze ano.
  • 21. augusta 2007 20:58:14 CEST
    ano, dakujem
  • 21. augusta 2007 20:43:14 CEST
    Můžu ti tedy jen srdečně poblahopřát
  • 21. augusta 2007 20:40:15 CEST
    ano, mas pravdu...aj ja som sa poucila...clovek sa uci na vlastnych chybach...teraz uz take "sklamanie" nehrozi...
    ani z mojej strany, ani zo strany mojho submisivneho priatela
  • 21. augusta 2007 20:10:16 CEST
    V práci asi sotva tě někdo uvidí s bičem v ruce :-) Svým spolupracovníkům také nevěším svoje zaměření na nos (období pushingu je pasé:-)), nicméně, necítím ani nejmenší obavu z možného provalu.
  • 21. augusta 2007 20:06:44 CEST
    Asi bych nemohl se seznamovat s potenciální partnerkou, aniž bych věděl, jak bude reagovat na moji bdsm pozitivitu. Soulad v této oblasti pokládám za velice důležitý a partnerka, která by neměla pro moji pozitivitu porozumění ani teď, ani do budoucna, není pro mě perspektivní.
  • 21. augusta 2007 20:05:06 CEST
    Moje období pushingu trvalo jen asi půl roku a od té doby uplynulo již cca 10 let. Při zpětném pohledu hodnotím toto období velmi pozitivně, neboť mi to umožnilo zaujmout věcný a racionální postoj k bdsm, který mám dnes.
  • 21. augusta 2007 19:52:54 CEST


    aj ja som sa s tym zverila len znamim, o ktorych som vedela, ze ma za to "nezatratia". nekomentujeme to dalej, ale ak nahodou nieco z tejto oblasti pride do temy, viem, ze mozem uplne v pohode povedat svoj nazor a nikto z nich ma nenazve "uchylom"

    a to su ti pravi PRIATELIA...ktori ma beru taku aka som...bez vynimky
  • 21. augusta 2007 19:50:00 CEST
    ...a prave to naznacenie urobilo velmi vela zleho...ale to tu rozmazavat nemienim

    pracujem v sluzbach...(tak okrajovo povedane) a moji klienti by asi "neprekusli" keby ma videli s bicom v ruke...jedna sa totizto o dost konzervativnu oblast
    • 2 posts
    21. augusta 2007 19:18:11 CEST
    Vies ale vacsina z nas nema potrebu s tym otravovat svoje okolie, sam si priznal ze si mal obodbie pushingu :-)

    Podla mna tiez nema zmysle aby to ludia okolo mna vedeli, ja sa nepytam ostatnych ako to maju radi v posteli tak nevidim dovod preco by som to mala na nos vesat ja im. Na druhej strane ked sa pozriem po svojich priateloch tak z vanilkovej doby mam len dve dobre kamaradky a tie to zvladli perfektne, s ostatnymi som aj tak svojim stahovanim stratila nejak kontakt a tym padom to neriesim.
  • 21. augusta 2007 18:08:58 CEST
    Jaký iamge máš v pracovním procesu? Promiň, jestli se ptám moc, ale otázka interakce bdsm a pracovního života mě velice zajímá, už jen proto, že tím, že se člověk snaží své zaměření v práci tutlat, se stává zranitelným.
  • 21. augusta 2007 18:06:21 CEST
    Jenže komu jinému, když ani ne svému příteli, bys to už měla říct? Podle mého názoru právě partner je tím kdo by to měl vědět jako první. Já bych nemohl mít vanilkovou partnerku a nějak oklikou jí to až po nějaké době naznačovat. Jdu do vztahu vždy s tím, že jsem bdsm pozitivní a že hledám jan takovou partnerku, které se to rovněž líbí.
  • 21. augusta 2007 16:41:33 CEST
    ja svoje zameranie hocikomu na nos nevesiam. vedia to len moji najblizsi...raz som sa totizto snazila mojmu byvalemu dat obklukou vediet o mojej orientacii....a niektori z vas urcite vedia, ako to dopadlo

    stacilo sa popalit raz.

    podla mma nie je potrebne stavat tuto informaciu do verejneho priestoru. je to zbytocne, mnohokrat nepochopene a najma v pracovnom zivote nezlucitelne s mojim image.
  • 21. augusta 2007 13:52:02 CEST
    No skor to beriem ako ozivenie vztahov, nie ako zivotny styl :) a co sa deje za dverami spalni, je vec len tych, ktori su tam spolu...