Forums » Nekategorizováno

Dominancia medzi detmi

  • 7. októbra 2005 23:41:00 CEST
    ked som bol mali tak sme hrali s kamaratom take hry, napr. tahali sme si karty a kto potiahol nisiu tak musel tomu druhemu sluzit. napr. pobozkat mu nohy, aj spotene a spinave, lizat mu ich, dat si pred nim dole gate a pootm dostal s vrechou na holu.
  • 11. mája 2006 13:22:20 CEST
    Tak to ano urcite by som aj ja rad ochutnal vonu a chut ich spotenych noziciek po koncerte musi to byt nadhera.
  • 10. mája 2006 22:29:21 CEST
    nizlovej by som aj ja cuchal a lizal spotene ponosky na nohach...ake ich maju po koncerte co myslite? krasa
    • 8 posts
    9. mája 2006 16:45:44 CEST
    ked som mal okolo 7 rokov,tak si pamatam jak mi sesternica davala nuchat svoje ponozky... najprv len tak,vytiahla neake stare,a potom o cosi neskor ma nutila lahnut si na chrbat na zem pod stol,a zatial co ona si nieco "tam hore" robila,ja som si vychutnaval vonu ponoziek. Uz vtedy to vomne vyvolavalo pekne pocity,teraz viem,ze foot fetish a obzvlast sock fetish su premna klucove slova k sexu... Rad by som si to niekedy zopakovl s neakou prisnou paniou,ktora sa oblieka skor sportovo (skeatersky), ale aj hoci jako...
  • 7. mája 2006 11:47:06 CEST
    a to co ti dala len tak svoje ponozky? ci si ukradol?=)
  • 6. mája 2006 23:16:07 CEST
    caute je to pravda ja tweens poznam osobne a danka my tu historku rozpravala je pravda aj danka ma rada foot fetish mam jej ponozky
  • 6. mája 2006 19:04:44 CEST
    Od znameho som pocul jednu historku ... pozna kohosi, kto je kamarat so sestrami nizlovymi (duo tweens). Je o niekolko rokov mladsi a vravel, ze ked mali patnast, boli ho opatrovat. Rodicmi mal zakazane jest zmrzlinu, ale daniela ho pristihla ako ju tajne je. Potom mu povedala, ze ju moze zjest, ale misku si zobrala. Posadila sa polozila misku na zem, prelozila si nohu cez nohu a potrela si ju zmrzlinou .. s usmevom mu povedala, nech si klakne a moze jej lizat zmrzlinu z nohy, asi len zo srandy. No on to spravil a daniela nebola proti ... mozno to je len bajka, ale vraj na tom nieco je. V kazdom pripade zaujimava predstava
  • 19. decembra 2005 12:37:50 CET
    Ahoj v pohodicke len sa pitam.
  • 18. decembra 2005 20:22:33 CET
    Narážka zcela určitě ne, proč bych to dělal?
  • 15. decembra 2005 14:56:51 CET
    Tak dik za nazor. Neviem ci je to narazka alebo kompliment. Ale to my nevadi som aky som.
  • 13. decembra 2005 19:13:08 CET
    Tristní, to je něco jako smutné, ale s drobným významovým posunem. Když řekneš "je to tristní," říkáš vlastně "je to smutné" ale tvé sdělení má určitý sarkastický podtón, než kdybys jenom řekl "je to smutné"
  • 13. decembra 2005 18:36:22 CET
    Az na to ze vyznam slova tristni nepoznam a musim sa priznat ze som ho precital po prvy krat tak je Ok.
  • 2. decembra 2005 14:53:38 CET
    Je to tristní, ale v životě se na zásluhy nehraje.
  • 2. decembra 2005 0:12:44 CET
    Patrim k ludom s pomerne dobrym hlasom a este som v rokoch "88" alebo "89" vedel zaspievat vsetky pesnicky od Tublatanky tak som bol velmi oblubeny u mladych druzinarok a osmacok. Skratka ostatny chalani boli pase a na mne bolo naraz 3 az 5 zien a starsich dievcat ako ja. Vsetko som musel robit ako prvy ale najzabavnejsie boli hry, a nikdy som nerozumel preco vacsinou hraju iba so mnou. Neboli to hry ako clovece nezlob sa, alebo na schovavacka. Hravali sme sa urob to a to a dostanes cukrik neurobis ides do kuta. Pamatam sa ze som travil dost casu po vsetkych kutoch ale aj uzival som si chutne cukriky. Niekedy my malovali nechty to my robila aj moja starsia sestra niekedy ma zmalovali celeho, oci usta. Casto krat som si musel ist umyt ruky ak nepresli kontrolnou komisiou musel som ich umyvat znova. Musim sa priznat citil som sa trapne ale pacilo to nielen to ale aj okolo mna bolo niekolko zien a kazda do teba sprce z ineho uhla. Trochu neskor som ochorel na zavaznu diagnozu a lietal som z nemocnice do nemocnice. V tych rokoch bolo na takom oddeleni viac sestier ako bolo treba a nesnierne sa nudili.Vdaka mojej nesmiernej zvedavosti a spevu som bol v kazdej nemocnicy velmi oblubeny aspon u zien a kazdu nemocnicu som mal prekutranu s kazdeho uhla skratka bol som na kazdom oddeleni a poznala ma skoro kazda sestra a lekarka. Hravim stilom si ma ziskali a robili si zo mnou co len chceli. Ucili ma hygiene netradicnymi sposobmi. strasili ma ihlami, inhalatorom, operackou. ATD. Ked sa tak zamyslim mal som viac BDSM+ zazitkou v detstve ako teraz. Velmi my to chyba. Mam vo zvyku hlasat ak nieco chces musis si to aj zasluzit. Od detsva nemam BDSM zazitky ziadne. ked sa pozriem na to pravidlo tak musim byt riadny chrapun.
  • 30. novembra 2005 13:57:16 CET
    Ano, mala asi tolko.Plus minus 1 rok.Preco?
  • 30. novembra 2005 12:01:48 CET
    ked ty si mal 15, ona mala 22?
  • 28. novembra 2005 13:35:41 CET
    hm, velmi zaujimave, chcela by som byt tou sesternicou
  • 9. novembra 2005 17:39:02 CET
    Mal som asi 15 rokov. Kazdy rok v lete som chodieval k tete na prazdniny. Vzdy tam bola aj moja sesternica, ktora je o 7 rokov o do mna starsia. Uz vtedy bola velmi pekny, bola to vsak nevlastna sesternica.
    Jeden vecer, bolo dost chladno, teta s ujom odisli na niekolko dni prec. Ostali sme sami dvaja doma. Ja som prisiel zo sprchy, do obyvacky, kde bola moja sesternica. Pozerala TV, mala nohy vylozene na pohovke. Bolo chladno, tak som si vsimol, no az po dlhom case, ze ma na sebe asi silonkove ponozky...Ci to boli silonky, to som v tom momente posudit nemohol.Boli to vsak take, ze som vobec skoro nerolisil, ze ich ma na sebe.Boli take uplne jemne, skoro neviditelne, bez sitia, ci bez spevnenej spicky. Tak som sa prikradol a sadol som si tesne vedla nej, vedla jej noh. asi si vsimla, ze sa na jej nozky pozeram. Asi to bolo dost viditelne. Pousmiala sa, a spytala, ci sa mi pacia jej nohy. Odvetil som, ze ano. Povedala, ze ak chcem, mozem ich bozkavat. Dlho som nevahal. Mazlil som sa s jej prstikmy. Odvetila, ze by som mohol aj vyssie, no za chvilu pridu jej kamaratky, ze nechce pokracovat dalej. Este som jej dal par bozkov na prstiky a povedala, aby som siel do svojej izby a neprekazal, ze pridu uz kazdu chvilu.
    Tak som aj siel.Precital som este zopar stran z knihy a ani neviem ako som zaspal.
    Zobudil som sa na tlak na prsich. Zobudil som sa, a zistil, ze v mistnosti nie som sam. Na prsiach mi sedela znama mojej nevlastnej sesternice a kazala mi, aby som bol ticho, ze sa mi nic nestane. Samozrejme, som sa bal.Videl som, ze je tam aj sesternica a asi dve kamaratky, nieco si sepkali.Nepocul som.Iba to, ze sesternica prikazala, aby ma zviazali.Aj sa tak stalo.Zviazali mi ruky a usta.Nemal som proti nim sancu.Potom vstala aj ta kamratka z mojej hrude.Nieco si zas sepkali.Vyzliekli ma do naha a pozerali sa na mna.Vtom sa sesternica pred nami zacala vyzliekat a stiahla si tie prekrasne puncosky, ktore mala na sebe.Dala ich dole, a okrutila okolo mojich semennikov. Dovtedy som nemal ani pohlavcny styk, ani ziaden orgazmus. No penis sa mi postavil.Silonky riadne utiahla.Bolelo to, no oni ako by si ma ani nevsimali, zhodili ma akurat z postele a zacali robit nieco s penisom.Nevedel som, co to znamena, nemal som o takychto veciach ziadne informacie.Akurat som spoznal v ruke mojej sesternice, ze ma prezervativ, ktory mi natihla na penis.A hrala sa s nim jedna, potom dalsia a dalsia.Viac som potom nemohol vidiet, lebo som mal zviazane oci, ktore mi previazali silonkami, dalsej jej kamaratky.Nemal som potuchy, ako dlho to trva, co bude dalej.Az ked na mna prisiel nejaky divny pocit, ktory uz viem ako sa vola...orgazmus...pocity krasneho s pocitmy bolesti v semennikoch, ktore boli zviazane...Prestali...Potom som len citil nieco teple na svojej hrudi a na bruchu...Neviem ktora, no zistil som, ze sa na mna vymocila...Pocul som, ze po jednej so smiechom odchadzaju z izby...Akurat som citil ulavu na rukach, ktore mi odviazali a odisli.Strhol som silonky z oci a pozrel sa do rozkroku. Prezervativ bol plny mojho ejakulatu a semenniky mali skoro az ciernu farbu...Velmi to bolelo.Pomalicky som ich uvolnil, stiahol trochu naplneny prezervativ, v ktorom bolo naozaj len troska ejakulatu.Poutiral som sa od mocu...
    O chvilu prisla sesternica a spytala sa, ci je vsetko v poriadku a ze to nersmiem nikdy nikomu povedat.Povedala aj, ze silonky, ktore som mal na semennikoch a na ociach si mozem nechat na pamiatku.
    Odvtedy, este niekolkokrat som mal moznost bozkavat jej nohy, raz sa mi dovolila spravit na jej nozky, no nikdy viac ako po jej clenky.Takisto mi este podarovala niekolkokrat jej silonky a niekolko silonkovych ponoziek.
    Neviem, ci to bol zly, ci dobry zazitok, no kazdopadne silonky ostali vo mne akoby nejakym symbolom a teraz obcas zozeniem nejake od zien, ktore ponukaju na internete.Samozrejme len za uplatu.
  • 20. októbra 2005 8:38:33 CEST
    Prave na tohle tema - ds hry mezi detmi - jsem cetl ted zvlastni povidku.
    Na www.pismak.cz, kdyz kliknete v menu na "Autori" a vyhledate prezdivku "Crusty_show", najdete tam v seznamu povidku "Incest a cerna sanitka". Velmi zajimave.
  • 19. októbra 2005 7:46:06 CEST
    Ano - pokud si v tom někdo libuje (oba zúčastnění).. to je ten rozdíl mezi šikanováním a konsensuálním D/s.
  • 18. októbra 2005 20:47:41 CEST
    Takový chování mi příde hnusný, ale pokud si v tom někdo libuje tak proč ne.
  • 16. októbra 2005 16:20:07 CEST
    Třeba nekonsensuální ponižováníjak v soukromí, tak na veřejnosti, urážení, nebo soustavné přesvědčování o vlastní nedostatečnosti a neschopnosti, snižování sebevědomí, manipulace, přátelské chování pouze "za odměnu", ignorace a v neposlední řadě sem patří požadování dokonalosti ve všech směrech, což samozřejmě není možné...
  • 12. októbra 2005 9:07:43 CEST
    http://globalsystems.3web.cz/clanky/sikan.htm
  • 11. októbra 2005 21:16:05 CEST
    Liina:
    fakt šlo o dominaci, vlastně pak mi to už přišlo, že to všechno dělá z dobrý vůle. Nijak jsme ho netrýznili to fakt ne.
    Prosím tě mohla by jsi my trochu přiblížit duševním ubližováním?
  • 11. októbra 2005 9:54:22 CEST
    Som rad, ze mam k tejto teme zaujemcov, preto otvaram nove diskusne forum, kam Vas pozyvam. "Sikana v DS manzelstvach"
  • 10. októbra 2005 18:56:26 CEST
    A jak zde podotkla Liina, je zde opravdu ten podstatný rozdíl odpovědnosti. A já myslím, že je tu ještě jedna věc... Důvěra... Neboť si myslím, že odpovědnost a důvěra jednou jsou. Budeš mít důvěru v někoho, kdo by tě šikanoval?
    Chci-li odpovědnost předat, mohu ji předat jen někomu, v koho mám důvěru. A čím je ta důvěra větší, tím více toho mohu - a chci - předat. A naopak. Ani dominant nebude přebírat odpovědnosti bez toho, aby submisivovi důvěřoval.