Forums » Nekategorizováno

  • 12. decembra 2005 19:00:21 CET
    Jedno z mojich pravidiel je "ak chces presadit myslienku u inych najsamprv by si mala zacat u seba. Tak mne sa pacia mladsi chalani nie chalani co maju menej rokou ale co vyzeraju mlado. Tak oci 8 bodou z desiatich, tvar 5 b,ruky 4 b, nohy 5 b, zadok 9 b, hrudnik 7 b,co sa pohlavnych organou tyka tak SS.
  • 2. septembra 2011 22:45:47 CEST
    hlave inteligentného muža a potom nadherne chlpatej mužskej hrudi:-)))
  • 2. septembra 2011 22:07:06 CEST
    Bruskooooo
  • 1. septembra 2011 18:09:03 CEST
    zadok a oblecenie ,")
  • 1. septembra 2011 17:04:01 CEST
    Pestovane nechty s dlhymi nechtami, pery, vlasy, oblecenie
  • 8. augusta 2011 12:09:35 CEST
    http://magazin.atlas.sk/sex-a-flirt/ako-jej-spravit-orgazmus-cez-bradavky/761441.html
  • 4. augusta 2011 17:50:17 CEST
    zenskej pici. Je to silny nastroj, skoro ako peniaze :-)
    • 0 posts
    27. júla 2011 17:06:42 CEST
    depilovaným perím smiala som sa dlho..ďakujem
  • 27. júla 2011 14:36:26 CEST
    Kľud pohladu, harmónia mimiky tváre a pohybov tela, sila a dotyk ruky...až potom všetko ostatné.:-)
  • 27. júla 2011 13:56:56 CEST
    same zdrobneliny, xiix,zadocek,mliečko,hovienko.....
    mne sa na chlapovi pači najviac zadok
  • 16. júla 2011 22:08:24 CEST
    Ja to neviem rozdeliť.... vždy vnímam celok, nie oddelene.
    Ale môžem tu napísať, že napríklad nie som nejak extra založený na prsia (možno preto, že som bol kojený len 2 týždne... ), ale hypnotizuje ma zadoček...(so všetkým, aj s tým, čo je v jeho vnútri...), a o bodík nižšie sú to tieto časti tela : oči, pindulka, bruško, chrbátik, prsia (osobne ma chrbátik vzrušuje asi rovnako ako prsia...a prsia ma vzrušujú rovnako ako bruško...), nôžky....
    Ďalej je pre mňa veľmi dôležité, ako súčinne vyzerá pusa v spojitosti s bradou. Ak sa mi nepáči na žene jej pusa a brada, tak už to nezachráni nič... (neviem prečo to tak je...).
    Ďalej zbožňujem chodidlá...možno o pol boda viac než prsia...
    Kolienka ma nejak nezaujímajú, ale rúčky (dlaň, prsty) a stehienka, to áno...
    Veľmi ma vzrušuje podpazušie...vzrušuje ma všetko, čo je "na hrane", v záhyboch, "v rohu".... Prsia nie sú na takých miestach ako podpazušie, pindulka, zadoček..... Sú ale veľmi pekné na pohľad, no vzrušovali by ma na rovnakej úrovni ako pindulka a zadoček vtedy, keby dávali mliečko... :-)... a to dávať môžu, no len v určitý čas života ženy (vieme aký)...
    A prečo ma (okrem výrazu v tvári, ktorý je pre mňa najdôležitejší) na ženskom tele najviac zaujíma zadoček ? Neviem.... možno preto, že produkuje "hnoj", vďaka ktorému je život na planéte, od kyslíka po potravu ?... MOŽNO. :-) Alebo možno preto, lebo je taký symetrický.....dve polovičky, a medzi nimi dieročka...
    Proste som zadočkový, ale tak isto veľmi zbožňujem pindulku... no najradšej s chĺpkami a spotenú (no zdravú)... a možno v tom ohľade na mňa veľmi prsia "nefungujú", lebo ich ťažko vnímať čuchom a chuťou - je to dosť obmedzené. Ale zadoček a pindulka, pazušky, nôžky... tie cítiť :-)
    Tak či tak, najviac ma na žene priťahuje výraz tváre - a to presne taký, ktorý hovorí : "Sme spolu, je nám krásne, máme krásny vzťah, vieme o sebe všetko, sme bez zábran, budujeme spoločný život...Miláčik...ľúbim Ťa... a som šťastná, že aj Ty mňa... ".
    Ale to je ešte hudba budúcnosti...
  • 16. júla 2011 18:28:12 CEST
    Naivka je podla mna zena, neznala zivota a jeho nastrah, doverciva s ohladom na doposial vyhradne dobre skusenosti so svojim okolim. Zeny, o ktorych corwin pise, sa od zmieneho tvora lisia naozaj iba depilovanym perim.

    Cest vynimkam, je ich nastastie dost.
  • 5. júna 2011 0:11:48 CEST
    zadocek ,boky ,nohy,prska, oci zrkadlo duse
    • 0 posts
    3. júna 2011 15:24:18 CEST
    naivka? :)))
    • 5 posts
    26. septembra 2007 16:10:42 CEST
    Ok, tak ako nazveš babu, ktorá sa vie iba hlúpo chichúňat nad blbostami?
    P.S. ..opravdu mam v nicku w
  • 25. septembra 2007 18:20:29 CEST
    na žene ... nohy 8b, zadok 10b, oci 10b, usta6b... ale dosť som na ruky, prsty a vlasy 7b.... prsia , na tych tvare a velkosti mi moc nezalezi... pacia sa mi vsetky formy zenskych prs a u mna je najdolozitejsie vyžarovanie a prejav 100b.....
  • 25. septembra 2007 17:26:27 CEST
    ženy niesu sliepky.
  • 25. septembra 2007 12:05:12 CEST
    tebe odpustim i tieto male nedostatky
    • 5 posts
    25. septembra 2007 11:52:15 CEST
    No opýtam sa ťa inak. Ktorá žena ti ponúkne viacej originálnych a nových riešení, inteligentná a sebavedomá, alebo sliepočka? Pokiaľ u teba to dokázala viackrát sliepočka, tak si fakt dobrej.
    P.S.: v nicku mam w
    • 5 posts
    25. septembra 2007 10:44:14 CEST
    Ako tak čítam tak je to zbytočné vysvetľovať. Kreativite chápe len veľmi úzky okruh ľudí a niesom si istý či k tým ľudom patríš. No podľa toho čo píšeš určite nie. Píš ti o inom ale okreativite radšej nie.
    • 5 posts
    25. septembra 2007 9:27:24 CEST
    Keď to nevieš, tak na čo sa pýtaš.Myslíš si, že žena bez inteligencie, dokáže byť kreatívna?
  • 24. septembra 2007 19:50:55 CEST
    urcite su to nohy..... :)
  • 24. septembra 2007 19:39:39 CEST
    A čo má spoločné kreativita s inteligenciou.
    • 5 posts
    24. septembra 2007 12:28:59 CEST
    :-)))) ....a povies mi odkedy som?
  • 24. septembra 2007 12:14:29 CEST
    a co my mali ,tucni, plesati? nemame sancu aspon u druhych , ked uz u teba nie?
    trosku na odlahcenie, lebo upadok niketorych for uz prekonalo aj pomyslene morske dno a ked ma chyti moja grafomanska vasen, tak nie je ani kde napisat
    corwin.... novodoby puritan
    • 5 posts
    21. septembra 2007 14:49:04 CEST
    Zena moze byt krasna, ale to je tak prvy stupen. Musi zaujmout hlavne inteligenciou. Na co mi je zena bez kreativity? Mozno tak na jednu noc, ale o to clovek vacsinou nestoji.:-)