Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 10. novembra 2011 20:35:20 CET
    stale je v kurze pas cudnosti pre muzov. a co pre zeny ? nieje tu nikto komu by sa to pacilo ?
    • 6 posts
    8. novembra 2011 19:11:15 CET
    teraz neviem presne ktorý myslíš, ale zrejme silikonový Birdlocked ak sa nemýlim ;o)) .... predať ? hm ... nový stál okolo 110 € a tak neviem
  • 8. novembra 2011 18:01:18 CET
    Když se jen tak válí bez užitku, jakej to je model .. a neprodal bys?
  • 7. novembra 2011 11:11:35 CET
    Ďakujem!
  • 4. novembra 2011 22:13:45 CET
    Keby si vedel ako ti zavidím:-))))a prajem...užij si to...
    • 6 posts
    4. novembra 2011 18:39:10 CET
    gratulujeme ;o) .... nastaviť správnu veľkosť a ideš na to !
  • 3. novembra 2011 23:28:03 CET
    Sa pochváliť. Od dnešného dňa som majitelom CB The Curve. A ide sa testovať!
    • 6 posts
    3. novembra 2011 6:39:07 CET
    tak môj rekord bez orgazmu je 6 týždnov a poviem, že to bolo poriadne náročné, samozrejme pomedzi to hygiena musí byť, ale v kuse bez odomknutia v pohode týžden sa dá ... milking nemám rád :( ... aj ked ako ventil pre spermie to je velmi zaujímavý nástroj na ovládanie otroka ... hm ;o)
    • 6 posts
    3. novembra 2011 6:36:51 CET
    ono to je takto ... na cb6000 existuje origin. niečo podobné ako POI, má to názov KGS-3 alebo tak nejak ... ale k POI z cb3000 je to tak, že daju sa použiť aj na cb6000, všetko je OK, pasujú tam, diery majú rovnaké rozpätie, ale kedže cb6000 je mierne ináč konštruovaný, tak ti tie zubky z POI hodí trochu hlbšie, bude tam menej miesta pre penis a stoporenie je tam až nemožné, ale má to aj druhú stránku, že pre menej miesta môže dôjsť k nedokrveniu a to može byť nebezpečné, čiže .... krátkodobo OK, dlhodobo EE ...
  • 2. novembra 2011 21:29:39 CET
    Nejsou.
  • 2. novembra 2011 20:18:36 CET
    Nejsem si úplně jistý, ale už to tu asi padlo :-))
    Jsou POI z CB3000 kompatibilní s CB6000 ???
  • 2. novembra 2011 12:10:20 CET
    Zeptám se vás pánové. Jak nejdéle jste byli uzamčeni/bez vyvrcholení? A jak máte nastavený běžný režim?

    U nás doma jak jsem psala ho má nasazený 24/7 s tím, že každý večer mu ho sundávám na hygienu a někdy spává bez něj - to ho ale přivazuji k posteli :-).

    Jednou týdně je pravidelně milking a stran vyvcholení/ejakulace tak se to odvíjí od jeho chování a mé nálady. :) Ale obvykle tak dvakrát do měsíce.
  • 2. novembra 2011 9:03:30 CET
    Omlouvám se za možné zmatení. Měla jsem na mysli tenhle silikonový typ.
    • 6 posts
    2. novembra 2011 7:35:27 CET
    samozrejme to je on, vyrába sa v viacerých obmenách, Birdlocked @ BON ... ale princip je v podstate ten istý, ja osobne mám birdlocked a neviem teda, ale popri CB sa nejak nenašiel :))) a ostal zapadnutý prachom
  • 1. novembra 2011 23:03:58 CET
    Třeba tady je ten silikon . http://www.gaystore.cz/bmz_cache/1/1b6e82e57b677e22b6c79f0ed59e7471.image.600x450.jpg A fakt ,, CB6000 má svá + , je nádhernej, ale třeba na volejbal bych si ho netrouf vzít - nechci si ho utrhnout...
  • 1. novembra 2011 20:06:51 CET
    Ms. Poppins. Myslím, že to chápem. Prepáčte, trošku som odbočil od pointy.

    P.S Čo je to ten pryžový pás? Môžte sem prosím dať nejaký link, na ukážku jak to vyzerá? Rád by som si to pozrel.
  • 1. novembra 2011 13:16:20 CET
    Souhlasím, ale jen mi přijde ta snaha najít ten naprosto dokonalý pás cudnosti ze kterého se není možnost dostat ani když jsi Houdini, trošku míjející se s tím hlavním jak to vnímám já.

    U těchto sportů bych osobně asi volila u svého sub, buď sudnání nebo právě ten pryžový.
  • 1. novembra 2011 12:08:18 CET
    Janvanjan10. Pri tvojom poslednom príspevku, mi zapracovala fantázia. Preblesklo mi hlavou, že Pani si ho zakaždým dá dole a po skončení športu nazad. :D Ale toto je nereálne. Aj keď už nerobím šport profi, stále je to pomerne často. Pre ilustráciu, posúď sám, je halový futbal prípadne posilovňa extrémny šport? Pri tom futbale, no neviem, hockedy tam padnem v rýchlosti.. a padnúť trošku neštastnejšie s nasadeným kovovým pásom, ufff....

    Ms. Poppins. Tak samozrejme, máte pravdu. Sub to má vydržat pre Pani aj bez pásu. Lenže, má to aj rovinu takú, že s zámerne hnevá D, aby nebola nuda..a vtedy treba pás s ktorého sa nedá ujsť
  • 31. októbra 2011 20:40:15 CET
    Tak pokud to budeš neustále přeměřovat tím, zda a jak z něj vyklouznot, tak není to špatně? Pimárně by přece měl mít subík snahu to vydržet - pokud si to Paní přeje - i kdyby žádný pás cudnosti neměl.

    Ohledně sportu by mi přišel asi nejvhodnější ten pryžový model.
    • 6 posts
    31. októbra 2011 18:21:42 CET
    tak máš dilemu, ale myslím si, že pokial to nieje nejaký extremny šport, tak plástový CB6000 by ti mohol vyhovovať, alebo .... nech je aj vlk sýty a aj koza celá, pred športom dole, do sprchy a späť do pásu ;o)) ale tam je zase problem s klúčom .... no hold, babo raď
    • 13 posts
    31. októbra 2011 1:01:34 CET
    janvanjan10, máš pravdu, je jasné, že CB je nato, aby to plnilo svoju funkciu. Lenže ako potom riešiť to s tým športom, v kovovom sa môžeš zraniť, silikónový zase neplní funkciu..
    • 6 posts
    30. októbra 2011 17:40:26 CET
    ved to je to čo mi tam akosi vadí, na silikonových CB jednoducho vieš tvarovať objimku okolo miešku a teda sa dá velmi jednoducho dať dole, či to je dobre neviem ... ale určite to držitelku klúča nebude tešiť, ked bude vedieť, že vlastne je to na Vás ako a kedy si ho svojvoľne .... , aj ked neviem, neskúšal som opačný prípad, dostať sa do neho s5 ked je zamknutý, to bude zrejme väčší oriešok, ale skúšať to ani nebudem, lebo to akosi nejde do kopy
  • 30. októbra 2011 14:17:08 CET
    Tak nejdůležitější je, aby jsi se cítil dobře a pohodlně, aby tě nikde nedřel atd.

    Když jsme ho vybírali, tak samozřejmě tohle bylo důležité. když ho má můj "hošík" nosit 24/7, tak ho nechci nijak neplánovaně trápit.

  • 30. októbra 2011 14:03:27 CET
    janvanjan10... poprípade sa zo silikónového môžeš aj vyslobodiť, čo teda myslím, nie je myšlienka na zahodenie:)

    Každopádne, športovo založený submisív, proste nemôže nosiť kovový, veď predsa hrozí úraz ;) ach ach ach :D:D:D
  • 30. októbra 2011 13:56:10 CET
    za info. Tiež som uvažoval že bude stačiť tá lacnejšia kópia. A ešte jedna otázka. Ako to má správne sedieť? Keď je penis v kľudnom stave tak má CB takmer úplne vypĺňať? Či už do dĺžky alebo šírky? Alebo tam má byť nejaká rezerva?