Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 24. októbra 2009 20:03:52 CEST
    Nie nerobim si srandu,zakladny princip mi je samozrejmy znamy,ale aj tak,je to dost netradicna vec,hoci uznavam ze ma skutocne zaujala,a ta doba,no uprimne neviem si to nazivo predstavit na taku dlhu dobu,ale mozne je vsetko a ked o tom pises s takou lachkostou tak to asi aj tak bude,dakujem
  • 24. októbra 2009 19:27:54 CEST
    Jaký je princip a použití ?? To si snad děláš srandu. Myslím, že to snad ví každý. A věř mi, u těch současných to není o moc jiné než u těch středověkých. Jediné nóvum jsou PC pro muže - a určitě jsou dnes častější než PC pro ženy :-)) I v tomto fóru najdeš všechny potřebné informace ... Jen, abys nemusela hledat, doba použití je podle typu - a může být až měsíc bez sundání. Jinak - měsíc je i doba, kdy se doporučuje nejen sundat, ale i něco víc :-))))
  • 24. októbra 2009 17:33:50 CEST
    Je to skutocne zaujimava tema,len skoda ze som sa nedozvedela nic konkretne,ako napr.aky je presne princip a pouzitie,ci na aku dlhu dobu sa pouziva
    • 6 posts
    23. októbra 2009 20:20:54 CEST
    tak tema zapadá prachom a pritom je to jedna z oblastí, ktore prinášaju radost ako nositelovi tak aj držitelovi klúča ....takže hor sa do písania Vaších skusenosti
  • 9. marca 2009 13:41:15 CET
    alebo na http://www.blackdream.hu/catalog/index.php?language=sk tam to je tiez v ponuke a posielaju aj na Slovensko
    • 6 posts
    9. marca 2009 12:48:58 CET
    obrat sa na www.specialshop.cz a určite ti v tomto poradia.
  • 19. februára 2009 17:38:39 CET
    Chcel by som si objednať z Keptforher.com tieto produkty:

    Solid Rings for CB-2000, CB-3000, or The Curve $15.00
    * Size : 1-3/4 inch or 44.5mm
    * Color : Clear

    KSD-G2 for CB-3000/Curve $23.50

    No Slovensko nemaju v ponuke krajin kam tovar zasielaju, a neviem to s nimi vykomunikovať aby mi to poslali sem. "Problém Angličtina" može mi stým niekto pomocť Ď.

  • 16. decembra 2008 11:34:11 CET
    ako to ide?
    • 6 posts
    16. decembra 2008 11:13:28 CET
    tak ja neviem, máme doma už niečo viac ako rok cb3000 a drží po kope , ale ked som si obzeral tie lepené spoje na klietke penisu, tak si myslím, že nemože byť problem to kvalitným lepidlom s5 zlepiť.
  • 27. augusta 2008 22:02:56 CEST
    Jen si Paní hrála a já byl nadržený....
  • 27. augusta 2008 22:02:00 CEST
    praskne lehce na kraji a začne lehce štípat a při mytí a kontrole zjistíte, že spoje u napojení kroužek jsou zčernalé. A při kontrole je zjevné že se pohybují a jsou rozlepené... není cesta zpět - trpět nebo reklamovat nebo slepit po záruce
  • 27. augusta 2008 21:57:25 CEST
    Jdi ty brebto :-)... kupované v Berlíně osobně v značkovém krámě..a vyměnili...
  • 27. augusta 2008 19:34:12 CEST
    Polykarbonát sice něco vydrží, ale když se Zařízeníčko poctivě používá, tak se prostě opoužívá :-))) Navíc to není lepené, ale svařované ultrazvukem a spoj přece jen má tendenci pracovat ...
    • 2 posts
    27. augusta 2008 18:17:09 CEST
    dík. Osobné skúsenosti s tým nemám tak som bol zvedavý. Inak dobré vedieť že čina aj s toho robí padelky tých asi nič nezastavý.
  • 27. augusta 2008 13:12:39 CEST
    To bude asi ta čínská kopie. Ten originální polykarbonát něco vydrží.
  • 27. augusta 2008 7:12:13 CEST
    Co s tím tropíš, že ti to pořád praská?? Jestli ne nějaké nepřístojnosti:-)))))
  • 26. augusta 2008 20:44:11 CEST
    To je vyrobene s obyčajného plastu že to tak praska?
  • 26. augusta 2008 19:32:48 CEST
    Poprvé CB prasklo měsíc po koupi, a bez problémů mi ho vyměnili. A teď po 3 letech prasklo ve spojích opět. Samo, že už po záruce. Do prasklého spoje se dostává kůžička penisu a je to velmi nepříjemné. Nicméně po dvou dnech naštvání se mi ho podařilo slepit.
    • 6 posts
    17. júla 2008 22:00:30 CEST
    velmi zaujímava debata a jedná otázka : čo to ma spoločné s pásom cudnosti ?
  • 15. júla 2008 20:07:40 CEST
    Tady ho neseženeš, to už jsem si zjistil :-(( www.keptforher.com - včetně dopravy 20 USD, což je dnes za hubičku :-)) A berou i cash ...
  • 15. júla 2008 8:28:08 CEST
    Nechcem sa zapajat do tejto debaty, ja len zhanam kruzok c.3 k pasu cudnosti CB 2000.

    dakujem.
  • 15. júla 2008 0:24:08 CEST
    Asdareel
    vůbec jsem to nemyslel konfrontačně...jen jsem chtěl otevřít toto téma z trochu jiného pohledu,odsexualizovat ho. Taky to byla trochu reakce na názor Lady Jesiky o tom jak se chlápek nabízí co všechno bude,...podepíše...a když se žena podle toho, vlastně podle jeho závazků a slibů začne chovat,pak se vlastně jinými slovy dozví,že takto tedy ne,že si vlastně zajel na nějakou hodinku vysypat pytlík od své manželky a že při tom dobrodružství chce prožít nějaké vzrušující erotické hrátky. A pak přijde to, co popisuje,že je to vlastně ona, kdo se stydí za svou naivitu,že uvěřila.
    xyz
    že se flákam po netu za chrbtom? No, kdyby to věděla...myslim si, nebo vlastně vím, že bych měl problém
    doufám,že to nezní zase podrážděně
  • 14. júla 2008 11:15:27 CEST
    ...klud, rozvahu a dobru stravu...

    Nikto nepovedal, ze nemoze fungovat vztah primarne zalozeny na nadradenosti a pokore. Ak to vyhovuje zucastnenym...niet co riesit.

    Apropo...ako to, ze sa flakas po nete za chrbtom svojej Pani?

    korsinho
  • 14. júla 2008 7:59:56 CEST
    nevie, ale mne pojmy vztahov otrokarka-otrok a vztah na partnerskej baze 7/24 pridu ako velmi odlisne...ale mozno sa mylim
  • 13. júla 2008 19:07:01 CEST
    Volíš zbytečně konfrontační a podrážděný tón. Nikdo tady pro nikoho hranice nezapaluje. Nevím v jakém typu vztahu žiješ ty, pouze naznačuješ, že ve vztahu otrokářka - otrok. Pokud to tobě a tvé partnerce takto vyhuvuje, pak je to pořádku, každému co jeho jest.