Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 13. júla 2008 18:22:36 CEST
    Provětráním samozřejmě myslím třtinu ve větru se klátící :-)) Ale ne, při pohledu na všechny modely CB je zřejmé, že hygieně ve smyslu sprchování žádnou překážku nekladou ... Dokonce je možné bezproblémové umytí i po každém použití WC :-))
  • 13. júla 2008 14:46:56 CEST
    ja sice nemam cb aj ked co neni moze bit a vztah 24/7 d/s to by nebolo bohvieco do bre to vyjadril poslusny78
  • 13. júla 2008 5:50:17 CEST
    Neříkáme, že vztah otrokářka - otrok neexistuje, pouze jsme se vyjádřili takoví, kteří preferujeme vztah partnerský pouze s prvky bdsm. Patříme do skupiny lidí, kteří žijí s partnerem zcela normální život a pak se to nějak překlopí. Vlastně ani nevím, na základě čeho se to děje, ale najednou to přijde.
    A že brouzdáme po netu? Nu, obvykle když přijdu z práce, vyřizuji poštu a kouknu někam, zda se něco nešustlo. Proč nenapsat několik řádků? přečíst 5-6 nových příspěvků a eventuelně na ně reagovat, to je časově dost nenáročné :-)
  • 13. júla 2008 5:42:07 CEST
    asi jsem úchylná, ale právě to...po pár dnech provětrat mne děsí, protože pokud jsem na něco pes, pak to, že prostě intimní partie potřebují osprchovat alespoň 1x za den, i když osobně preferuji sprchu ráno i večer, naučili mne to rodiče a já to dál učila své děti.Osobně vím, jak hodně mi vadí stalaktity v podpaží některých lidí, cestujících městskou dopravou, a představa, že by měl partner podobný stalaktit visící od pohlaví....až mi běhá mráz po zádech. Ale je to pochopitelně osobní věc věc každého .
  • 13. júla 2008 1:41:07 CEST
    Ahoj, nechci rýpat,moc často,ostatně jako všichni co o SM vztahu...no, nedostanu se sem moc, nemam na to čas, taky kdyby má Pani věděla, že courám po netu...zkrátka!!! prezentuje se tu jen názor,že vztah otrokářka-otrok neexistuje, nemá vůůůbec smysl...no samozřejmě že ne pro ty, co maj prošoupaný kalhoty od sezení u netu....co dělá zatím partnerka takovýho subíka??...žehlí??pere???vaří?? Ti, co ví "vo co gou" nemaji potřebu to moc ventilovat taky proto, že se hned zvednou samozvaní teoretici a po vzoru inkvizitora Bobliga zapalujou hranice...Takže!!!vztahy založené primárně na nadřazenosti a pokoře existujou...a jsou i lidi, kterým to vyhovuje a uspokojuje je...
  • 12. júla 2008 20:25:48 CEST
    Lady Jesika a Liina vyjadrili vztahove zalezitosti skvele.

    Ja len dodam: myslim si, ze neexistuje "zla" Domina ani "zly" subik ... iba ludia, ktori sa k sebe nehodia.
  • 12. júla 2008 18:37:43 CEST
    No to odběhli :-))
    Ale určitě bych v pásu cudnosti nespatřoval pouze hračku, a už vůbec ne jen na chvíli. Jistě, dá se při tom krátkodobém hraní jako "hračka" použít, na trápení, na odpírání orgasmu. Ale nemyslím, že tohle je vždy i z pozice déčka jen to žádoucí. A pak by jistě i při takovém opakovaném použití ztrácel svoji poezii. Já mnohem více v PC spatřuji atribut BDSM vztahu. Nejde jen o věrnost či nevěrnost, jsou i jiné způsoby nevěry své parnerce, své Paní ... A pak, věrnost či nevěrnost je mnohem více otázka hlavy, než nějakého "umělého" zařízení. Pokud budu tak či tak nevěrný, nebudu jí alespoň ve svých očích hoden. Nehledě na to, že jaksi násilně se zbavit PC není jistě problém, pokud tedy budeme mluvit o na trhu nejběžnějších CB 2000-6000 a ne nějakých sofistikovaných modelech. Ale co pak ??? Takže, jistě jde o uspokojení jistých potřeb jeho nositele, ale myslím, že zajímavý ten pocit může být i pro toho druhého. A zcela na základě mých pocitů coby dlouhodobého "uživatele", dřívější masturbace je pro mne hodnotově nesrovnatelná s orgasmem v přítomnosti partnerky. A pokud jde o tu hygienu, tak tohle opravdu není problém. Pokud má člověk možnost se vždy po pár dnech "vyvětrat", je v mezidobí CB k udržování hygieny velmi velmi vhodné ...
  • 11. júla 2008 22:57:48 CEST
    Tak tedy, pás cudnosti. Myslím, že to je zajímavá hračka na chvíli. Pokud by ho měl mít partner trvale, vadilo by mi to. jednak jsem přehnaně citlivá na čistotu pohlavních orgánů a jednak, chci, aby partner prostě měl volbu.
    Protože věrnost je otázka svobodné volby a vůle. Když chci být s tím jedním člověkem, nevidím důvod, proč při vzpomínce nepocítit tu trochu touhy, na obou stranách.
    Hmmm, tak tedy jako občasná hračka na odpoledne, proč ne, jako trvalý škrtič ne.
  • 11. júla 2008 15:58:39 CEST
    To je pocitová záležitost a každý to má hozené jinak.
  • 11. júla 2008 14:08:53 CEST
    osobne si neviem predstavit, ze by som svoju pratnerku bral ako pani a tym de facto za nadradenu. o to viac mimo bdsm hratky.
    rovnako si neviem predstavit, ze by ma partnerka brala ako nadradeneho...zazil som to vo vztahu raz, vdaka,nervy tiekli ako vah..

    hoci som dajmetomu ja prirodzene autoritativny,dominantny, s vydupavanim svojho nazoru, prilisna ucta a pokora by mi isla na nervy a nevazol by som si ju...na to mam psika co som nasiel opusteneho v hore.
    pospasovat si spolu,hrat sa spolu, pripadne sa lubit a zit spolu, ale ako rovny s rovnym.

    vztah D/s iba do spalne, kolne ci inej miestnosti na tento ucel.vyjde sa von a schluss. ende.
  • 11. júla 2008 11:42:33 CEST
    neryp
  • 11. júla 2008 11:23:57 CEST
    z toho co si napisal, mi ale vychadza ze vyraz 24/7 nebereis ako cast BDSM, ale ako synonymum slovneho spojenia "partnersky vztah", ono v podstate sa s tym da suhlasit, nakolko v tom pripade musia byt dotycni natolko zladeni aby dokazali spolu zit. Ale aj co sa tyka bezneho partnerskeho vztahu je 24/7 dost nerealny vyraz, lebo pokial by si mal byt s partnerkou 24 hodin denne a 7 dni v tyzdni po istom case by nastala ponorkova nemoc, ale to uz beriem tento vyraz prilis doslovne.
    Co ma este zaujalo na vyraze 24/7 je to ze vacsinou po nom volaju co ziju vo vanilkovom vztahu a nechcu na tom nic menit. V tom pripade mi z toho vychadza ze si pod 24/7 predstavuju ze budu sluzit Domine cele 3,42 hodiny mesacne co si utrhnu od manzelky. (cas 3,42 hodiny, nieje ziaden statisticky priemer ale je to klasicky vdelene cislo 24 cislom 7)
  • 11. júla 2008 10:22:55 CEST
    a sorry ak to moje vyznelo ako stouranie..
  • 11. júla 2008 10:21:20 CEST
    Podle mého názoru jsem se vyjádřil dost jasně a srozumitelně a Liina to přesně pochopila. Pro vás dva se zkusím vyjádřit ještě srozumitelněji.

    24/7 D/s v žádném případě NEZNAMENÁ 24/7 bdsm scénku. Neznamená to ani to, že dominantní partner nese sám zátěž rozhodování a managementu ve vztahu. Proč by měl? Submisivita neznamená to, že submisivní partner se pověsí svému dominantnímu protějšku na krk jako závaží a jen se veze. Submisivita je o něčem jiném. Pokud mohu mluvit sám za sebe - a pro šťouraly zdůrazňuji, že se jedná o můj subjektivní pohled na věc, který ani zdaleka nemusí mít každý - tak tedy pro mě osobně představuje submisivita určitý průnik erotického vzrušení a duchovního uctívání ženy. Ani zdaleko to neznamená, že nejsem schopen zařídit opravu bytu, koupit auto, vyřídit půjčku a desítky dalších věcí spojených s provozem domácnosti.

    Nicméně po celou dobu ve mně přetrvává pocit určité pokory, úcty, submisivity vůči mé bohyni. Dokonce mám i několik dominantních kamarádek, s nimiž by se dalo říct, že mám jistou formu dominantně-submisivního vztahu, byť striktně omezenou oklnostmi.

    Takže asi tak. Doufám, že se mi podařilo můj osobní (opět zdůrazňuji: můj osobní) přístup dostatečně srozumitelně vysvětlit.
    • 2 posts
    11. júla 2008 9:22:42 CEST
    Podla mna ma Jesika rozumny nazor na vztah nie na obcasnu scenku. Ono "zit v 24/7" je podla mna dobre tak ako max. vikendova hratka ale na vztah je to krute nepouzitelne. Pretoze vztah je o niecom inom ako len o sexe
  • 11. júla 2008 9:03:57 CEST
    Zvláštní..:) Mě naopak připadá, že pokud se týká konkrétní představy o reálném životě v D/s vztahu, Asdareel velice dobře ví, o čem mluví a sám upozorňuje, že 24/7 nejde vnímat jako nekončící scénku, ale podstata, že je v nečem jiném..
  • 11. júla 2008 7:49:07 CEST
    ved tam mas napr. moj nazor a uplne sa stotznujem s Lady Jesikou ci ostatnymi...

    z tvojich prispevkov mi pride, ze si sa este ani len nepokusil zet v takomto vztahu, keby tomu totiz tak bolo tak si vedel ze je to v podstate nemozne zit D/s vztah 24/7... podla mna nik nie je tak submisivny alebo tak domnantny ze by to mohol tahat stale. zit v takejto ulohe je tazke a hlavne psychicky narocne a sklbit to cele dokopy sa neda, nakolko kazdy mame svoj charakter a potreby a nik z nas nie je uplne jednostranne zamerany...

    ale vynimka potvrdzuje pravidlo takze ak sa niekto taky najde tak klobuk dole
  • 11. júla 2008 7:46:36 CEST
    Sice nemůžu mluvit za Lady Jesiku, protože ji vůbec neznám, ale zcela upřímně - myslíš si, že tu někdo má jen samé dobré zkušenosti?:-))
  • 11. júla 2008 1:14:31 CEST
    Nu, zdá se, že máš nějaké nedobré zkušenosti. Přinejmenším z tvého pohledu se to tak jeví zcela nepochybně. Ale mě osobně by docela zajímal i názor a pohled druhé strany. Kdoví, jak by to potom vypadalo....
  • 10. júla 2008 19:15:48 CEST
    Naprostý souhlas!!

    Pokud si jak subíci, tak dominky neuvědomí, že žádný trvalejší vztah nemůže být založený jen na BDSM a že pokud spolu nedokáží, nebo nechtějí fungovat i ve zcela běžných, civilních situacích jako partneři, nebo alespoň přátelé a kamarádi, celý slavný D/s vztah se dřív, nebo později rozpadne. Rozpadne se proto, že se jeden, nebo druhý začne cítit skutečně a zcela civilně zneužitý. Buď subík, který zjistí, že tohle nějak neodpovídá představám, které mu způsobují těsno ve spoďárech, nebo domina, která začne mít pocit, že ji subík jen používá jako erotickou pomůcku... prostě jeden, nebo oba začnou být nespokojení. A kdo není ve vztahu spokojený, odchází a vztah se rozpadá..
    Tohle je důvod, proč po několika "lekcích" ztrácí domina zájem o "otroka k občasné službě" a dochází k názoru, že je to jen "rádobysubík" a je to i důvod proč subík začne pochybovat o své submisivitě či "přirozené" dominanci své paní. Potom oba dále hledají, hledají... ideálního otroka, ideální dominu. Ani jedno neexistuje. Existují jen lidé, kteří si buď vyhovují, nebo ne...
  • 10. júla 2008 18:40:14 CEST
    Jsme občas holky naivní,pokud jde o bdsm vztahy, chceme se přiblížit partnerovi, jak jen to nejvíc jde, ale je to opravdu veeelmi otravné. Zejména, pokud partner plánuje, jaké to bude báječné, když bude pobíhat jen v obojku, ledva vejde do dveří (a je poněkud konsternován, že v bytě např.žijí i děti, tedy by to nebylo to pravé, ořechové), plánuje, jak podepíše otrockou smlouvu a tu bude dodržovat...bla,bla,bla. Pak, poněkud v koncích a zahnaný do kouta takovými představami řekneš...uvědomuješ si, že v takovém případě bys nesměl tohle, ono, musel bys jen atd. A najednou jsi nadměrně dominantní a tzv.submisivní partner vezme do zaječích.
    V lepším případě se ti uleví, v horším případě, kdykoliv ti někdo tohoto partnera připomene, kdykoli někdo poznamená, že to byla tvá velká chyba, tak se prostě stydíš. Stydíš se za svou naivitu, stydíš se, žes podlehl na chvíli mozku, zapadnutému někam mezi stehna a jen prostě doufáš, že už ti nikdo takovou epizodu nepřipomene.
    A v nejlepším případě narazíš na někoho, kdo s tebou je, protože si vyhovujete jako lidé a to bdsm je vlastně třešničkou na dortu takového vztahu :-)Narazíš na někoho, kdo chápe, že občas potřebuješ v ruce držet nějaký bicí nástroj,ale že jsou i chvíle, kdy se chceš stočit do klubíčka v koutě a upustit slzu u slzopudného filmu. Narazíš na někoho, kdo chce žít a žije život v realitě, nikoli v příručce o bdsm, občas ne moc dobré.
  • 10. júla 2008 13:59:34 CEST
    krasne ste to napisali aj ked som iba newbee - nova vcela ale presne tak si predstavujem normalny fungujuci D/s vztah. V podstate okolie ani nemusi tusit o nejakom D/s a mozno si povie aaa aky zamilovany parik Co na tom, ze to maju obaja radi trochu pestrejsie.
    No a pas cudnosti .. to sa pri takych hrach hodi
  • 10. júla 2008 10:56:47 CEST
    24/7 nemusí znamenat jen 24/7 trvající bdsm scénku, to by asi opravdu nešlo vydržet. 24/7 může znamenat vyladění vztahu, který má určité, třeba velmi mírné, prvky D/s pořád, i v běžném životě, aniž by tento charakter vztahu byl na překážku normálního života.
    • 5 posts
    10. júla 2008 8:08:05 CEST
    No bavil som sa s jednou dominkou, mala tiez subika, ktory chcel mat 24/7, nakoniec sa nastvala a spravila to tak ako stale zadonil ...vydrzalo to cca tyzden, potom uz prosil, ze az tak si to nepredstavoval, ale aj ona toho uz mala tiez plne zuby, takze bola docela rada, ze to tak dopadlo. :-) .... a nakoniec ho poslala uplne k vode, pretoze presne chybal jej clovek, ktory by jej bol oporou, ked to ona potrebovala
  • 10. júla 2008 7:57:20 CEST
    mno, normalne ti dam za pravdu, tak to funguje aj u nas:)
    napisem to skor z pohladu subika v nasej domacnosti a v podstate nemam co dodat, kazdy z paru potrebuje aj povzbudit, byt podrzany, vediet ze ma v tom druhom oporu a pomoc. ti co vypisuju o 24/7 vztahu v podstate zabudaju na klasicke ludske potreby a dovolim si tvrdit ze po 2 hodinach takehoto vztahu by ich to preslo...vztah ak ma fungovat musi fungovat na baze rovnocennosti, inak to nejde...