Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 10. augusta 2011 7:18:39 CEST
    veľmi pekné opísanie svojich pocitov
  • 21. júla 2011 22:25:23 CEST
    naaaahodou niekto kto by mal zaujem o cb The Curve.. cca50eur...hm?
  • 21. júla 2011 21:55:25 CEST
    Diky za feedback na moj clanok. Nosim v hlave dalsie clanky ohladom CB, pevne verim, ze bude cas hodit to "na papier".
  • 21. júla 2011 17:56:09 CEST
    Děkuji za podnětný příspěvek, zase je o čem přemýšlet. Poukázal jsi na podnětné obzory myslím si.
  • 17. júla 2011 10:16:15 CEST
    Je tomu už pár rokov, keď priateľka prišla s myšlienkou, obohatiť náš vtedy partnerský vzťah s novou hračkou a to s pasom cudnosti. Vtedy sme to brali, fakt len ako okorenenie našich D/s hrátok, nasadiť na par hodín, popr. pred / počas BDSM hrátok a nič viac. Silu tohto nástroja sme si obaja začali uvedomovať až neskôr.

    Raz priateľka /teraz už manželka/ narazila na nete na obrázok pasu cudnosti pre mužov. Išlo vtedy o verziu CB3000. Tak sa do neho zaľúbila, že čoskoro sme začali zháňať viac informácii o tejto skvelej hračke. Ja osobne som to bral, len ako nejaké spestrenie, vtedy som nepredpokladal, že táto hračka sa v budúcnosti stane mojou takmer neoddeliteľnou súčasťou. Dlho sme zvažovali či vybrať typ The Curve, alebo vtedy novinku CB6000. Kedže nikto z našich BDSM známych nemal s touto hračkou skúsenosti, tak sme boli odkázaní na poznatky získané z rôznych net fór, diskusií a pod. Výber padol na CB6000, ktorá bola dizajnovo krajšia ako jej mladší brat CB3000 a pri ktorom boli už eliminované nedostatky z CB3000 a The Curve. S odstupom času môžem povedať, že výber to bol správny.

    Úplnou náhodou sme sa na jednej BDSM party spoznali s párom, kde muž nosil CB pomerne často a na dlhšiu dobu. Tak sme si pozisťovali, že nehrozí z toho žiadna ujma a netreba sa toho báť, popr. mať z toho nejaké obavy. Tým boli moje dni spočítané a moja Žena začala čoraz častejšie používať CB už nielen na / pred / počas hrátok, ale aj pri menšom náznaku drzosti, vzpurnosti som v tom skončil či už na celý deň, na celú noc a postupne sa CB stávalo mojou súčasťou. Zatiaľ najdlhšie som ho mal 3 dni /ja viem ...iba.../ nonstop. Mal som to ako trest klasicky za moju drzosť. Prvý deň som to bral úplne bez problémov, predpokladal som, že večer budem free. Takže pohoda. Aké bolo moje veľké prekvapenie, keď večer...nič. Žiadne otvorenie, žiadna reakcia na moje otázky ohľadom otvorenia, proste nič. Inak pravé tieto pocity, ten stav, keď zacvakne zámok na CB a vy neviete či v ňom budete hodinu, dve, deň, 2 dni, 5 dní, týždeň sú nesmierne vzrušujúce. Ráno to už bolo horšie, pravidelná ranná erekcia sa síce dostavila, ale v CB bola skôr bolestivá ako príjemná. Ďalší deň sa už niesol v duchu „Sakra, toto nie je sranda“, nejaké tie SMS v prosbami, spätné dráždivé SMS-ky a myšlienky na svoju Ženu sa miešali s bolesťou následnej erekcie. V ten večer som bol asi najmilším sub na zemi :}. Večera, masážička, všetko tip top. Bolo mi jasné, že keď je trest 3 dni, tak už viem, že zmlúvať nemá význam a jediné čo mi ostáva je niekde sa zašiť, vydržať to a sekať dobrotu, aby tých dni nebolo viac. Čo je zaujímavé, že keď mám CB, tak sa stávam zámerné hodne často stredobodom pozornosti svojej Ženy/Madam, ktorá ma zasypáva toľkou pozornosťou, dotykmi, vzrušujúcimi slovami, skúša na mne rôzne BDSM veci, že dá to veľa síl ovládať sa, aby sa opäť nedostavila tá bolestivá erekcia. Ale už som ju prekukol, viem že to robí zámerne :), ale tým ma dostáva do toho stavu, kde ma chce mať. Deň, kde všetky indície smerujú k tomu, že „dnes je ten správny deň na otvorenie“ je ten najkrajší, snažíte sa plniť všetko na 100%, žiadne pochybenia, robíte všetko aby bola úplná spokojnosť. Horšie je, keď tie indície mám len ja, ale držiteľka kľúču od zámku má iné predstavy, ale ešte šťastie, že takéto stavy nie sú pomerne časté. Takže prišiel dlho očakávaný 3 deň....ani nechcite vedieť, koľko je to minút :)....ten zvuk keď sa odomkne zámok na CB ešte dlho zostava v hlave, ako ten, keď sa zámok zamyká, ale to už nie je taký happyend. A to boli len 3 dni. Jedna ženina Dom kamarátka raz povedala:“ Nechaj ho v tom 10 dni, potom uvidíš, že Ti znesie aj modré z neba“. Asi vie, čo hovorí, lebo jej manžel to už absolvoval, mam pocit, že to bolo niekedy koncom júna, keď obloha stmavla. :)

    Momentálne nosím CB podľa Ženinej nálady a mojej drzosti tzn. min. 3-4dni v týždni som zavretý. Občas ho dostanem na 2 dni, potom na noc som free a ráno som opäť zavretý na 2-3dni a takto sa to strieda. Inokedy si ho musím dať sám a poslať Žene MMS, či som splnil svoju úlohu. Súčasťou balenia CB je zámok s 2 kľúčmi. Jeden nosí manželka nonstop pri sebe. Druhý mám pri sebe ja/ človek nikdy nevie, čo sa môže stať/, ale ten je v takej malej krabičke komplet zavoskovaný, takže prípadné nejaké dobíjanie sa do krabičky by nezostalo nepovšimnuté.

    Čo mi dáva nosenie CB? Pokoj na duši a dobrý pocit, že niekomu patrím. Možno pre ľudí, ktorí berú BDSM z tej fyzickej stránky ako výprasky, bolesť, je to vec asi nepochopiteľná, ale pre ľudí, ktorí sa viac vŕtajú v tej psychickej stránke D/s je CB neskutočný nástroj. Sám mám rád bolesť, spanking, cbt, knifeplay a kopec iných tvrdých SM praktík, ale práve tieto psychické hrátky –- práve aj s pomocou CB –– ma dostávajú viac do toho krásneho submisívneho sveta, kde si človek uvedomí, že niekomu takto patri.

    Čo dodať na záver. Ak uvažujete nad kúpou CB a máte radi D/s a BDSM hrátky - choďte do toho. Otvorí Vám to úplne nové možnosti, nové neskutočné pocity, jednak pre D-čko a s-ko. Ak sa obaja radi vŕtate v psychologickej stránke BDSM tak CB je ten najvhodnejší nástroj.
  • 25. mája 2011 14:10:31 CEST
    aj baby v novoveku dostavaju pas cudnosti?(okrem stredoveku,ked isiel rytier do svatejzeme a navliekol panicke zeleznu obruč,aby kade-tade nemrdala?
  • 19. mája 2011 20:45:36 CEST
    Nemáš zač. Tenhle pocit, že nasazením pásu cudnosti zpochybňuji její slovo/věrnost, léčím jednoduše. Zakážu jí orgasmy, a pak jí tlačím k selhání. Buď si sama uvědomí, že na to nestačí, a požádá o něj, nebo selže, uspokojí se bez svolení a dojde jí, že není schopná slovo dodržet ze své vlastní vůle. Může se najít slečna, která to opravdu zvládne, ale pravděpodobnější je, že prostě lže a ani se nedokáže přiznat.
  • 19. mája 2011 20:27:22 CEST
    Nemá oficiálně, ale POI k CB3k jsou kompatibilní (jdou navléci), avšak v CB6k leží níže (protože pro něj nejsou určené), takže jsou víc cítit.
  • 19. mája 2011 20:14:31 CEST
    Já chápu, jak tu funguje u pánských pásů. Já jen mluvím o tom, že pás cudnosti je iluze kontroly. I v tak pokročilých zařízeních jako je Neosteel Arch se dá dosáhnout úlevy, i když nejsi jeden z lidí, kteří se dokáží uspokojit bez fyzické stimulace. Nebude to nejlepší orgasmus tvého života, ale dá. A i kdyby si v něm nešlo ulevit, vždy se dá zničit.

    Strávil jsem dlouhou dobu návrhem ultimátního pásu cudnosti pro slečny. Skutečné monstrum, které nejde fyzicky přelstít a které bude extrémně odolné vůči hrubé síle. A pak jsem si uvědomil, co budu dělat, kdyby selhal uzamykací mechanismus? Pokud použiji jednoduchý mechanismus, bude slabým článkem a slečna se časem z pásu osvobodí. Pokud použiji složitý, který nebude schopná překonat, může selhat a budu namydlený.

    Pokud mám otrokyni, které skutečně chci za každou cenu zabránit se uspokojit, nejlepší je jí znehybnit - použít kombinaci oblečení, pout, provazů a dalších prostředků k omezení přístupu k erotogenním zónám. Kdybych to chtěl opravdu dovést k dokonalosti, tak tu mám hračku, která dokáže měřit stahy pochvy. Stačilo by vytvořit řídící jednotku, která by při překročení určité frekvence dala slečně pořádný elektrošok. A měla by útrum i s meditací.

    Po letech hraní si s pásy cudnosti je můj závěr takový, že pokud budu chtít skutečně převzít kontrolu nad orgasmy otroka nebo otrokyně, tak si lépe povedu se svěrací kazajkou než s pásem cudnosti.

    Řešení se dá vymyslet řada. Základ je, aby otrok neměl přístup k potřebným nástrojům a nemohl odejít z domu. Můžeš spojit pouta na rukou s obojkem. Domácí práce tak bude moci vykonávat, ale nebude mít prostor hrát si s pásem. Můžeš ho obléci, zajistit oblečení, připoutat ruce k pasu. Znepřístupníš nože, nůžky, použiješ oblečení z materiálu odolného proti roztržení. A tak dále.

    IMHO pás cudnosti sám o sobě nepřináší kontrolu. Proto ho vnímám tak, jak ho vnímám.
  • 10. mája 2011 15:56:44 CEST
    CB-6000 s POI na CB-3000. Inač máš pravdu ráno to fakt bolí ale ináč to stojí za to.
    Neskôr dám link s fotkou.
    • 6 posts
    9. mája 2011 19:51:57 CEST
    asi mi nejak uniklo že už aj CB6000 ma POI ?? ... mame aj cb6k a aj cb3k, ale originál iba k cb3k sú POI ... ak sa mýlim tak oprav a daj info, kde si to kupil
    k tým POI, je to dosť bolestibé a hlavne nad ránom okolo 3.hod som sa pravidelne budil a musel to predýchať ... ale je to krásne a prajem to každemu
  • 9. mája 2011 11:53:33 CEST
    Nazdar, no od piatku mám na CB-6000 nainštalované POI s najmenšími hrotmy, zatiaľ v pohode, sem tam keď spravým nedobrý pohyb tak dostanem pecku ale inač dobré. Rána sú bolestivejšie ale ide to a najdôležitejšie že je to na trvalo, má stým niekto skúsenosť ?
  • 24. apríla 2011 18:12:30 CEST
    plny suhlas a chlap sa meni na prijemnesieho bez nejakych velkych snah a ochotne vyhovie svojej panicke
    • 6 posts
    21. apríla 2011 14:47:11 CEST
    tak už dávno som niečo tak pekné a hlavne trefné nečítal, musím s tebou súhlasiť v každom smere a je fajn, vedieť, že niekde existuje človek, ktorý to vníma na rovnakej vlnovej dlžke ako ja ... ozaj velmi pekný príspevok ....
    snád dodám iba to, že raz príjde čas, kedy ženy pochopia a začnu v širšom meradle a to aj mimo Ds používať pásy pre svojích mužov .... ja osobne som prešiel v Ds ozaj kadečím, mám svoje orechové, ale nič sa nevyrovná stavu, ked som zamknutý pár týždnov a jediné potešenie sú orgazmy mojej Madam, ono veľa ludí vníma pásy cudnosti ako niečo čo ide proti nim samým, lenže na druhej strane som si istý, že pokial žena spozná aké to je pre ňu prínosné mať svojho muža v páse a v podstate po pár dnoch ten " nositeľ " je schopný a ochotný urobiť čokolvek a hľavne robiť a správať sa tak aby jeho madam bola spokojná a šťatná,tak ozaj nieje o čom .... chlapov treba zamknuť do pásu a hned sa stane život a vzťah iný, krajším plnohonotelnejším ....
  • 20. apríla 2011 23:20:25 CEST
    asi tak nejak co k tomu viac dodat? asi nic
  • 20. apríla 2011 22:39:19 CEST
    Tak aj ja prispejem, nosim CB 6000. Som zamknuty permamentne, moja manzelka ma odomika iba na sex alebo drazdenie spojene s hygienou. Po sexe spat do CB. Je to neskutocny pocit uspokojovat partnerku oralne, prstamy, roznimy hrackamy alebo pripinacim penisom bez vlastneho uspokojenia. Ale vlastne to uspokojenie je ale len v hlave, ten neopisatelny pocit ked Vam zena po niekolkych orgazmoch odpada od vycerpanoa a vy ste na pokraji sialenstva ze nemozete striekat ale v hlbke duse ani nechcete ale je to stale nerozhodne. Milking mi roby tak 3-4 x mesacne.
    Miking na stiroch s vybatorom je ciste mwchanicka zalezitost, prijemna ale nic viac vitecie a hotovo. Na chrbte s prstom to jecine kafe, ked sa podari tak je to ako skoro orgazmus trvajuci aj celu minutu chvejuc sa na vlne vzruseniacale nie je to orgazmus. Vsetko samozrejme s nasadenym CB. Sex ako taky mame tak raz za tyzden alebo dva, pricom nemam dovolene vyvrcholit ( durex proti predcasnej ejakulaci). Tak raz za mesiac mame sex s orgazmom a povem len jedno je to najkrajsi okamych aky som zazil v sexe. Najdvolezitejsie je minimalne raz za tyzden odomknut, umit a pohrat sa s nim parkrat az takmer k vrcholu a znovu zamknut. Nepreferujem trvale zamknutie na nekolko mesiacov. Nezijeme v DS vstahu aj ked mna to berie ale manzelku nie. Bola ochotna pristupit na CB a asi sa jej to zapacilo a ja som stastny ze jej mozem dopriat tolko orgazmov kolko len chce, je to nadherne ked vam zena na vasej tvary preziva jeden orgazmus za druhym, tecie znej chutna stava a vy sa neviete nabazit toho a chcete stale viac a viac. Potom zaspacate s vonou na tvary, plnimy gulamy, frustrovany ale stastny zaroven.
  • 20. apríla 2011 20:12:01 CEST
    tak to mas uplnu pravdu
  • 17. apríla 2011 10:54:06 CEST
    Pas cudnosti je super vec, dlho nadržaný a abstinujúci subík sa dá pri službe a lekciách využiť k akejkolvek prasacine. Potrebe jednoducho nerozkážeš (:
    • 6 posts
    16. apríla 2011 8:36:01 CEST
    v zásade ds je širokospetrálne a každý si nachádza v tom to svoje " orechové " všetko čo ta posunie dalej a vyššie je len a len dobré .... takže držím palce a potom daj vedieť ako si dopadol s CB
  • 19. marca 2011 15:41:45 CET
    Jen pro úplnost - nechtěl jsem se někoho dotknout nebo tak, to by bylo velké nedopatření. POkud soudíš podle mé reakce na Scorpio68, bylo to míněno jako reakce a doufal jsem, že to tak bude i vnímáno. Pokud reaguješ na to, že jsem v reakci na job314 napsal, že mám z CB rozporuplné pocity, tak taky by mě nenapadlo, že to někdo vezme negativně. Naopak jsem se sem přišel zorientovat a poučit se - viz i má reakce na job314, která je pro mě podnětná k zamyšlení. Samotného mě CB čeká...
    • 6 posts
    19. marca 2011 15:21:41 CET
    nerád vstupujem do vašej debaty a pohľadu na pás cudnosti ... nejdem Vám ani Váš názor nejak vyhovárať, alebo presviedčať o niečom inom .... jednoducho musíte akceptovať jednu vec : pás cudnosti / mužský / je pre ich nositeľov a tých čo majú od nich klúč niečo úplne iné, nová dimenzia sex-vzrušenia, sex-ovládania, sex-podmanenia ... nechcem sa opakovať a určite niekde v tomto fóre som popísal ako psychické tak aj fyzické zaručené účinky a premeny, ktoré prichádzajú samé od seba ....

    stačí to jednoducho akceptovať a hned pochopíte, že nie iba biela je biela ;o))
  • 19. marca 2011 8:00:59 CET
    "Pro mě osobně je PC hlavně alternativou k obojku. Když slečnu zamknu, tak vím, že při každém kroku, při každém posazení se na mě bude myslet a nezapomene, že mi patří. Orgasmus má zakázaný verbálně. Pás jí pouze pomáhá, když jí přepadne náhlé nutkání, nebo v noci jí chrání před nenechavýma rukama. A fakt, že je zamčená, jí o to víc vzrušuje. Všechno je to v hlavě - chce mi sloužit, nechce mě zklamat, pás jí v tom pomáhá."

    - Díky za tenhle názor! Přiznám se, že takhle jsem o PC zatím nikdy nepřemýšlel (nemám s ním ani zkušenost) - bral jsem ho spíš jako další nástroj trápení nebo když to hodně přeženu jako výraz nedůvěry, že dodržím, co mám. No ale i přesto jsou moje dojmy z PC nadále spíš rozpačité
  • 18. marca 2011 20:58:36 CET
    Pokud člověk nechce piercing, tak je Lori mimo mísu. Navíc, kvalita jejích zařízení (a služeb) je dlouhodobě diskutovanou záležitostí. Takový Centurian ze stříbra není vůbec špatný. Steelwerks Extreme nabízí skvělé hračky, včetně některých velmi extrémních. A skvělou možností je volba titanu místo nereznoucí oceli.

    Jejich účinnost je také celkem přeháněná. Skutečně někomu zamezit v dosažení orgasmu je velmi těžké, když orgasmus je pouze v hlavě. Znám kluka, který dosáhne orgasmu pouze soustředěním. Klidně bez erekce, takže všechny ty vychytávky pro způsobení bolesti, když se ti postaví, ho nechávají klidným. A když chceš zamknout holku, tak je to ještě těžší. Řada holek se dokáže přivést k orgasmu bez přímé stimulace pohlaví normálně, natož po dvou týdnech bez orgasmu.

    Většina zamčených chce abstinovat. PC může pomoci, protože cestu k orgasmu značně prodlouží a dřív, než tam dojdeš, si uvědomíš, že to vlastně nechceš. Umí vytvořit tu správnou Ds dynamiku. Ale tam to tak nějak končí. Nemluvě o tom, že jsou těžko nezničitelné. Ano, pokud máš otroka doma zamčeného, tak se dá mluvit o nesundatelnosti, ale většina uživatelů PC běhá volně po světě.

    Pro mě osobně je PC hlavně alternativou k obojku. Když slečnu zamknu, tak vím, že při každém kroku, při každém posazení se na mě bude myslet a nezapomene, že mi patří. Orgasmus má zakázaný verbálně. Pás jí pouze pomáhá, když jí přepadne náhlé nutkání, nebo v noci jí chrání před nenechavýma rukama. A fakt, že je zamčená, jí o to víc vzrušuje. Všechno je to v hlavě - chce mi sloužit, nechce mě zklamat, pás jí v tom pomáhá.

    A je tu další věc, o které se moc nemluví. Když někomu dost dlouho odpíráš orgasmus, tak se tělo přizpůsobí. Po určité době bude sexuální frustrace uspokojivá a orgasmus bude doprovázet pocit zklamání. Je to hezké, pokud nechceš, aby dotyčný vyhledával konvenční sex. Ale pokud si s ním chceš hrát, trápit ho, tak to rozhodně není to, čeho chceš dosáhnout.
  • 3. marca 2011 10:44:27 CET
    Nejen píčovina, ale i kokotina - záleží na tom, pro jaké pohlaví je určen
  • 27. februára 2011 23:25:38 CET
    Ja si myslim, ze pas cudnosti je picovina.