Forums » Nekategorizováno

Financne oroctvo

  • 21. apríla 2007 11:37:43 CEST
    Komu by se nelibilo mit sveho financniho otroka.Musi byt snad kazdemu jasne,ze z pozice zen jde jen o pouhe zneuziti a lehce nabiti sveho konta,nic vic je nezajima,ano zahraji divadlo,delaji ze sebe dominy,poslou nejakej fetish,vysmeji se a to je vse.Financniho otroka totiz vubec nezajima,jestli je jeho pani dominantni,ci nikoliv,jemu staci ten pocit,ze z neho ty prachy proste nejaka ta panicka taha a pak mu za to nada do hnupu.
  • 21. apríla 2007 0:59:32 CEST
    Přesně
  • 21. apríla 2007 0:58:31 CEST
    A proč by se nemělo používat slovo otrok? Když se stejně používají nástroje pocházející právě z toho středověku a když slovo otrok právě vystihuje stav po kterém obvykle submisivní člověk touží???
  • 20. apríla 2007 18:30:05 CEST
    Já bych řekla, že se mýlíš.. To není ženská VLASTNOST.. Stejně tak bych mohla říct, že mužská vlastnost je za sex platit... Nabídka sexuálních služeb za peníze je obchod, ne vlastnost.. A kde není poptávka, není nabídka..
  • 20. apríla 2007 17:02:55 CEST
    skus pouzivat slovo submisivny clovek nie otrok ,si uvedom ze nezijes v stredoveku :D
  • 20. apríla 2007 17:01:50 CEST
    moj nazor je taky,ze vecina zien si lahko sklzne k tomu aby za vsetko brali peniaze ,staci sa pozret vecer do barov uz 15r holky si nechavaju platit za oral panom podnikatelom... je to zla zenska vlastnost ....... vravte si co chcete ,clovek ma dve ruky a hlavu na to aby si dokazal uzit sam nie bol ziveny inym,pre mna je to jak hyenizmus
    , a aktiv to vystihol dobre ,uz si sa urobil ked si platil terbars inkaso za byt ???:D
  • 20. apríla 2007 13:47:31 CEST
    Souhlasím jak psal o pár řádků níže Aktiv.Finanční otroctví je nesmysl a velká hloupost.Zneužívají svého postavení.Je tak snadné říct "Dej mi tolik a tolik a dělej" a pokud má subík mozek a řekne ne tak stačí jednoduchá odpověd"nejsi žádný subík,jen si na to hraješ" Nepřipadá vám to jako blbost?Dát své paní nějaký dar,to je něco jiného.ale finanční otroctví?to je jako kdybych si vydržoval nějakou kurvu která pro peníze udělá cokoliv.hnusí se mi tento tip žen.když chtějí peníze tak at jdou pracovat, i když pro spoustu domin je mučení otroků výdělečná práce.
  • 19. apríla 2007 22:43:52 CEST
    To máš pravdu, a taky existují dohodnuté meze, takže radost pak mají zajisté oba.
  • 19. apríla 2007 17:15:30 CEST
    Ahoj, zdravím vás tady. Posloužit své Paní je moc krásný pocit..Hlavně když z toho má ona radost a užitek.
  • 28. marca 2007 12:10:27 CEST
    Už to funguje
  • 27. marca 2007 20:23:31 CEST
    prepac ale nejak niesom schopny to poriadne precitat lebo sa tu nejak zmenilo pismo ked to da shotgun dokopy potom.
  • 25. marca 2007 14:38:19 CEST
    aktiv to povedal na rovinu a pravdivo.
  • 25. marca 2007 13:48:43 CEST
    Ta KrásnaPani to je ...
  • 25. marca 2007 13:42:51 CEST
    No a od toho je forum, abychom ty uzlíky poznali :-)). Co jsem poznal názor reálných domin, pak se dovolím pochlubit, že mám názor stejný: daň a dar je něco jiného než finanční otroctví a to je u nás zcela zprofanované.
  • 25. marca 2007 13:29:28 CEST
    Skuste si zobrat spagat a spravte na nom zo dvacat uzlikou asi roznako od seba vzdialenych. Potom ked to spravite ho poveste svislo a predstavte si ze ten spagat je myslieka a uzliky budu ludia. Urcite nebude ten spagat mat priamy smer dolu ale bude taky vselijaky.
  • 24. marca 2007 23:00:26 CET
    tak jednoznačně to odsoudit nejde, i když ani já tomu nefandím. Tak jak mnozí pisálkové vydávající se za otroky pokazili reputaci reálným otrokům, tak podobně dámy specializující se na finanční otroctví, tuto oblast zcela zprofanovaly. Dát Madam finance ve formě daru, daně je ovšem něco jiného, to je normální.
    • 2 posts
    24. marca 2007 16:38:21 CET
    to boli velmi tvrde slova co si tu pouzil. Netvrdim ze nemas uplnu pravdu a verim tomu ze vacsina zien co ponukaju financne otroctvo chcu na tom hlavne zarobit ale casto su taketo veci vyprovokovane najma subikmi a ich predstavami ako to ma vyzerat.
    Ked si spomeniem ako sa mi skoro kazdy uplne neznamy subik chce plazit u noh a to som len vacsinou dominantna tak sa vzdy najde niekto kto to zneuzije.
    Je to o tej etike ktora sa tu rozoberala v inom fore.
  • 24. marca 2007 16:24:14 CET
    mas rad ponizovanie a vidim ze aj rozmanavanie mas celkom vysoko ohodnotene..asi teda nemylis prejav ucty darom svojej Panej, prejav obetovania sa a odriekania si pre Jej prospech..pre prospech zboznovanej.. ale vidim ze si switch..to zas nechapem ja..ked sa niekto narodi so sklonom davat a byt submisivny, ako moze prepnut.. a darovane si nechavat priniest spat
  • 24. marca 2007 15:01:28 CET
    Je největší nesmysl jaký dokázaly vymyslet jedině děvky co chtějí brát prachy za nic.
    Tohle nemá nic společného s BDSM ale s blbostí toho kdo platí. Pokud tohle opravdu někomu připadá rajcovní tak ať napíše já klidně budu odebírat pravidelné příspěvky. Nic proti jiným praktikám ,ale tohle už mě štve dlouho a koneckonců net je prolezlý ženskejma které strašně baví hrátky všeho druhu ,-ALE jedině za prachy!! takže NO comment . Jinak udělal se už někdo při placení v obchodě??
  • 24. marca 2007 14:57:22 CET
    Je největší nesmysl jaký dokázaly vymyslet jedině děvky co chtějí brát prachy za nic.
    Tohle nemá nic společného s BDSM ale s blbostí toho kdo platí. Pokud tohle opravdu někomu připadá rajcovní tak ať napíše já klidně budu odebírat pravidelné příspěvky. Nic proti jiným praktikám ,ale tohle už mě štve dlouho a koneckonců net je prolezlý ženskejma které strašně baví hrátky všeho druhu ,-ALE jedině za prachy!! takže NO comment . Jinak udělal se už někdo při placení v obchodě??
  • 24. marca 2007 9:37:10 CET
    Tož vítaj
    • 2 posts
    23. marca 2007 21:59:45 CET
    zabudol som heslo. jedna vec a druha dal som si kit kat.
  • 23. marca 2007 18:37:36 CET
    Nazdar kemo, dlouho jsem tě už tady neviděl.
  • 22. marca 2007 19:16:27 CET
    Nazdar starec a potom by si to meno mohla zmenit na prachata pani. Ale je to zaujimavy napad s tym platenim za to pod akym nickom by mala osoba ktorej clovek sklada prachy mat.
  • 21. marca 2007 17:12:03 CET
    :-))) a co si za vymazání "krásná" nechat zaplatit??? :-)))