Forums » Nekategorizováno

Financne oroctvo

  • 3. júla 2006 11:55:54 CEST
    kto si to precita to bud pochopi alebo ne..podla mna je to tu dost jasne popisane a skonfrontovane ale podstatne je ze sa to deje, existuje to a popravde pokial som si toto neprecital tiez mi to az taky zmysel nedavalo ako teraz ...teraz uz mi je podstata jasna na oboch stranach...kto nevie o com zacnite si to citat od zaciatku a zistite...

    PS: dakujem
  • 2. júla 2006 17:04:44 CEST
    Vidíš to? Všechno bereš podle sebe. jenže ti zřejmě uniklo, že nejsi jediný člověk na světě, a že komunity typu femdom a BDSM se vyvinuly z běžných vztahů. Tohle se učí už na prvních ročnících psychologie...Taky nechápu, proč finanční otroctví pořád bereš ve virtuální rovině? Já se svým manželem žiju ve vztahu, kdy je to o čem tady mluvíte naprosto reálné a hmatatelné a funguje to. Pokud si oba mají co nabídnout a oběma to vyhovuje, tak proč ne? Proč hned výrazy jako: "Choré", a "Imaginárne subjektívne ponímaní"?
    • 6 posts
    2. júla 2006 16:43:50 CEST
    máš úplnú pravdu, treba sa riadiť podla hesla " ži a nechaj žiť " . Podla Teba je bdsm úplne všade okolo nás a aj tam kde si to zrejme ani neuvedomujeme, nepleť si životné situácie s bdsm, pretože to nejde. Bdsm pozitívny človek vidí aj tam kde nie je kúsoček bdsm, a vanilka to berie zase po svojom. Porovnávaš vzťah dvoch ludí, kde muž príjde domov s vyplatou k finančnemu otroctvu ... pozabudla si malý rozdiel, jeho žena je reálna a ani on a ani ona nemusia byť bdsm pozitívny, najdi mi jednu finančnu dominu ochotnu sa stretnuť so nmou reálne a podebatovať o tom, verím tomu, že nebude ochotná ani chatovať na tému bdsm.
    že som ešte nikde nečítal finančný otrok :o)) ... nechám sa virtuálne trestať, koľko mi zaplatiš ? :o))
  • 2. júla 2006 15:21:21 CEST
    Vůbec nechápu, o čem tady tak sveřepě diskutujete. Padají tady silná slova jako „pijavice“, „žaloby“ apod. Asi vám všem uniká skutečný smysl ženské dominance a BDSM. Buď takový vztah berete jako pouhou hru, a tahle diskuse je potom jen čistě akademická a na otroky si jen hrajete, anebo takový vztah berete vážně, protože se cítíte skutečnými otroky skutečné Bohyně, no a tam zase výše uvedené názory nemají jaksi místo. Mluvíte o něčem, o čem vůbec nic nevíte, protože je jednoduché smést se stolu něco, o čem jsme jen vzdáleně slyšeli a ještě hrála hudba….Finanční otroctví je reálný pojem a skutečně existuje. Jen vy si neuvědomujete jeho plný dosah. Jak například jinak nazvat manžela, který své ženě každý měsíc vyklopí celou výplatu a sám čeká na kapesné, než finančním otrokem a jeho ženu Moneymistress? Jen u toho nemusí být kulisa latexu, bičíků, pout a řetězů.
    Takže s plným respektem k tomu, že každý má právo na svůj názor, ale proboha, trochu přemýšlejte…..
    • 6 posts
    2. júla 2006 0:02:23 CEST
    ťažká s Tebou debata ;o) ... melieš si stále to isté do okola, ale či sa Ti to páči, alebo nie, aj ked priznávam, že to pre niekoho može byť fetiš, virtuálna dominancia je na dve veci ...
    Nechaj si vysvetliť, že je to jednoducho zneužívanie ludskej slabosti za jediným účelom, zhrabnuť peniaze a dosť. Však takú stránku si možem aj ja kedykoľvek vyrobiť ... môj názor je taký, že bdsm komunita je dosť zahalená ruškom tajomstva, čo je pochopiteľné, verejnosť nás nejak " nemusí ", medzi sebou by sme sa mali správať trochu inak ako medzi vanilkami.
    Záver : platiť či už virtuálnej alebo reálnej domine je u mna nepochopitelné a nepredstaviteľné. Za peniaze si nikdy nekupiš ten ozajstná D/s vzťah
  • 1. júla 2006 21:24:34 CEST
    Trochu situaci v této oblasti sleduji a finanční otroctví je jediná větev femdom, kde poptávka ze strany domin převyšuje nabídku otroků. Viz. například tématické kluby na groups.yahoo.com
  • 1. júla 2006 20:44:33 CEST
    som rad, ze si to polozil do priatelskej roviny. Musim ti rict, ze nemas pravdu. Jednak veta o 'realnej podstate v zivote' je nejak prilis filozoficka a nekonkretna a jednak vo financnom otroctve nejde o psychicku manipulaciu. Je to fetis, ktory vyhladavaju, ti submisivi, ktorym to nieco hovori. Ked ti to nic nehovori, tak Ta na to nikto nebude prehovarat. Financne Dominy svojimi strankami nikoho neprehovaraju..otroci sa im hlasia dobrovolne a prosia o to aby ich vyuzily co najarogantnejsim sposobom..ale ja viem, ze Tebe sa to nepaci. Niekto si proste zaplati dohdnuty pocet ran a ked ich domina prekroci, je schopny ju zazalovat. Aj taki su 'priaznivci bdsm'
    • 6 posts
    30. júna 2006 19:57:15 CEST
    nemusíš ma tu vítať priateľu, nenechaj sa pomýliť tým, že tu len občas prispievam. Vieš, finančné otroctvo ... či sa Ti to páči alebo nie, je primitívne využívanie niečoho, čo ani nemá reálnu podstatu v živote. Prečo ? ... virtuálna domina netrvá na stretnutí ? ... sebalepšia psychologička si dokáže omotať okolo prsta slabšie povahy a to už nespomýnam slabých, psychicky slabých subikov, ktorý stratili nádej, že raz budú služiť reálnej Pani.
  • 30. júna 2006 0:13:32 CEST
    hlavne ze si sa vyjadril.. aj tym co sa biju povedz ze su chori aj tym co sa do gumy obliekaju a nosia plynove masky..a potom chod hladat dalsie stranky, kde mozes poucovat ludi o tom co je chore a co nie. a inak: vitaj na domina.sk
    • 6 posts
    28. júna 2006 22:07:49 CEST
    platiť za virtuálnu dominu, ktorá ani nemusí byť domina a celý ten nezmysel postaviť na nejakom imaginárnom subjektívnom ponímaní ??? .... to je poriadne choré !!
  • 27. júna 2006 0:42:28 CEST
    http://mujweb.cz/Zabava/GODDESS/

    Pani mi prikazala link uverejnit na vhodnych miestach. Snad som ich uverejnenim v tomto fore a v tejto kapitole nieco nepokazil. Dakujem ze Ju nebudu obtazovat ti, ktorym sa fetis financneho otroctva nepaci. Hlada len oddanych a solventnych.
    • 2 posts
    26. júna 2006 19:56:28 CEST
    S tvojim poslednym prispevkom vo vela veciach suhlasim ale nie s tym ze kto nie je sub neustalen nie je vlastne submisivny. To mi nesedi. Kde si nasla definiciu ktora toto tvrdi ak sa mozem spytat?
  • 26. júna 2006 11:12:56 CEST
    Finančné otroctvo je pre mňa príliš virtuálne a akoby "sterilné", predsa len mám rád jelitá na svojom pozadí
  • 25. júna 2006 21:39:44 CEST
    hladam zaujemcov o otroctvo pre krasnu 19rocnu Panicku zo zapadnych Ciech.
    Prosim ozvite sa kdo ma zaujem, poslem link na stranky, ktore som pre Nu robil a kde je aj kontakt priamo na Nu.
  • 24. apríla 2006 21:10:36 CEST
    ved ale ide predsa o to, ako to dotycnemu cloveku alebo paru, alebo paru co ma otrokov vyhovuje. Nejaky vztah sa vykrystalizuje tak, ze partneri su v zivote uplne rovnocenní, ale v spálni sa radi hraju - lenze pozor, to nie je ozajstna dominancia, a uz vobec nie ozajstna submisivita. To, ze clovek chce, aby ho jeho partner/partnerka nejaky obmedzeny cas a iba v obmedzenych hraniciach ovladal/a a prípadne ma rad bolest, to neznamena ze je submisivny.
    Je to predsa o psychologickych potrebach jednotlivca. Niekomu sa to paci inak, chce mat partnera, ktoreho miluje, ale svoju psychologicku potrebu dominancie riesi s otrokom. Samozrejme, ze sa aj dvaja dominantni alebo switch partneri mozu hrat navzajom a striedat role, ale to je predsa uz o niecom uplne inom. Laska, sex a psychologcká tendencia to su tri rozne veci, ktore v rozncyh pomeroch tvoria rozne vztahy a nech si to kazdy riesi tak ako mu to vyhovuje. a o tom tu vsetci hovorime :D
  • 24. apríla 2006 9:21:26 CEST
    Nu, však já to taky beru jako vztah a každý partnerský vztah nepochybně závazek je, vztahy nejsou hračka, kterou odložíme do košíku, když nás přestane bavit.
  • 24. apríla 2006 1:40:11 CEST
    To že upřednostnuješ vztah domina-nedomina a otrok-neotrok, je v pořádku, ale jsou i takoví, kteří takovýto vztah berou jako vztah a závazek a ne jako hru, ze které je možno kdykoliv vycouvat "bez ztráty kytičky" :))
  • 23. apríla 2006 22:03:38 CEST
    Já upřednostňuji jiný typ vztahu - partnerský a monogamní vztah, kde v běžném životě je D/s jen mírně vyjádřené a kde muž funguje jako spolehlivá opora, jak má chlap fungovat, ale s tím, že v soukromí a zejména při hrátkách nabývá D/s na síle.
  • 23. apríla 2006 16:41:07 CEST
    si to tu tak čítam a dochádzam k názoru že pravdu majú všeci a zároveň nikto. toto celé je debata o ľudských preferenciách, ktoré sú rôzne, a nikto nemáme právo rozhodovať o tom, ktorá je správnejšia či menej správna. je to vec slobodneho rozhodnutia a sloboda siahah potiaľ, kým nenarúša predstavu o slobode niekoho druhého.
    Moj osobný názor je, ze nerovnocenný vzťah nemôže dlhodobo fungovať pre potešenie oboch strán. Domina je človek a tiež potrebuje mať v živote oporu a pochybujem, ze by ju chcela hľadať u dakoho, kto sa jej vo všetkom podvolí a nechce príjmať rozhodnutia. Myslím, že ideálne je, ked má domina životného partnera switcha, alebo dominanta a popri tom otroka/otrokov.
  • 20. apríla 2006 0:53:48 CEST
    Asdareel, Ty andelku, mi tu pripadas ako najmudrejsi,JARMILKA ma pravdu, vsetky dominy chcu len prachy, penezi, penize, pozor!!! tieto damy nie su dominy ani nikdy nebudu!!!
  • 18. apríla 2006 0:57:11 CEST
    nejde o pomery si myslim..ide o volu..a nejde len o dominu..ide aj o subika, aby sa mu to pacilo..a bol "na to" taze to nemoze byt vymysel nejakej dominy..je to skor vymysel subikov
  • 17. apríla 2006 5:54:50 CEST
    Prečítal som si toho dos som spokojný s rozmanitosťou pohľadov na vec.

    FINANČNÉ OTROCTVO V SLOVENSKÝCH POMEROCH NEEXISTUJE

    existuje jedine prešpekulovanosť niektorých žien, ktoré si myslia že týmto spôsobom sa im podarí niečo vydobiť
    Finančné otroctvo ako také môže byť jedine následok niečoho. Nie je to o tom, že domina si zmyslí a subík zaplatí /slovenské pomery - len preto lebo dostal pokyn/ - a neexistuje žiadna "protislužba
    • 0 posts
    7. apríla 2006 21:21:50 CEST
    Mě to přijde velmi zajímavý, dokonce velmi vzrušující, ale nikdy bych do toho nešel, jednak jsem strašně na prachy, a k tomu ještě srab:-)) Četl jsem, že některé moneydominy se jistí kompromitujícími informacemi proti tomu otrokovi, aby na něj měli páku, kdyby náhodou přestal platit...Co o tom víte vy někteří zkušení?
  • 7. apríla 2006 17:23:00 CEST
    Pro mě je taky přijatelný jedině monogamní partnerský vztah, který je zároveň D/s. Naštěstí nemusím volit buď budu partnerem, nebo jen otrokem, ale pokud bych již volit musel, vybral bych si partnerství a submisivitu bych odpískal, i když nerad. Ale jak říkám, nejsem postaven před nutnost takové volby.
  • 7. apríla 2006 17:20:18 CEST