Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

    • 2 posts
    20. novembra 2008 9:24:09 CET
    najvecsi bag z tychto sad ma 120 cm na dlzku, do toho cloveka nenarves :-)
    • 8 posts
    19. novembra 2008 21:49:25 CET
    Ahoj uz som kupil ten najvacsi a zial sa do neho nezmestim.. bolo by to tak akurat na nejaku malinku cinanku...
  • 17. novembra 2008 21:12:45 CET
    Zdar pse :) mno to nebude tak jedoduchý :) jestli znáš ten teleshoping kde prodávaj space bag nebo tak něják se to jmenovalo tak tohle je asi něco podobného možná větší. V podstatě to má být na prádlo které do toho dáš odsaješ vzduch a ono to zmenčí objem.(určitě znáš ty reklamy) možná bys měl zkust koupit... nevím jaké velikosti to má ale myslím že jeden tam je nějákej extra velkej třeba by ses do toho vešel :D
    • 8 posts
    4. novembra 2008 7:20:52 CET
    Ahoj chcem sa vas opytat nevedel by mi tu niekto sikovny urobyt to vrece na dusenie?
    http://www.cocoa-soft.net/breath/index.shtml
    Rad Ti za to zaplatim? Totiz skusal som ho urobyt a jaksik asi nejsom dost sikovny..
    Pripadne by sme sa nejak vedeli dohodnut, velmi by sme take vrece chceli..
  • 19. októbra 2008 16:30:07 CEST
    no k tomu len jedno MILUJEM DUSENIE AKOKOLVEK BEZ DUSENIA SI NEVIEM S/M ANI PREDSTAVYT JE TO FANTASTYCKA VEC
  • 19. októbra 2008 13:09:36 CEST
    Stoupnete na stoličku madam vám svaze ruce za záda kotníky a pak vám nasadí oprátku a pevně ji dotáhne a váš strach je v tu chvíly nepopsatelný a moc vzrušujíci.
    • 8 posts
    10. septembra 2008 17:43:11 CEST
    Ahoj no 10 litrov je fakt moc... fuha... ale desne moc by som taku haluzu chcel mat doma... moze to byt super...
  • 5. septembra 2008 16:06:25 CEST
    da sa to aj kupit na nete ma to vsebe otvor pre usta lahnes si tam zazipsuje ta niekto a vysavacom vysaje vzduch a je to dokonale .. len to stoji okolo 10000 co som nasiel ja
    • 8 posts
    16. mája 2008 17:59:58 CEST
    Ahojky a co sa mu paci? To vies ne kazdeho potesi ked mu cez hlavu natiahnes igelitove vrecko? Paci sa mu ked ho dusis? Ak hej tak si na spravnom mietse... xixi
  • 16. mája 2008 14:35:35 CEST
    prezradte dajaku best metodu potrebujem potesit priatela
    • 8 posts
    15. mája 2008 17:46:25 CEST
    OK, moc dik rad to vyskusam spravit... potom napisem zazitky...
  • 12. mája 2008 13:33:24 CEST
    Vrece sa dá urobiť aj doma. Stačí pevnejšia fólia, žehlička, drevená doska (môže byť aj na krájanie) a pauzák alebo nejaké noviny. Žehličku radšej použi staršiu a bez naparovania. Vystrihneš si fóliu v rozmere aký chceš, položíš si na zem dosku, na dosku pauzák, fóliu, zase pauzák a nakoniec rozohriatu žehličku a spoj je hotový. Pozor na dĺžku spojenia aby si neroztavil fóliu. Samému to pôjde pomalšie ale dvom sa to podarí skôr.
    Good luck!

    P.S. Takto sme robili fóliovník
    • 8 posts
    12. mája 2008 10:32:30 CEST
    Dá sa to ušiť z poľnohospodárskej fólie alebo podobnej s vyhovujúcim rozmerom. Zavretie sa dá riešiť zatočením keď sa nechá dostatočná rezerva - len treba rátať s tým že aj odtočenie bude chvíľu trvať.
    Myslím že dostať aj taký "rukáv" so šírkou asi 1m. Ten by stačilo zatočiť na koncoch.
    • 8 posts
    12. mája 2008 9:28:19 CEST
    Ahoj inak neviete niekto kde by sa dal zohnat obrovsky vakuovy sacok? taky ten space bag? Najvacsi sa mi podarilo zohnat nejakych 120 x92cm. CHcely by sme skusit nieco ako v tych cinskych, ci japonskych videach ze si clovek lahne do sacku zapne ho kralovna a vysaje vzduch...:
    http://www.cocoa-soft.net/breath/index.shtml
    neviete niekto poradit? POtreboval by som sacok aspon 200x 100? Alebo neda sa to niekde nechat urobyt? nemate skusenost?
    • 8 posts
    12. mája 2008 9:22:41 CEST
    Hmmm musi sa fakt nehat... je to zaujimave... mozno vyskusam, celkom dobra inspiracia.. i ked i my vzdy mame dohodnuty signal keby som mal uz fakt fakt dost...
  • 7. mája 2008 2:23:34 CEST
    az to takych extremov ako si ty, nechodim, ale zaujimave citanie.

    ja VZDY kontrolujem "intenzitu potreby" kyslika...

    mam rada vsetko pod kontrolou....a nemam rada, ked sa mi zacina nieco vymykat
    • 13 posts
    6. mája 2008 11:53:27 CEST
    To je celkem zabavny tema

    Jeden z otroku chtel abych mu v jeho posledni kreci prepalila sacek cigaretou - a i kdyz normalne nekourim (NIC!), jednu jsem si jen kvuli nemu dala .. Zapichla jsem mu ji tam , pekne se usadila a s pobavenim pozorovala jak se snazi dostat do svych plic aspon trochu vzduchu .. Zmital se, skubal, hazel - chudacek .. Zvalil mi pri tom mou Cinskou vazu - HAJZL !!! Bylo zabavne sledovat jak se tam vali jako prase, a zapasi o svuj holy zivot (nechystala jsem se mu v tu chvili jeste pomoci), sacek ho obepnul tak tesne, az jsem videla kontury jeho tvare .. Chvili se mi zdalo jako by mi chtel ocima neco rict - naznacit neco (pro nej) mozna dulezityho .. Jeho odpor pomalu slabnul a uz to nebyla takova sranda, snazil se - to jo, ale moc mu to nevychazelo - a s kazdym nadechem ji pekne vtahoval celou dovnitr - a ven, dovnitr - a ven .. Nez byla dirka tak velika ze se mu dostalo i neco malo kysliku - vtahnul si tam jeste celkem slusne mnozstvi cigaretoveho koure - a nebyla to zadna mentolka
    Videla jsem ledacos - ale tohle me fakt dostalo . Uz davno jsem se tak skvele nepobavila ..
  • 3. mája 2008 8:04:08 CEST
    ja osobne mam najradsej praveze vacsiu zasobu vzduchu. na xBDSM mam ohladom toho v poviedkach uverejneny jeden moj zazitok, kde sa stala skoro galiba, ale iba z dovodu nepozornosti.
    to nie je dovod aby sa na to zanevrelo.
    osobne na duseni sa nevidim nic pritazlive, ale ten pocit, ze vzduch je limitovany a ubyva ho je super.pricom je na tom druhom, kedy dusenie, aspon pri zohratejsich paroch,kde ma submisivny jedinec gulicku v ustach a nemoze na to upozornit.
    osobna skusenost-ziadna tesco taska,lepse vacsi sacok.cca 40-50 litrov,vydrzi na cca 20-25 min osobe hmotnosti cca 80-90kg.PROSIM BRAT S REZERVOU,JE TO ODHAD ZALOZENY NA !pribliznom! OBJEME SACKU! DOLEZITY FAKTOR JE SPOTREBA VZDUCHU ZAVISLA OD TELESNEJ AKTIVITY DUSENEHO JEDINCA, JEHO HMOTNOSTI, TRENOVANOSTI, A VELKOSTI STRESU/aj podvedomy stres znacne! zvysuje spotrebu vzduchu!!!!/. uvedeny priklad je z mojho vlastneho pripadu, a tie posledne minuty boli fakt ako na evereste.kazdopedne malicka rezerva este bola.
    Kazdopadne pri menej skusenych alebo zohratych "dusiteloch" ma mat duseny moznost upozornit na skutocnost, ze sa uz dusi. ale oproti druhej variante, ked duseny nema moznost na to upozornit, je to iba ako vyluhovany sacik caju.
    samozrejme dominantny jedinec musi sledovat faktory ako cas dusenia, mat aspon zaklady odhadu spotreby vzduchu/najlepsie ich ziska tym, ze sem tam podusia jeho /a hlavne rec tela duseneho.da sa to vybadat pomerne lahko...hlavne pri zohranych paroch-keine problem.
    osobne mam rad priehladne sacky kde vidno zvnura von.vyhlad sa postupne zahmlieva a...a dominantny clovek ma moznost vidiet reakcie duseneho a ma vacsi prehlad o jeho stave.
    zaverom-treba dat pozor,nech ma duseny volny priestor pred dychacimi cestami.sacok nemusi ani prilnut,ale v pripade jeho priblizenia sa k nim je dychanie zhorsene a spotreba vzduchu vzrasta.
    preto radsej pouzivam tvrdsie sacky, co nemenia svoj tvar.pouzit sacik do smetneho kosa je hazard.tot moj nazor.
    [EDIT] [DELETE]
    • 2 posts
    2. mája 2008 22:38:52 CEST
    Ono pokial clovek lapa po dychu hned od zaciatku tak to nie je az tak nebezpecne pretoze to aj on sam vie odhadnut. Minule sme ale skusali nechat vacsiu zasobu vzduchu a tam to bolo trosku o krk pretoze clovek si to ze sa dusi neuvedomuje.
    • 8 posts
    2. mája 2008 16:18:55 CEST
    Aby som nezabudol, zvacsa sa dohodnes na nejaky signal keby si uz uz bol na odkvacnutie ktorim das najavo ze uz mas fakt dost... je to predsa o hrani...
    • 8 posts
    2. mája 2008 16:17:48 CEST
    Ahoj no to mas tak mam s toho pozitok, vzrusuje ma to, a s casti ma vzruseje aj ten strach s toho ze by mi ho nehala o chvilu dlhsie...
    Co sa tyka doverovania, niekomu... vies mas to asi tak ze sa neda cely zivot bat ze nahodou umries, to by som nesmel jazdit 200 vkou na motorke, a co len to nemohol by som ani von, co ak Ti spadne tehla ci nejaky kvetinac na hlavu s panelaku...,co ak si od poslednej baby dostal HIV? ci kvapavku?... tak sa na to pozerat neda, zijes a musis zit na plno, rob to co Ta hecuje..., uzivaj si, sukaj s manzelkou ci kamoskou ... proste zi... chapes... nikdy nevies kedy umries a nemusi to byt zrovna udusenim... a ked uz nahodou, aspon Ta uz zuby bolet nebudu... heh, no vies mozno Ta to nerajcuje a tak Ti to pride divne, ale su ludia ktorich to bavi a ver ze je to krasa....
    no len si zober co je lepsia smrt v starobe na posteli zhnit, alebo ked si priviazany brutal na tebe jazdi krasna zenska a udusi Ta.... HEH
  • 2. mája 2008 15:03:33 CEST
    Kto sa bojí.........nesmie do lesa...alebo do sáčku? :-)))
  • 2. mája 2008 10:42:53 CEST
    teda no je to zaujimave ae takemu cloveku musis vazne doverovat a kedze ja nedoverujem nikomu ani sebe nie tak toto radsej skusat nebudem. predstav si ze by ti to nechala o nieco dlhsie a uz by si nepoznal dalsie pocity obdivujem vas tych co to maju radi lebo to je hazard so zivotom.
    • 8 posts
    28. apríla 2008 8:02:37 CEST
    No ku tej folii tento vikend som to s kamoskou vyskusal, skutocne fen je na prd, mozte ho mat uplne takmer pri tele- po chvili na tele pali jak svina- az fen zacne smrdiet... heh a folia sa nezlepi...
    Ale jak sme tak blbli sme objavili super vec celeho cloveka zabalit do folie totalne aj na 7 omotani aby to velmi pevne drzalo- (este pred zabalenim mi dala na kazdu beradavku stipec a do zadku pripinaka), tiez mi zabalila tvar a jaky brutalny pocit ked Vam vasa kralovna omota okolo tvare foliu a vy sa nemozte nadychnut... brrr bola to fakt krasa...ta totalna bezmocnost a pokora...heh a ked uz videla ze sa velmi dusim a moc mykam som otvoril usta a urobila malinku dierku cez ktoru sa Tazko dychalo a potom po chvili vacsiu vareckou... a na to po chvlike prisiel dalsi omotok, no a uplne uzastna je ta totalna obrovska bezmocnost fak v putach sa clovek moze aspon mykat, ale cely v pevnej folii, ruky vedla tela, nohy vedla seba.. nema sancu sa nijak oslobodit iba moze trhat telom... no a ked som mal asi 8smi omotok okolo tvare zobrala kusok folie prekrila mi s nim usta tak ze som sa dusil a zvysovala cas kym som nemohol dychat a skracovala cas mojho nadychu...- fakt nadhera... a neskor po mne slapala po hrudniku a mal som na ustach prelozenu tu foliu- dalisa bomba jak stazit dychanie vydychnut vydychnete, ale ked sa chcete nadychnut polozena folia na ostanej sa peve prilepi a vy sa nenormalne mykate a dusite... no a na zaver sme to este skusili so sackom na tvar s foliou... fakt, okrem dusenia prsami mojou manzelkou to bolo najlepsie dusenie doteraz... fakt odporucam vsetkycm vyskusat...
    No mne este skusala mackat gule- tiez zvlastny pocit... clovek by knucal prosil, aby uz prestala ale nema dost vzduchu ani na knucanie... FAKT NAJLEPSIE SM, ake som doteraz zazil...
  • 5. apríla 2008 20:09:20 CEST
    Mam 62 full videi zo stranky www.breathgames.com, cca 3 GB

    nepovymiena niekto za ine full videa?