Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

  • 2. septembra 2006 19:11:45 CEST
    mna uz dusili 3 dominy na 3x a mozem povedat ze som sa pritom poriadne vzrusil,bolo to proste super.
  • 2. septembra 2006 12:52:02 CEST
    Toto je velmi vzrusujuce, zaroven dost nebezpecne, ale ked muzovi dojde ku zbytoku kyslika - tak ma neuveritekne silne vyvrcholenie.Potom je nutna okamzita prestavka
    My na to pouziveme kuklu s balonom a tak je moznost kontrolovat stav. Ale neskusat okamzite v plnej pare, to potrebuje vzajomne dobre spoznanie a aj vela treningu , inak alebo je obet prilis udusena (sanitka!!) , alebo si toho neuzije ani jeden z partnerov!!!
    Moj to ma velmi rad, ja zas mam strach aby mi to urobil
  • 1. septembra 2006 19:16:17 CEST
    Pametam sa ked som sa ako maly chlapec schovaval pod vankus pred komarmi. Vdy som si tam urobil na okraji maly otvor aby som mohol dychat. To je jedina skusenost ktoru mam s obmedzenym dychanim. Raz som pozeral jeden dokument na Discovery o globalnom oteplovani a vnom bola povedana jedna zaujimava veta. Vzduch je jedna z najvacsich hodnot ktoru mame len si ju nevieme vazit. Myslim ze ak by sa tato praktika rozsirila na vacsinu populacie zilo by sa tu o nieco lepsie.
    • 8 posts
    25. augusta 2006 15:33:38 CEST
    caves vymenim videa mna najviac zaujimaju surove videa s dusenim.. ASPHYX sacok, folia... jo ak mate dakto vymenim, mam doma nieco okolo 22Gb na disku a asi 5Gb na CD... Jo najlepsie by bolo asi sa stretnut z diskom, alebo notasom... Caff
    • 8 posts
    25. augusta 2006 15:31:26 CEST
    jj mam ho hore staci napisat do vyhladavaca asphyx.. pocuj Ty si prisiel aj na to ako tiet videa ukladat do PC??? Lebo ja nie..
    • 8 posts
    23. augusta 2006 9:51:30 CEST
    kde je to video- cusim do toho a je tu toho kopec?? ale ktore je ono??
    • 8 posts
    23. augusta 2006 9:50:15 CEST
    jj video si pozriem... dikes prsia 4ky je super byt zviazany a o ne tlaceny , bol som na dovci a tak mi chvilku trvalo odpisat...
  • 16. augusta 2006 22:23:34 CEST
    Kto by mal zaujem o kvalitne videa na tema dusenie, skrtenie (asphyxia) z produkcie EWP, Ruemorgue, Waterbondage napiste mi sukromnu spravu, poslem info.
  • 16. augusta 2006 18:49:04 CEST
    :D ja myslel kolikatky ma prsa jo hele nasel jsme super video http://youtube.com/watch?v=XWabGmXvlPE&mode=related&search=
    musis se zaregistrovat ale stoji to za to :)
    • 8 posts
    15. augusta 2006 5:17:47 CEST
    Sevas no jo no jo skoda s tymi videami, to ze je ich viac som si vsimol uz ich mam v PC cku... no rokov o dva viacej ako ja.. Caff
  • 13. augusta 2006 22:49:46 CEST
    nemam jine odkazy ale na te strance je toho vic http://www.cocoa-soft.net jinak se cchi zeptat kolikatky ma tvoje stara? :)
    • 8 posts
    11. augusta 2006 0:01:32 CEST
    ahoj dlhsie som tu nebol- to video je naprosto uzastne tolka bezmocnost, asi tak sa bezne mykam ja- ibaze tamta babula sa vobec nemoze hybat- fest super.. mas este nejake odkazy???
    • 8 posts
    10. augusta 2006 23:59:07 CEST
    Prave dnes sme s babou nakupovali nove podprdy a tak som chcel doma vidiet co sme kupili na jej krasnych prsickach a tak sme sa trosku rozrusili- teda hlavne ja a tak ma napadlo ze by ma mohla podusit prsickami a tak sme vzali foliu na jedlo, dala mi ju pekne cez tvar uhladila aby mi neprichadzala ani kapicka vzduchu a uplne surovo ma pritlacila na prsia, fakt som sa fest dusil a na to prikaz aby som si ho vyhonil, lebo ak nestihnem mam smmolu, uz som sa zacal mykat, ale jej tlak rukami na moju hlavu o jej prsia bol fest silny a musim povedat ze dnes som to stihol asi len len... ale bolo to krasne... velo odporucam vyskusat...
    • 8 posts
    10. augusta 2006 23:54:39 CEST
    Ahoj toho facesiitingu sa bat nemusis kazda baba Ti rada po troche prehovarania a i bez posedi na xichtiku a bude sa kochat ako sa jej dusis pod zadockom ci muslickou, a ak To bude tvoja priatelka tak to mozete spojit aj s krasnym oralom- at s toho tiez nieco ma. FACESITING JE SUPER...
    • 8 posts
    10. augusta 2006 23:51:52 CEST
    No musim uznat ze byt skrteny pod krkom je fes neprijemna avzrusujuca zalezitost, ja to mam sice najradsej, foliou cez hlavu, alebo sackom, ale uz som skusil aj skrtenie opaskom, mat na krku dotiahnute skrtidlo( nedusis sa hned ale citis ako pomaly sa pridusas), a aj pancuskou...asphyx je super..
  • 10. augusta 2006 23:04:19 CEST
    mam spustu videii v compe ohladom facesitting-u. sice som este nemal moznost to vyskusat ale je to nieco nadherne. dufam ze raz sa stastie unavi a sadne aj na mna 13
  • 10. augusta 2006 20:53:19 CEST
    AJ MNA TATO PREDSTAVA vzrusuje a velmi rad by som to zazil a to dusenie zenskymi nozickami v jemnych silonkach ak je tu nejaka babenka co to dokaze tak nech sa mi ozve dusenie je super ale otial potial
  • 10. augusta 2006 20:06:27 CEST
    Ja by som to chcela vyskúšať, mne sa však páči predstava, keby si ma dominant schytil pod krk a tak ma dusil. Ale môj sa akosi nedá nahovoriť. Jemu sa to nepáči, on by nechcel. A pecka by bola mať potom malé modriny na krku od toho pevného držania. Zbožňujem pozerať akčné filmy, kde sú takéto a podobné scénky. Vždy by som si to rada vymenila s hercom. Rozmýšľala som aj nad tým, aký môže byť pocit, keď vám držia nôž pri krku. Mám rada napätie a zvyšovanie adrenalínu.
  • 15. júna 2006 12:13:14 CEST
    tohle uz je hodne drsny co :D http://www.cocoa-soft.net/cgi-bin/filesafe/tfsafe.cgi/cni-003s.wmv
  • 3. júna 2006 16:54:58 CEST
    nemam tych videi nejak vela a neviem ci aj ty nemas tie iste co ja tak bude asi zbytocne ich medzi sebou menit,zatial cau
    • 8 posts
    1. júna 2006 9:12:58 CEST
    No ved ono je v podstte dobre ze ju tam nakoniec nezabiju... Uchylaka video potesi a babenka moze natocit dalsie...
    Ako tak citam ake videa mas---Fiiiha... Nepomenis???
  • 1. júna 2006 7:09:33 CEST
    ale prosim ta snad neveris ze ju naozaj zabiju...ha :) 90% tichto videi je podvrh...nebud naivny
  • 31. mája 2006 22:57:16 CEST
    Najviac sa mi paci ked nejaku zenu udusia tak ze to neprezije,mam stiahnutych niekolko videii cez bearshare "asphyxia (plastic bag)" a je to super podivana ako nejaku zenu zviazu a potom jej nasadia na hlavu igelitovy sacok a pevne ho prelepia paskou na krku a nechaju ju dusit az pokym nezgegne alebo ju obesia ale nikdy to neprezije,je to ovela vzrusujucejsie akoby to mala prezit,neviem sa na to vynadivat.
  • 30. mája 2006 21:32:26 CEST
    Mna tak velmi nedokaze vzrusit dusenie sackom alebo inym umelym prostriedkom ako ked ma nejaka baba dusi nejakou castou svojho tela ale najviac ma vzrusi ked mu dusi nozickami a este lepsie ked ma na nohach natiahnute jemne silonky (footsmother),co na to poviete?
    • 8 posts
    26. mája 2006 14:28:19 CEST
    Prave som sa vratil z dovlenky a nadherne som si tam uzisl s priatelkou dusenie vreckom... az budem mat cas fotky hodim na web...
    Jo to inak nikto nemate svoje alba ako ste duseni, alebo ako dusite???
    Zatial caff