Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

  • 31. januára 2006 23:37:36 CET
    Nie niemože...a to nejsem Slovák...Hergot,kde takový ženský shánět...rozumný,inteligentní,hezký...???
  • 31. januára 2006 21:12:45 CET
    mali by sme urobit nejake stretko s vymenou materialov a dotlacit i nejake asphyxantky
  • 31. januára 2006 20:09:52 CET
    ani by som nepovedal ze malo mne sa facesitting paci velmia dusenie peknymi prsiami kto by to nechcel? :)
    DIANA28 velmi rad s tebou popisem nejake fantazie na temu dusenie castami tela
    ked si predstavim krasnu muslicku alebo zadocek ... ako sa mi otiera o nos a citit po chvili tu odovzdanost tomu druhemu ... moze by tnieco krajsie?
    asni nie :)
  • 31. januára 2006 19:59:25 CET
    je nás skutočne málo
    • 8 posts
    31. januára 2006 15:12:09 CET
    Ludia to je nas tak malo na Slovensku ktori sa zaujimame o facesiting, smother, asphyx, strangle. O vsetko co sa tyka obmedzovania dychu.Piste navrhy co vsetko ste vyskusali, co je fajn, co by ste chceli skusit???? Piste a pridavajte obrazky....
    A skusenosti....
  • 23. januára 2006 21:55:40 CET
    SACOK JE SEXIII.. LUDIA MAJU STRACH, ALE KEBY HO PREKONALI, NASTALO BY OBOJSTRANNE VZRUSENIE..
  • 23. januára 2006 8:59:25 CET
    pravdepodobne máš pravdu lebo raz som to skúsila na manželovi presne ako opisuješ na stoličke a bol hotový asi za pár sekund
  • 23. januára 2006 8:52:11 CET
    Souhlasím s igelitovým sáčkem. Chtěl jsem po více dominách abych si vyzkoušel jaké to je. Žádná nechtěla. Přivázaný na židli, přistoupí zezadu a natáhne na hlavu. Po prvotním šoku přijde fáze kdy pečlivě utěsní kolem krku.
  • 22. januára 2006 20:10:10 CET
    Súhlasím s priehľadným plastovým vreckom. Napríklad z roličky odvinúť čistý polopriehľadný sáček na odpadky a s ním to urobiť. vzruší ma práve pohľad cez ten materiál a jeho magický šuchot až mám zimomriavky, ten materiál ma elektrizuje sám o sebe. Neviem či som sama vo svojich pocitoch ale ja tot ak cítim.
    • 8 posts
    21. januára 2006 13:15:18 CET
    A skusal si to uz s vreckom??
    • 8 posts
    21. januára 2006 13:14:34 CET
    Ja viem ze pl maska tesni, ale ide o to ze asi tazko u dychania uvidis ako krasne prilahla na tvar a ako sa susenemu vytvori az mu dojde vzduch priehlbina v puse s igelitom, taktiez cez igelit sa da boskavat kym cez masku asi tazko, len si predstav ze si sputany jazdi na tebe krasna baba a da ti igelit cez hlavu, a moze sa kochat ako ti dochadza vzduch a moze sa s tebou cez ten igelit poskavat, naviac vrecko opisuje viac tvar ako maska a nieje tam ten chobot..
    Naviac dalsou vyhodou vrecka je ze ho zozenies na kazdom kroku a tak mozes podusit babenku, ci ona teba i na WC v MC donald...
    Zatial cav, jo inak masku som skusal na sebe i na kocke, ale to je uz potom lepsia gumova maska, ale bez chobota a bez otvorov, skoda, obet sa dusi ihned, i ked este som nezohnal priehladnu.
  • 20. januára 2006 16:20:26 CET
  • 20. januára 2006 13:39:22 CET
    Pokavad je clovek na breath control ulitly, tak rozhodne ma plynovku takovou, ktera tesni- apropos, nedovedu si predstavit, ze by lidi za chemickeho utoku nemeli v praxi tesnici masky... Jinak chobot od masky (psal jsem zamerne rusky typ, pripadne i polsky- je velmi podobny) je dle meho soudu daleko praktictejsi (pro bezbrehou manipulaci, ktera se opravdu neda s hadickou v pytliku srovnavat). Co se tyce oci- asi nemas z plynovkami moc zkusenosti, nebot tento argument je naprosto mimo. Masky jsou delany i tak, ze za chem. utoku muze lekar pres masku kontrolovat i belma oci (myslim, ze pres mikroten. pytlik asi ne:-)) Jinak poppers se da chemicky vyjadrit, ze patri do skupiny nitritu- isobutyl-nitrit, alkyl-nitrit atp. A opravdu se nejedna o slzny ani rajsky plyn:-)) Ucinky jsou naprosto odlisne... Kdo zna, vi o cem mluvim a nepotrebuje to dalsi komentar...
    • 8 posts
    20. januára 2006 8:41:28 CET
    Ahoj, no ku tej plinovej maske moze to byt fajn, ale i to sa da nahradit mikrotenovym vreckom s hadickou a myslim ze maska od sacku ma jednu velku nevyhodu a to odporucam vyskusat, nije az tak pevne natiahnuta s kazdej strany na tvary a nevidis ako tomu cloveu az tak dochadza vzduch ze sa mu sacok prilepi na tvar a uz mu iba vchadza do ovorenych ust, prosi ocami aby sa mohol nadychnut, a citi iba ako mu steka pot do uci a ust. To je velke plus v porovnani s maskou, i ked mas pravdu ze i z maskou sa da dost blbnut, pridusit obet a potom miesto vzduchu jej tam vdychnut cigaretovy dym, ale aj to sa da lepsi cez hadicku ak je prirobena ku sacku.
    Ale ak mas nejaky fakt zaujimavy napad na dusenie maskou, tak sem s nim...
    Inak co si to tam chcel streknut?......poppers? To je nieco ako slzak? A vydrzi to ten duseny, mas to odskusane???
    • 8 posts
    20. januára 2006 8:34:37 CET
    Ahoj vydel som tebou pridane galerie su fakt pekne, obzvlast to dusenie vreckom ma moc berie, je to super, mas aj neke videa?
    Keby si chcel mozme sa stretnut a vymenit na DVD?
  • 20. januára 2006 7:00:36 CET
    Každého z nás nieč láka. U mňa naozaj sa všetko točí okolo kontroly dýchania. Predstavy a fantázie naozaj zachádzajú až za hranice a to musí byť v človeku inak to nikdo nepochopí
  • 19. januára 2006 2:15:55 CET
    Kazdemu co ma rad... mne osobne prijde igelitovy pytlik dost primitivni... Praktikuji pridusovani v plynove masce (v te pekne ruske, s chobotem:-)) a je super zazitek, kdyz se divate skrze skla masky tomu druhemu, nejlepe take v masce, do oci... Jinak gasmask je velmi prakticka co do regulace pripadneho zzeleni se a trochu vzduchu tam pustit- nebo treba poppersu...:-)) Mejte se vsichni fine:-))
  • 18. januára 2006 23:56:56 CET
    , ale totálně... Nejlepší praktika,jakou jsem kdy zažil... tolik mě teda nebere ten sáček,ale dušení pod zadečkem krásné dívky, nebo klínem...to je prostě super. problém už zde byl vyřčen...kde se dají takový ženský sehnat???
  • 18. januára 2006 0:01:20 CET
    SORRY ZE AZ TERAZ ALE NEDALO SA SKOR.. JASNE MOZME VYMENIT FILMY I PICS...
    • 8 posts
    17. januára 2006 8:13:02 CET
    najcastejsie som tu asi okolo 8 rano, ale mozme sa dohodnut aj v noci. Zatial ahoj
  • 17. januára 2006 6:54:22 CET
    Dôležité je aby s tou praktikou súhlasili obaja partneri
  • 17. januára 2006 6:53:38 CET
    Niekedy sa ozvi alebo mi nechaj odkaz kedy bývaš na webe. Posledná výmena naších predstáv sa mi moc páčila
    • 8 posts
    12. januára 2006 7:42:24 CET
    Ahoj v kazdom pripade si nemyslim ze ak to clovek vie robyt ze to prezenie, teda pokial to prehnat ovsem nechce?
    Ja taketo hratky robim uz dlho a zatial som este nemal ziaden problem.
    Preco sa Ti zda byt igelit vrecko prehnane, skusala si to niekedy s nim, naviac ak sa clovek vonku nadychne vo vrecku mu pomaly dochadza vzduch a zacina sa dusit postupne, kym u facesitingu, ked Ti zena sadne na tvar a clovek je sputany nema vzduch od zaciatku kym ho neusti a ked je riadna sadistka, tak sa jej urcite paci ako sa snazis vyprostit a mykas sa pod jej zadockom.
    Vrcko je fajkt super vec, hlavne ak Ti ho baba zozadu nasadi, pevne Ta drzi a ty sa musis co najskor urobyt s ty ze ak nie tak Ta udusi- samlozreme ak si vrecko strhnes skor akop sa urobys, mas zakazane odrobyt sa na nejaky cas...
    tak isto je to fajn v posteli ked som priputanny a je na mne, po jej orgasme dostanem vrecko na hlavu a musim sa urobyt, tu je to tahsie o to ze tempo urcuje ona a ak sa neurobym skor nez sa riadne zacnem dusit, mam smolu a nesmiem sa dajme tomu 2 dni urobyt, pri com sa snou este par krat pomilujem, ale ja nesmiem striekat....
    Vyskusaj na sebe ci na svojom subikovy a uvidis ako rychlo sa spravy, ovsem nieje to pre ludi ktory maju fobiu s nedostatku vzduchu, napr moja baba znesie skrtenie, ale neznesia sacok na hlave....
  • 10. januára 2006 11:58:11 CET
    sem by sa celkom hodili aj nejake technicke rady resustitacie, ak by to nahodou niekto trochu prehnal.. takze.. snad vsetci viete ako sa robi dychanie z ust do ust.. :)

    mne osobne sa to s tym igelitovym vreckom zda trochu prehnane, ale ved kazdy mame ine chute, nie? :)
    • 8 posts
    10. januára 2006 7:38:56 CET
    Tak nieco ralany zazitok a nieco sen, z vacsa to robievam so svojou babou, Da mi vrecko cz tvar a pritlaci ma napriklad na prsia kym sa neurobym, alebo mi cez igelit sadne na tvar, co lezim priviazany ku posteli a ona na mne jazdi a k orgasmu mi nazadi malinke vrecko na hlavu a skrti ma, je to nadhera. Filmi na tuto i na inu temu velmi rd vymenim, ak mas tek i obrazky kde ma niekto sacok cez hlavu, ci kde je niekto skrteny, ale nieje zli ani facesting