Forums » Nekategorizováno

Stretnutia BDSM v Banskej Bystrici

  • 20. marca 2008 18:42:37 CET
    už by sa zase mohlo niečo urobiť aj v BB
    • 13 posts
    19. marca 2008 11:42:40 CET
    to si píš, Helláci nie sú žiadne sračky. A bude tam aj BDSM časť a bondage workshop
  • 19. marca 2008 9:56:13 CET
    vyzera to laaakavo
    • 13 posts
    19. marca 2008 6:17:56 CET
    my nič, ale Pražáci:
    http://www.hell.cz/party/
  • 18. marca 2008 8:32:40 CET
    akosi sa nam stredoslovaci odmlcali.
    Co mate noveho v tomto kute SK?
  • 14. februára 2008 22:50:50 CET
    Aha, máš pravdu, poplietol som to - bolo to v sobotu, preto som neprišiel - ja mám víkendy blokované na rodinné akcie.
    Ale aj tak mám stále pocit že aspoň nejaký z návrhov bol na 6-teho.
    Mimochodom dík za ten kontakt - zajtra ešte ideme pozrieť KOCH v Blave a potom sa rozhodne definitívne :o)
  • 14. februára 2008 18:49:26 CET
    Nebolo to na Mikuláša
    • 13 posts
    14. februára 2008 13:16:18 CET
    Z celebrít poznám osobne len Baracudu a hodne som si popísal s poslusnou - v utorok pravdepodobne budem lietať po meste BB - rád sa stretnem na kávičke s kýmkoľvek za účelom ukázania ksichtu :o)
    Inak ten december bol v šialenom termíne na Mikuláša to sa fakt nedalo - teda mne.
    • 13 posts
    14. februára 2008 10:17:04 CET
    dobrá ponuka. Posledného v decembri sa ale zúčastnili hlavne organizátori. Poznáš osobne niehoho? A naopak poznajú ľudia teba?
    • 13 posts
    14. februára 2008 8:19:25 CET
    kedy bude ďalšie stretko? mám v bb voľný byt 3 izbový s ripstolom a trámami na strope...
    • 13 posts
    14. februára 2008 7:27:53 CET
    novší zo stredu Slovenska? (Len aby toto fórum celkom nazaniklo)
  • 8. januára 2008 14:49:04 CET
    Tak je na čase aby som sa k stretku vyjadrila aj ja
    Páčilo sa mi, bolo fajn mať priestor na spoznanie nových ľudí.ten priestor bol fajn, človek sa mohol uvoľniť a porozprávať sa o veciach o ktorých sa v "krčme" nedá. A Leon bol zase akčný, páči sa mi keď si začne robiť tie svoje uzlíčky na dobrovolníkovi, je to pekné na pohľad aj na zábavu. Teším sa na ďalšie stretko.
  • 5. januára 2008 23:15:27 CET
    sexshopy maju naozaj obmedzenia, co sa tyka ich umiestnenia voci niektorym objektom.

    a nie, este som v tom bare vo viedni nebola....

    ale aj tak som uz out of topic
    • 13 posts
    5. januára 2008 14:50:57 CET
    Plne súhlasím, nie je to asi až také hrozné ako si väčšina ľudí asi myslí
  • 5. januára 2008 11:42:48 CET
    neviem ci mas pravdu, sex shop si mozes dat kam chces ziadne obmedzenia zo zakona nie su
    Vo Viedni je to super uz si tam bola?

    Ospravedlnujem sa Ti, ano pomylila som si Ta s niekym prepac


  • 5. januára 2008 10:27:19 CET
    uplne ta chapem.

    slovensko je prilis mala krajina na to, aby si sa tu mohol verejne prezentovat a pritom nebol "upaleny na hranici".

    sme prilis pruderni. uz len ked si zoberies taku vec ako sexshop. moze byt umiestneny len tolko a tolko metrov od skoly, kostola, skolky, obchodov s jedlom, obytnych jednotiek.... slovensko este nedospelo. mame tu sice demokraciu v pluralite nazorov, mozes sa vyjadrit, ale....nie sme na to este zvyknuti.

    ked si napr. zoberiem bdsm podnik vo viedni, kde maju rozne nastroje na mucenie s moznostou okamziteho vyskusania (teraz si nespomeniem ako sa vola), tak ak by tu bol taky, jeho majitel by bol ukamenovany, jeho partner by mal zakaz chodit do kostola, jeho deti by boli predmetom vysmechu v skole....

    proste male mlade slovensko...
  • 5. januára 2008 10:15:50 CET
    Som prijemne prekvapeny ako sa to tu ropzrudilo.Takto si predstavujem konstruktivne auditko, kore zije dycha a nespi, kazdy prispevok aj ten kriticky je tu vitany.
    .................................
    verejne umiestnenie miesta stretnutia ,by akcii urcite pomohlo , ale treba vychazdat z kompromisu, ten dany objekt -kaviaren , nie je typicka kaviaren , je to uz taky polosukromny rodinny podnik, Bystrica , aj napriek tomu ze sa hrdi statutom krajskeho mesta , je to len vidiek a aj zmyslanie ludi je konzervativnejsie a po par oznamoch ze sa tam konaju taketo akcie by tam chodili v ramci okruznej jazdy si to pozerat ako hniezdo neresti. Organizator vzdy nesie na trh svoju kozu, svoje meno a pripadne aj buduce problemy , ktore mu takato aktivita sposobi , tak je len na nom ako si to spravi
    ......................................
    co ja povazujem za najvacsi problem, tak obrazne by som ho popisal ze sa neda stavat futbalova jedenastka z piatich hracov. Od toho zakladneho predpokladu sa odvija vsetko naslednovne
    • 5 posts
    5. januára 2008 9:47:04 CET
    Ok,takže sa shodneme asi v tom, že každý typ stretka má svoje plusy a mínusy. A vždy bude záležať na tom aký typ ludí sa tam stretne.A ked si čítal pozorne moje príspevky, nikdy som nemal nic proti uzavretým stretkám,veď zopár som ich tiež absolvoval.:-) Len mám podobny názor ako nenu, je to dosť ťažké na rozbehutie a hlavne v podmienkach tu na Slovensku.
    A co sa týka toho IH,nenu zostručnila to co stále hovorím ja. :-) ...A či to dokážem pochopiť? Myslím, že ano,mám totiž nejaké šťastie na priateľky, ktoré sa nechcú verejne prezentovať.
    • 13 posts
    5. januára 2008 3:59:56 CET
    Čo sa týka verejných a akčných stretnutí - rád sa zúčastném oboch, rozdiel je, že na akčné so ochotný cestovať aj hodne ďaleko a na verejné až tak ďaleko nie. Preto som ešte nikdy nebol v Ba, ale som rád, že ich tam máte. V Prahe napríklad majú pravidelné akčno - verejné stretká, ale stále majú neskutočný problém s vhodnou reštauráciou. Vystriedali ich už niekoľko a stále to nie je celkom ono. Momentálne sú v Gay klube Alcatraz. A to má Praha o dosť väčšiu základňu a tradíciu. Takže nemajme veľké oči a vďaka za každú aktivitu.
    • 13 posts
    5. januára 2008 3:49:09 CET
    Ako poznám Opal s Laskonkou, tak nás je už 9.
    • 2 posts
    4. januára 2008 23:02:19 CET
    Musis sa corwina zastat, IH je osoba co stretka slubuje ale nikdy nedorazi a len to obkecava mnyhymi vyhovorkami. Nie osoba ktora otvorene povie ze je jej luto ale na verejne stretko nepride z osobnych dovodov. To je cestny clovek.
    Co sa tyka pivnice tak to je super napad a dufam ze sa do nej raz aj pozriem ked sa zase vyberiem do Vasich krajov.
  • 4. januára 2008 22:25:49 CET
    Ďakujem za podporu.
    Všetko musí byť raz po prvýkrát, nové myšlienky nezastavíš... :)))
    Inak ak dobre rátam sme siedmi ( Ja+Miša, Profesor6+Luzi, Baracuda11, Leon, Riderka) a pokiaľ sa nemýlim, tak každý z týchto ľudí pozná niekoho, koho môže dodporučiť a komu môže ďalšie stretko odporučiť, takže ja sa na to dívam pozitívne.
  • 4. januára 2008 21:53:19 CET
    Otvorene sa dá porozprávať aj v MHD...
    To bol vtip.
    Ja vôbec nespochybňujem, že na verejných stretkách to môže byť OK, len som sa rozhodol ísť inou cestou. Komu sa to nepáči môže zostať doma, prípadne si zorganizovať stretko niekde v krčme za plnej prevádzky.
    Mne vyhovuje verejné stretko v diskrétnom prostredí, na ktoré prídu ľudia, ktorým S/M niečo hovorí a nepotrebujem, aby naokolo sedeli ľudia, ktorí sa nepridajú k ostatným, ale budú sedieť a očumovať, kto tam prišiel a o čom sa hovorí.
    Na túto tému HOWG.
    A teraz ešte niečo. Pozrel som si zopár fór v každom fóre rozdávaš rozumy. BTW podľa teba, ten kto nechce vystúpiť z anonymity je "internetový honič"...
    Neviem či ti to nedošlo, ale niektorí ľudia si to jednoducho nemôžu dovoliť, z osobných, pracovných, alebo iných dôvodov, prípadne necítia potrebu sa takto verejne prezentovať a svoju BDSM orientáciu považujú za svoju súkromnú záležitosť.
    Ja som tiež nebol nikdy na žiadnom verejnom stretku ( čiže som asi internetový honič) a S/M sa prakticky venujem 13 rokov a absolvoval so X súkromných stretiek.
    Jedna z profes. domín, ktorá sa tu rozoberala v jednom fóre mi robila pred 8 rokmi subu....
    Jednoduco existujú ľudia, ktorí sa nepotrebujú verejne prezentovať, ale to ty asi ťažko pochopíš.
    • 2 posts
    4. januára 2008 21:47:07 CET
    Omyl, whipper ma aspon moju podporu ale skusenosti ma ucia ze takto to este nikde nefungovalo. Po otvoreni a nabrani clenov moze fungovat uzavretie, naopak je to proste pochybne. Pretoze vecsina ludi ti povie ze ale on ked nevie kam tak tam nepojde, on sa predsa nebude tlacit niekde kde ho nechcu :-)
    Pokial sa mu to ale podari budem strasne rada a drzim mu palce aby vam to vyslo aj s tou pivnicou.
  • 4. januára 2008 21:43:51 CET
    O subinu nemaj strach, nejaká sa vždy nájde. Otázkou zostáva koľko toho vydrží....mňa nejaké to mierne S/M dosť nudí.
    Prinajhoršom sa budeme s Profesorom6, Leonom, Luzitaniou a Mišou vytešovať pri uzamykateľnej skrini plnej povrazov a reťazí.