Forums » Nekategorizováno

Stretnutia BDSM v Banskej Bystrici

  • 26. novembra 2007 11:58:30 CET
    Prvýkrát nemusí byť akčné. Ide o to, aby sa dalo pár ľudí dokopy a potoim sa môžu robiť aj nejaké akcie.
    • 2 posts
    26. novembra 2007 11:23:52 CET
    Ked stretko planujete ako akcne zase sa zial az tak moc nedivim.
  • 26. novembra 2007 11:21:51 CET
    Keď sa to takto zahralo do stratena, tak skúsim spraviť ešte jeden pokus.
    Takže ak má niekto záujem o stretko v BB, nahláste mi ho na [email protected]
    Prednosť majú samozrejme páry a dámy. Diskrétne priestory ( kaviareň, samostatná budova s možnosťou parkovania) zabezpečím.
  • 25. novembra 2007 22:14:38 CET
    To bolo jasne ,ze to takto skonci...
  • 20. novembra 2007 12:07:49 CET
    treba vydrzat vsetko sa pripravuje vsetko xce svoj cas VYCKAJ CASU AKO HUSA KLASU
  • 17. novembra 2007 21:56:26 CET
    Bude nieco? Alebo nebude? A ak bude, tak kedy a kde?
  • 10. novembra 2007 17:53:39 CET
    Tedy byla jsem už na dost srazech, ale ještě nikdy jsem nezažila, že by mne obtěžovalo 10 mužů nebo mi dělalo návrhy :-) a to chodím většinou sama :-)))
  • 10. novembra 2007 14:15:23 CET
    nie nebudet to ako na gay party prednost maju predovsetkym pary a damy je to stretko bdsm a nie gay stretavka to neorganizujem nie sme ani modra ustrica ani nieco podbne asi tak
  • 9. novembra 2007 7:39:34 CET
    Zásadná otázka: bude to tam vyzerať ako v gay klube, alebo majú o stretnutie aj nejaké osoby ženského pohlavia??? Ja viem zabezpečitť 1-2 baby.
  • 7. novembra 2007 13:51:31 CET
    dakujem za rady do zivot velmi dobre si to napisal dakujem ti za to a s tou polohou to mas pravdu a aj so znamimi nickmi no dufam ze ti c pisu si budu staj aj za svojim slovom ak nie maju smolu ked xcu len pisat a nie stretat sa mozno pridu o pekne zazitky na ktore uz nebudu druhykrat sa moct dostat no nevadi dufam ze to vyjde a podporis ma aj ty diki
  • 7. novembra 2007 12:59:57 CET
    Ahojte aj ja si myslim ze v BB to bude dobre ma to dobru polohu, tak nech vam to vyjde, Pridem urcite aj ja, len upresnite termin.
    Pekny den vam a drzim palce
  • 5. novembra 2007 15:26:11 CET
    V BB mate docela slusnu polohu aby ste mohli robit stretka, ste blizko pre ludi z Nitry, Lucenca, Rimavskej Soboty, ale aj Lipt. Mikulasa, Rozomberka, Martina, chce to len poriadnu podporu. Ked poprosit Shotguna tak Ti vyhodi inzerat na stretko na uvodnu stranku, a mozno by Ti pomohlo keby si v tom inzerate mal uvedenych par znamejsich nickov ktore Ti prislubia ucast tym padom by si mohol nalakat tych co chodia na stretka bezne aj na vacsie vzdialenosti. A potom Ti uz treba to len dobre organizacne zabezpecit aby boli ludia spokojni a budu sa radi vracat.
  • 5. novembra 2007 13:59:06 CET
    ok porozpravame sa o tom ok alebo skor popiseme a uvidime ako diki inak za dalsi tip
  • 5. novembra 2007 13:56:18 CET
    to vsetko zalezi od okolnosti viem ako to byva s ucastou aj mne sa na akcie hlasia ludia ze pride 300 a pride z toho jedna tretina preto som otvoril toto okienko a dal moznost prejavit sa ostatnym a nex sa toto stretko stane pravidelnym nato som toto forum zalozil xcem zistit co koho najviac zaujima a co by xceli vediet verim tomu zeti co ma poznaju osobne pridu a budu sa citit dobre na strednom skk to nikto neorganizuje tak to vyskusame a uvidime rad sa podelim aj so skusenostami a aj si rad dam poradit
  • 5. novembra 2007 12:09:52 CET
    Ludia vy sa na to chystate ako na start raketoplanu.
    Uvedomte si ze sa jedna iba o zraz a nie o zapis do Guionessovej knihy rekordov, taktiez si musite uvedomit ze 70% ludi co tu pisu ze je to super ze by to bolo treba zorganizovat sa nakoniec ani neozve alebo budu na poslednu chvilku mat zapal pluc, prasknuty zaludocny vred a podobne :-)
    V prvom rade ak to nechcete robit ako posedenie pri kave by ste si mali zohnat niekoho kto pozna dost ludi a bude ochotny ich obtelefonovat a pozvat. Az na tychto ludoch mozete stavat nejake vacsie stretnutie. Dolezite je aj aky si vyberiete datum, teraz bolo stretnutie v Povazskej Bystrici takze nema zmysel nieco organizovat skor ako v polovici decembra.
    A hlavne nemajte velke oci ze vam tam pride 30 ludi, take mnozstvo prislo na nase stretko a to maju stretka co organizujem uz 6 rocnu tradiciu a vacsinu ludi som pozval osobne cez telefon, a tych pozvani bolo cca 120-150 :-)
    Ale prajem Vam vela zdaru.
  • 5. novembra 2007 7:56:51 CET
    Ako som už napísal na inom fóre, poznám jednu kaviareň v max. diskrétnom prostredí ( samostatný objekt mimo centra), ktorej majiteľkou je BDSM pozitívna osoba. 30 ľudí sa tam zmestí v pohode, takže ak chceš, viem tie priestory zabezpečiť.
  • 5. novembra 2007 3:09:13 CET
    vyborne som rad ze je tu taka odozva navrhujte podmienky a budu sa akceptovat a komu sa nebude pacit nemusi prist vidim ze zaujem je velky a nebude to len o tom jednom ako su ustrice dufam ze to kazdemu je jasne stanovime podmienky ktore sa budu dodrziavat ocakavam dalsie napady a navhy pekny den vsetkym
  • 4. novembra 2007 16:28:46 CET
    Skvelý návrh....
  • 4. novembra 2007 10:51:59 CET
    BUDEM RAD KED PRIDES BARACUDA 111 alebo M.M. ako tam mam volat hm?
  • 4. novembra 2007 0:07:43 CET
    su vybrate dva miesta presnejsie budete vediet 2 tyzdne pred akciou zalezi ci to bude mensia skupina ludi do 20-30 alebo 30 a viacej podla toho budu priestory aj pripravene a vsimol som si ze vas zaujima aj prograam skuste nieco navrhnut a popripade bude program o to doplneny
  • 3. novembra 2007 21:08:42 CET
    Mám ten istý názor ako whipper.Uvidíme aká bude účasť a podľa toho sa zariadime aj so svojou známou.Kde by to malo byť?
  • 3. novembra 2007 19:48:07 CET
    Mna to tiez zaujima, no neviem co bude vlastne na stretku??
  • 2. novembra 2007 16:14:25 CET
    Ako tak pozerám, tak to bude vyzerať ako v Modrej ustrici
    Kde a kedy by to malo byť?
  • 2. novembra 2007 15:45:40 CET
    KTO POTVRDI UCAST BUDE MU ZASLANA POZVANKA
    bez nej nebude mozna ucast na stretnuti
  • 2. novembra 2007 3:36:44 CET
    dobre najdeme spolocny termin tak aby to vyhovovalo vacsine som rad ze je taka odozva za jeden den budem rad ked nas pride co najviac