Forums » Nekategorizováno

Stretnutia BDSM v Banskej Bystrici

  • 4. januára 2008 20:51:12 CET
    spravna odpoved je : nie len tvoj, ale aj tvoj,,,,,
    zobral som v podtext aj roznu diskusiu ci uz sukromneho , alebo verejneho charakteru z azetu.
  • 4. januára 2008 20:32:43 CET
    ak myslis moj prispevok, ja som pisal len svoj subjektivny nazor a nesnazil som sa whippera nejako presvedcit ze moj nazor je jediny spravny ;-)
    Co sa tyka akcnych stretiek nemam proti nim nic, aj ked ja osobne by som sa ho asi nezucastnil, musel by som vediet ze sa tam zucastnia len ludia ktori su mi blizki.
  • 4. januára 2008 20:26:31 CET
    este treba do tej skrine zohnat nejaku subinku ;-)))
  • 4. januára 2008 20:22:01 CET
    v naznankoch tu citim ze nejako odsudzujete whippera ze sa rozhodol ist touto cestou , a medzi riadkami citam ze akcnenie ma ostat za dverami spalne, ze uz po nejakom case za tie dvere spalne volate aj inych uz nepisete.
    Ja sa priklanam viac k tomu ako to chce spravit whipper , len to ma jeden hacik , ze obidvaja sme z tohto regionu a posobime tu uz nejaky rocik , tak nasim bdelym ociam neusla takmer ziadna co i len trosku pozitvna bdsm lienka a pozitiny bdsm chrust, a zistili sme ,ze zial tej tvarovatelnej masy je tu zalostne malo a ozaj aj hekticke usilie nemusi byt korunovane uspechom , tak aj z tohto dovodu mu patri moja plna podpora a obdiv.
    P.S. nebola to platena reklama
  • 4. januára 2008 20:01:58 CET
    OK, dik za ponuku.
    Ja zase dodam retaze.
    • 13 posts
    4. januára 2008 14:07:07 CET
    zožeňte uzamykateľnú skriňu, poskytnem štartovaciu várku povrázkov
    • 5 posts
    4. januára 2008 9:08:47 CET
    Aj na verejnom stretku sa da otvorene porozpravat, ved nesedime medzi ostatnymi navstevnikmi, ale sme v nejakej casti tej krcmicky a mame tak nejaku intimitu. A nieco akcnejsie sa uz aj na nasich verejnych stretkach podarilo :-)..je pravda, ze musis vediet pri akej obsluhe si to mozes dovolt, lebo ked tam je nahodou nova casnicka neznala veci, padaju jej potom tacky s obcerstevenim
  • 4. januára 2008 1:35:40 CET
    Ja by som velmi privital keby boli no ja som sice nebol lebo robota volala v tom case ale ak bude najblizsie a nebudem robit pridem. dufam ze bude stretko skoro
  • 3. januára 2008 15:34:22 CET
    Možu byť aj trvalé, ale nenápadné.
    • 13 posts
    3. januára 2008 13:11:11 CET
    úpravy môžu byť trvalé, alebo len príležitostné? Myslím že komu patrí, či sa môže zamknúť a tak.
  • 3. januára 2008 11:31:35 CET
    Ved ja si len srandu robim.
    Inak v tej pivnici by sa dalo spravit celkom stylove stretko aj s nejakymi akcnejsimi prvkami.
    Fakt by stacili nejake menšie upravy.
    • 13 posts
    3. januára 2008 7:26:49 CET
    nabudúce nájdem a s pivnicou pomôžem, ak treba
  • 2. januára 2008 19:43:25 CET
    No tak opravujem:
    Tie GPS súradnice s navigačným systémom by sa zišli Leonovi.
    Prípadne sextant, hviezdičky svietili...možno by ti pomohol určiť polohu.
    Pozn. sextant nie je erotická pomôcka
    • 13 posts
    2. januára 2008 18:34:10 CET
    súradnice mi boli naprd bez navigačného
  • 2. januára 2008 14:55:36 CET
    Tak tie GPS súradnice, by sa zišli Leonovi - trochu sa zapotil kým to našiel. Ale na druhej strane to majú problém nájsť aj bystričania.
  • 2. januára 2008 14:37:49 CET
    taaak takto som to povodne vobec nemala v umysle, ale ako sledujem, zrejme ma poznas viac, nez ja sama :)
    dobra vizia
  • 2. januára 2008 13:35:58 CET
    Každopádne má svoju atmosféru a je tam aj o o čo pripútavať - sú tam také ocelové stĺpy a nosníky....
    • 13 posts
    2. januára 2008 11:50:41 CET
    Tá pivnica má od týchto predstáv ešte hodne ďaleko, ale perspektíva tu je.
  • 2. januára 2008 11:31:06 CET
    ja som vedel ze ta pivnica ta nastartuje , predstava ako visis s vyviazanymi rukami, ktore su pevne priviazane o skoby zo steny , s ciernou paskou cez oci, tvoje obnazene telo vyraza dych aj muzom co uz nieco zazili, a pohlad na visiace bice na policke v predstave ako ta za chvilku budu rozohrievat, je uchvatna.

    whipper- takato uputavka by urcite zabrala viac ako suradnice GPS.
    P.S. na pivnicku sa tesim aj ja.
  • 1. januára 2008 16:18:42 CET
    drzim palce pri organizovani dalsich stretnuti a zelam vela elanu. Dufam, ze nam to nabuduce s Laskonkou vyjde a prideme sa pozriet i do BB
  • 24. decembra 2007 8:52:01 CET
    Pri organizovaní stretnutia som vychádzal z predpokladu, že ľudia ocenia diskrétne prostredie a diskrétnejšiu, aj keď možno menej účinnú propagáciu.
    Nie každý je taký, že mu nevadí ak o jeho "hobby" vie jeho okolie.
    V budúcnosti chceme dať do prevádzky aj véééľmi peknú pivnicu pod kaviarňou (páčila sa všetkým piatim účastníkom stretnutia)na možno trochu štýlovejšie a akčnejšie stretnutia bez nutnosti odstavenia prevádzky kaviarne, ale to bude závisieť od záujmu ľudí.
    Inak na získanie presných info ohľadne miesta stretnutia mi stačilo poslať SS.
    Na druhej strane je rozdiel či stretnutie organizuje niekto, kto je v tejto komunite všeobecne známy, alebo niekto koho pozná pár ľudí.

    Uvidíme aký vývoj to bude mať v budúcnosti.
  • 24. decembra 2007 2:23:09 CET
    Asi budem vypadat teraz ako zvrhlik exhibicionista, ale uz som viazal za plnej prevadzky na terase jednej krcmy ;-))) ono ked sa chce sa da. Ono mas pravdu ze sa nejedna o kvantitu ale o kvalitu ludi, na Heloween party prislo cca 30 velmi kvalitnych ludi ;-) ak Ti mozem poradit nepodcenuj kecacie akcie v beznej krcme, a to ze sa tam neda porozpravat, ono preto ze sa nam paci BDSM este to nemusi byt nasa jedina tema na rozhovor, ono ked sme robili kecacie zrazy v Za tak sme sice nepreberali kto kolko ran vydrzi ale skvele sme sa zabavili a ziskali priatelov.
    • 13 posts
    24. decembra 2007 0:51:22 CET
    Veľká vďaka organizátorom Whipperovi a Miške, že sa pustili do takejto akcie. Že nás bolo len 5 je zhoda niekoľkých nepriaznivých okolností, včetne predvianočného termínu. Potvrdilo sa, že ľudia na Slovensku sú a stretko sa dá urobiť aj mimo Ba a Ko (nerátam Petrove v PB). Prečo ale neprišiel nikto nový z BB je dosť nepochopiteľné. Kam už chcete ísť?
  • 23. decembra 2007 22:33:46 CET
    Dá sa stretnúť aj v nejakej "verejnej" krčme a vyhlasovať to na azete, ale neviem ako sa dá potom otovorene porozprávať....
    Ja by som skôr povedal, že ide o kvalitu ľudí a nie kvantitu, uvidíme ako to pôjde ďalej.
    Neviem si predstaviť ako by Leon predvádzal svoje bondage kreácie a elektrostimuláciu na Mišinych prsiach, ak by to bolo verejné :)
    • 2 posts
    23. decembra 2007 22:13:25 CET
    Kedze si sa rozhodol ist touto cestou tak neam neostava nic ine ako ti popriat v nej vela zdaru a aby sa ti ci najskor podrailo najst viac ako 5 ludi ktori sa s tebou budu stretavat.