Forums » Nekategorizováno

Kastrácia

  • 29. júna 2005 0:12:50 CEST
    Chcel by som sa veľactených dám a nielen ich, ale aj čitateľov. Ja by som bol absolútne ochotný podstúpiť kastráciu pre tú. ktorú mám absolútne rád, ktorú milujem. No pri tom procese by som chcel, aby tam bola aj ONA, aby ma drzala za ruku, aby mi potom neskôr ,,fúkala" rany. Myslíte, že je možné takú nájsť?
  • 25. decembra 2011 19:29:03 CET
    hahahah to je subbbbb to by len sub vymyslel tu kastráciu hahahahhaa
  • 2. novembra 2011 12:14:54 CET
    No kde je culiky?Vymazane vsetky prispevky a zase zduchol...ako vzdy kvakat cely zivot o tom ako si nechas zdevastovat semenniky a ako sa na to tesis...Nebolo uz toho tliachania dost?Alebo ta este stale bavi si honit na tej istej teme??
  • 27. októbra 2011 21:09:43 CEST
    nema vyznam
  • 12. júna 2011 14:10:05 CEST
    ...culiky, ty to vyhlasujes uz cele roky, len ludia tu na fore nevedia, rozpravas rozpravas, ale realne neviem ci sa nejaka vobec dotkla tvojich vajec...nieto este kastracia...honis si na prispevkoch a to je vsetko...
  • 12. júna 2011 13:34:36 CEST
    Matne spomínam na časy, keď som bol ešte na ZŠ a na jednej hodine sa učitelka triedy spýtala žiakov, že či poznajú nejaké odborné slová... no deti začali hovoriť rad za radom, a učitelka vždy vysvetlila, čo ktoré slovo znamená, aký ma lexikálny význam.
    Okrem iného, ktosi spomenul aj kastráciu :D

    Chúďa učitelka, sa navela zmohla na nejaké "vhodné a nekonfliktné" objasnenie tohto termínu, pričom ako to deťom dopínalo postupne, tak dievčatká sa chichúňali a chlapci poniektorí zbledli smrtelným strachom :D

    Absolútny bonbón bol, keď skončila a vtom jeden spolužiak zozadu úzkostlivo vyhŕkol čosi v zmysle .. "pani učitelka a to nie je aj ľudskejší spôsob popravy?"

    :D:D:D
  • 12. júna 2011 11:34:48 CEST
    k tejto téme sa hádam nemá ani význam vyjadrovať ,,,,,
  • 12. júna 2011 2:10:09 CEST
    Ad kastracia: ulet, a dotycny patri psychiatrovi. Nechat sa dobrovolne zmrzacit je cista magorina, tu nie je o com debatovat. A nech mi nikto nerozprava o tom, ze som netolerantny. Vlastne nech rozprava. Som , pretoze k blbostiam musime byt netolerantni. Takyto napad si zasluzi darwinovu cenu :).

    Nie kazda fantazia sa musi splnit, nad niektorymi by si chlapci radsej naozal mali iba vyhonit
  • 12. júna 2011 1:29:41 CEST
    Určitě se některé mstí mužům, některé profesionální - a omlouvám se že teď otevřeně projevím svůj absolutní nesouhlas s prodáváním dominance - zřejmě využívají toho, že mohou prodávat sebe aniž by měly styk, a některé prostě vědí jak "denial" použít.
    Ale já jsem primárně dominantní, ale nikdy mi nepřišlo na mysl, že bych penilo-vaginální styk navždy vyřadila ze sexuálního života.
    Navíc tady mi přijde, že žádna Domina nepřišla s tím, že by někoho chtěla kastrovat. Je to jenom (ne)uskutečnitelná fantazie submisivních můžu, kteří mají problém najít hranici mezi tím co chtějí, a co skutečně chtějí. Asi s tím má zkušenost každá dominantní partnerka...
  • 11. júna 2011 19:17:36 CEST
    ano.. neviem sice ci sa to da tvrdit vo vseobecnosti, ale mnoho zien vydavajucich sa za dominy ma tento problem
  • 11. júna 2011 17:35:04 CEST
    Presne k tomu moja otázka mierila.. znamená to, že Dominy, ktoré chcú kastrovať, nenávidia mužov /a aj preto ich mučia a nesexujú s nimi/? Teda v preklade povedané sa mstia mužom?
  • 11. júna 2011 15:24:26 CEST
    Ženská obřízka.
    Ale nevím, k čemu by to Pánovi bylo, leda by byl absolutní misogyn...
  • 11. júna 2011 12:04:46 CEST
    Čo je ženskou alternatívou kastrácie? A ako to, že to nie je Dominantami od subiniek tak žiadané ako je žiadaná kastrácia subíkov od Domín?
  • 11. júna 2011 11:01:11 CEST
    Fúú, netuším čo ťa tak vyviedlo z miery. Podľa mňa tvoja reakcia je dosť neadekvátna zvlášť keď teba do takých vecí nik nenúti. Nevravím, že ja s týmto súhlasím, ale myslím si, že práve ľudia ktorí sú tu, by mali asi byť tolerantnejší a vážiť slová ktoré píšu. Myslím, si že každý z nás má niečo, čo by bežný človek bral ako prípad pre psychiatra (aj ked neviem prečo). Vždy ma prekvapí, keď niekto takto ohnivo reaguje na to s čím nesúhlasí. Chápem to, ak to má ovplyvniť jeho život, ale nemyslím si, že na základe tohto príspevku ťa bude chcieť niekto kastrovať. A ak chceš argumentovať, že každý môže prejaviť svoj názor, tak s tým súhlasím. Tvoja reakcia je však dosť nezrelá, myslím, že štipka empatie by ti pomohla aj vo všetkých BDSM praktikách.
  • 11. júna 2011 9:13:06 CEST
    Tak toto už je ozaj vrchol stupídnosti. Ak tu niekomu ide len o vyjadrenie svojho názoru, tak to si mal radšej zašiť ústa, resp. prsty, aby to ani nenapísal. Fuj, hnus. Kastrácia, že najväčší prejav oddanosti. Mám pocit, že ten, ktorí vymyslel túto tému a jemu pritakávajúci sú zrelí nie na psychiatriu, ale rovno na kremáciu. Keď budú mať odrezané vajcia aspoň sa minie menej paliva na spálenie.
  • 11. júna 2011 8:38:35 CEST
    Raz som sa stretla s jedným chlapom (len na káve) a rozprávali sme sa o tom komu sa čo v BDSM páči. Šokoval ma tým, ked začal rozprávať o kastrácii a o tom či ja by som to dokázala urobiť. Prišlo mi zvláštne, že niekto sa chce dobrovolne natrvalo poškodiť, ale on tým bol úplne nadšený. Ked som sa ho spýtala či si uvedomuje, že je to nevratné nevidel v tom problém, lebo si chcel dať odstrániť len jeden semenník. Neviem ako dopadol, viac som sa s ním nestretla, ale ak sa nájdu dvaja ktorý to urobiť chce a ten čo si to s radosťou urobiť nechá je to ich vec.
    To len na margo, toho že to žiadajú dominy alebo že je to maximálny prejav oddanosti svojej pani. Myslím, že sú aj iné pohnútky, pre mňa nepochopitelné čo k tomu niekoho vedie, lebo mňa ten chlap videl prvý krát a rozprával o tom tak nadšene, že ma až mrzelo, že na to nemám žalúdok.:-))
  • 11. júna 2011 3:43:57 CEST
    sme tu všeliakí úchilaci priznajme si to ale kastrácia je niečo čo tu podla mňa vôbec nepatrí
  • 11. júna 2011 1:54:51 CEST
    A jsem toho názoru, z vlastní zkušenosti, že dámu více potěšíte něčím KONSTRUKTIVNÍM, spíše než destruktivním...
  • 11. júna 2011 1:45:48 CEST
    Proč mají lidi dojem, že kastrace znamená odstranění penisu???
  • 14. decembra 2010 19:32:37 CET
    aj tak by som otravoval :)
  • 21. novembra 2010 1:45:25 CET
    skoda, ze sa nevedela rozhodnut ...by si tu neotravoval
  • 30. októbra 2010 22:38:17 CEST
    Brrrrrrrr mi idu zimomriavky po chrbte z toho slova.

    Kazdy chlap sa sklada z dvoch osobnosti, teda aspon vacsina. Prva je on sam a ta druha... to je ten tam dole co visi, pripadne stoji. Mili subici, partaci,,, ak pojdete k Domine, myslim ze skor si bude vazit tu druhu osobnost ako tu prvu. Tu prvu bude mat uplne na háku

    Leon, Kristy173, Jonny
  • 26. októbra 2010 21:51:37 CEST
    Zaregistrovala som sa len nedávno, kvôli, no niečo ma z BDSM zaujíma, tak som si to chcela pozisťovať. Myslela som si, že naozaj tu nájdem seriózne pozitívne orientovaných BDSM ľudí, ale čo mi chodia SS, uražlivé, ak niekoho slušne odmietnem a to som naozaj opísala každému, zo začiatku,mám chuť toto konto zrušiť. Viem, že vždy sa nájdu čierne ovce, ale toto je naozaj veľa. Zapamätajte si chlapci: ŽIADNA ROZUMNÁ DOMINA TOTO OD VÁS NEBUDE ŹIADAŤ!!! A je veľmi hlúpy ten, čo by sa dal na takéto niečo nahovoriť. Alebo sú aj takí, čo si až tak málo vážia samy seba???
    • 13 posts
    26. októbra 2010 21:24:48 CEST
    za hrubšie výrazy, ale ľudia ktorí vážne uvažujú o trvalom sabapoškodení a ešte takom ako je kastrácia, sú zrelí na psychiatriu. Tieto veci už nemajú nič spoločné s BDSM a D/S vzťahmi. Je mi jasné že vás nikto nepozná osobne a asi ani žiadne reálne skúsenosti nemáte, ale vašimi debilnými masturbačnými fantáziami tak zasierate tieto stránky, že určite nie som jediný kto sem prestáva chodiť. Ak by to niekto fakt myslel vážne, tak potom ozaj len pomoc odborníkov.
  • 26. októbra 2010 20:30:14 CEST
    hlasim sa za vyslovneho odporcu kastracie- uz len ako napadu :)
  • 26. októbra 2010 0:38:05 CEST
    pekne si opisal CB, ale to nema absolutne nic spolocneho s kastraciou. Vyznam kastracie spociva prave v tom, ze otrok tak moze dokazat svoju maximalnu oddanost tym ze sa dobrovolne pre svoju Pani vzda "nadobro" svojho "rodinneho striebra". Ma to podla mna len jednu chybicku- ze takto "odstrojeny" otrok prestava byt pre dominu zaujimavy