Forums » Nekategorizováno

Kastrácia

  • 25. októbra 2010 22:18:43 CEST
    pojem v súvislosti s dočasným znefunkčnením, resp. obmedzením mužského penisu jeho uzavretím napr. do pásu cudnosti a tak postúpiť moc nad svojím mužstvom svojej držiteľke kľúča - svojej madam, ktorá by tak získala absolútnu moc a v prípade rozhodnutia mohla vrátiť všetko späť a nie nenávratne odstrániť to čo muža robí mužom vo vzťahu k žene a túžbu muža po žene tak dokonale využiť zo strany ženy vo svoj prospech, potešenie, rozkoš a rozmar.
  • 24. októbra 2010 21:25:30 CEST
    ja si myslim, ze tymto aktom by si dokazal svoju oddanost ku svojej pani ci partnerke, ale ak casom budes prenu nezaujimavi. co budes robit potom. odfiknes si pindura pre inu?
  • 24. októbra 2010 20:59:28 CEST
    len pekne jeden za druhym, sup na kastraciu:-)) a do roka aj na penektomiu:-))), v Thajsku to robia lekari dost lacno...a hned z Vas budu zlate bezpohlavne zvieratka
  • 24. októbra 2010 19:22:30 CEST
    Tak toto nikdy !!!
  • 24. októbra 2010 13:15:31 CEST
    Ked bi sa dal vikastrovat tak bi vživote nič nemal a ziadny pozitok z ničoho ani z bolesti ani bi mu neslo semeno a nezazival bi pekne pocity
  • 23. októbra 2010 21:44:37 CEST
    myslim ze kastracia moze byt najvacsim vyrazom maximalnej oddanosti otroka k svojej Panej, ale tym padom je "po srande". Ja povazujem za najvacsi dar a vyraz maximalnej oddanosti k Pani svoju bolest darovanu len jej. a s takymi gulkami na svojom mieste mozem darovat neobmedzene mnozstvo velmi velkej bolesti. A pre mna je prioritou vidiet svoju Pani ziarit stastim a spokojnostou ked ma vidi trpiet
  • 2. februára 2010 2:14:33 CET
    ak ma niekto podobne chutky realizovať na sebe, tak mu doporučujem si pichnuť skusmo inekciu do jedneho z vajec a potom nech si ich da aj zaramovať, ak sa mu to bude lubiť....
  • 2. februára 2010 2:01:11 CET
    Co takto si odpilit len jedno vajce ?
    v pripade vytriezvenia budete mat aspon vasho druheho gulateho kamarata a len polovicnu sancu splodit potomstvo co ocenia aspon nasi rozumnejsi spoluobcania
  • 18. októbra 2009 12:41:25 CEST
    Sociologickosexuologický rozbor tohto oslovenia som zatiaľ neskúmal, ale nejaké temné pozadie tam cítim.
    Zaujímavý je skôr odlišný prístup pohlaví. Kým muž dobývajúci ženu (keď si chce zatrtkať - pozn.autora) vyvyšuje seba a ju zhadzuje, žena zhadzuje seba a vyvyšuje muža.
    Žena zhadzuje muža spochybnením jeho sexuálnej schopnosti (vole, impotent...) kým muž zhadzuje ženu preháňaním jej schopností (štetka, kurva...).
  • 17. októbra 2009 7:10:07 CEST
    Myslis "Ty vole!" ? :-)
  • 16. októbra 2009 22:22:00 CEST
    A DOKONCA JE ROZšíRENá POMERNE "VERBáLNA KASTRáCIA" POčULI STE O TOM?
  • 24. augusta 2009 20:42:16 CEST
    ...áno...vdaka ...viem...ale stále je to mimo obsah mojej otázky....
  • 20. augusta 2009 10:27:52 CEST
    na zapade bezna metoda - nieco ako ritual oddanosti a vernosti otroka..Nic vynimocne, je tam vela eunuchov, ktori prisli o varlata podpisom otrockej zmluvy
  • 19. augusta 2009 22:11:43 CEST
    ...nepytal som sa na názory alebo pocity čitatelov...pýtam sa či existuje niekto reálny kto má s tým skúsenosti...to je všetko....
  • 19. augusta 2009 19:55:21 CEST

    Kastracia snad nie. Nemyslim si, ze by to dokazovalo cokolvek voci druhej osobe, iba ak osobnu hlupost... Nema ziadnu zaruku, ze bude aj nadalej dlhodobo zaujimavy pre dotycnu osobu. A daka normalna domina by to hadam ani nepozadovala. Ci ano?
    A neda sa nejako inak nezvratne a (ne)viditelne zmrzacit telo? Amputacia prsta, ucha ... ruky, nohy... Ty by mu aspon tak podstatne nezmenilo psychiku, aspon nie tym hormonalnym zmyslom, pretoze semenniky a nadsemenniky proste su endokrinne zlazy, ktore produju minimalne testosteron a mozno aj dake dalsie hormony, k tomu by sa lepsie vyjadril daky lekar. Hmmmm ... alebo ... co tak spravit semikastraciu - odstranit iba jeden semennik? Ale vazne - skor by mal chalanisko mozno skusit zvratnu (?) chemicku kastraciu, nejako potlacit funkcnost pohlavnych zliaz, ci sa mu to bude pacit (a ako dlho...). Cosi sa mi mari, ze sa nieco take pouziva pred trans-sexualnymi operaciami. No netusim. Ale urcite dva krat meraj a raz ... ufikni.
    A propos kastrati v haremoch. Nemuselo sa jednat len o kastraciu, ale aj o kompletne odstranenie pohlavnych ustrojov. Niektori eunuchovia vraj nosili v turbanoch trubicky zo striebra, cez ktore mocili... A preco byvali strazcovia haremov zvycajne cernosi (s ich gigantickymi penismi )? Nuz, keby sa kastracia z akehosi dovodu nepodarila/neuskutocnila - ci uz z neschopnosti "operatera", alebo kvoli uplatku, tak by potomka takehoto "nepraveho" strazcu hned odhalili.
  • 19. augusta 2009 0:17:26 CEST
    OBRIEZKA :o)
  • 18. augusta 2009 22:40:22 CEST
    po čase som sa prehrabal niekolkými fórami...až som kdesik v hlbke našiel toto zapadnuté prachom...a tak by som len chcel položiť otázku ,či - odstupom času - prešiel niekto z bdsm pozitívnych , týmto procesom - teda procesom kastrácie.... - a aké má skúsenosti....dík
  • 9. júla 2007 0:50:41 CEST
    Kokotina


    sorry za vulgárnosť
  • 7. júla 2007 16:04:38 CEST
    k tejto teme asi tolko, ze ako masturbacna fantazia moze byt kastracia aj docela vzrusujuca, ale v skutocnosti by asi dosledky uz neboli take fajne - kedze sexualne organy produkuju aj urcite hormony zodpovedne za sexualne citenie cloveka, ich absencia moze znamenat aj stratu zaujmu o predtym favorizovane praktiky, a co potom..? a koniec koncov, muzsky penis a genitalie poskytuju tolko moznosti na trapenie, ze z hladiska bdsm by bola uplna hlupost sa ich vzdavat...
  • 21. júna 2007 21:24:15 CEST
    by tak nezpívali
    • 0 posts
    21. júna 2007 21:10:04 CEST
    Jojo, eunuchové byli nejlepší z rodiny Sopránů....LOL...teď jsem se sám svojí vlastní slovní hříčkou odboural
  • 19. júna 2007 22:35:58 CEST
    A taky to byli dobří sopranisté v chorech. No holt Don Juan by se v té době neproslavil.
    • 2 posts
    19. júna 2007 22:21:51 CEST
    a navyse ak sa nemylim tak vyhladavany boli hlavne inymi muzmi aby zachovali ich reprodukcnu liniu a nie budovali si svoju vlastnu :-)
  • 19. júna 2007 22:17:16 CEST
    jenže toho eunucha se nikdo neptal co chce a jestli se mu to líbí a hlavně z něho byl "udělán" kastrát pro určitou věc,a ta se jaksi neslučuje s Bdsm praktikami
  • 19. júna 2007 15:41:03 CEST
    ale takový eunuch kdysi fungoval velice dobře a byli to vyhledávaní borci