Forums » Nekategorizováno

Kastrácia

  • 19. júna 2007 12:56:00 CEST
    Naprosto s vámi souhlasím,inteligence subíka je pro mě velmi důležitá.A pokud jde o kastraci,vidím to jen jako výplod masturbační fantazie některých jedinců,protože takový subík,by pak nebyl subíkem a Dámě by nebyl k ničemu
  • 19. júna 2007 11:56:16 CEST
    nevím do jaké míry jsem já inteligentní. To posuzuje moje Paní, a upřímně, pro mne to není podstatné. I když by to pohladilo moje ego. Podstatné je, že Madam je s mou činností a jejími výsledky spokojena a mně se pak dostane náležité odměny.
  • 19. júna 2007 8:09:19 CEST
    Ahoj,vidim ze mas fakt dobre nazory,D/s oba jsou jenom lide a nikdo to nevypoti.Samozrejme je to o dohode a v mnoha pripadech to madam nepripusti,ale jako vse se meni a jde do predu, sub se pomalu stava takovym zvlastnim osobnim poradcem a sluzbou pro vsechno samozrejme s vysokou podrizenosti a poslusnosti,vesmes madam chteji aby byli vysoce moudri a inteligentni. Myslim ze se v tom shodujeme
    • 0 posts
    18. júna 2007 20:37:16 CEST
    KASTRACE NE-E...Nejsubmisivnější jsem nadržený, takže je i v zájmu mého D protějšku, kastraci neprovádět...
  • 14. júna 2007 22:45:36 CEST
    Klídek chlape, to tady blbnul jenom jeden magor. I subík potřebuje sex, a s partnerkou D by to vždy mělo být vše o dohodě a pokud nejsou oba tuti magoři, pak o kastrací se ani neuvažuje ani nemluví.
  • 14. júna 2007 20:58:32 CEST
    Proboha co to tady tvrdite,ze otrok musi se vsim souhlasit co si jeho pani preje.Takze kdyz si vase pani usmysli,ze vam vypichne oci,tak poslusne pridrzite?Bdsm ma sve hranice a jestli se chcete nechat mrzacit,tak se prihlaste do nejake kultovni sekty,kde si jedinci nechavaji pro poteseni sadistu odrezavat koncetiny,tlouct hrebiky do zaludu apod.Myslim ze by vas vzruseni rychle preslo,kdyby se nad vama sklanela ruka sadistky s ostrou britvou v ruce,to by bylo hoven u prdele.Takze si prestante hrat na hrdiny a budte radi ze se vam to mezi nohama houpe.Verte,ze tem,kterym se to tam jiz nehoupe,by to radi vratili zpet,jenze to uz jaksi neni mozne.
  • 14. júna 2007 13:47:39 CEST
    Len žiadné prekrúcanie faktov ! Kastrácia nebola dobrovoľná. Viď film Farinelli, kastrát za účelom zachovania vysokého hlasu - nedobrovoľne! Posledný cisár od Bertolucciniho - eunuchovia idú na smrť aj s nádobkou v ktorej majú testes, lebo na druhý svet môžu len "úplní muži" -nedobrovoľné ! Enuchovia tureckých sultánov, rímskych patricijov - neboli im odtínané penisy, len odstránené vajíčka. Dokonca boli schopní súlože, nie však oplodnenia, tým "nevytlačili" Pána z genetickéj reprodukcie - nedobrovoľne. Takže pre uplnosť fakty !
  • 26. mája 2007 18:53:01 CEST
    A jinak jsi zdráv? Spíš dobře? Jíst ti chutná? Čůráš rovně? A co tomu říkají doktoři?
  • 26. mája 2007 10:29:35 CEST
    a ja s tebou suhlasim pokial si to pani žela tak jej to ma otrok dovolit, lebo je otrok a nemôže si rozkazovat čo ma pani s nim robit, je to len na madam čo bude z otrokom robit. Otrok nema nijake pravo, otrok je oddany, suhlasim aj s Kikirik21 (21). Ktory subici tvrdia že by to ich paničky nemali s nimi urobit to su potom neni otroci
  • 15. apríla 2007 13:28:11 CEST
    Presne tak
  • 14. apríla 2007 13:07:06 CEST
    Podle mě si spousta snílků neuvědomuje jednu věc.A to že submisivita je hnána sexuálním pudem a vzrušením.A když se onen subík nechá dobrovolně vykastrovat tak o celou svoji submisivitu nenávratně přijde.Potom už ani nebude chápat proč si to nechal udělat a už nebude mít potřebu někomu sloužit nebo se nechat mučit.Podle mě je kastrace naprostá hloupost a masturbační fantazie.a řeči o tom co chce domina a ne subík si prosím nechte až budete nějakou novou dominu balit.Sem to nepatří,tohle je vážný zásah do života a každá rozumná žena to musí pochopit a jestli to nepochopí tak ruce pryč od ní nebo se ráno můžete můžete probudit bez ledviny plíce a s prasečím srdcem....
    • 2 posts
    14. apríla 2007 10:49:08 CEST
    kluuuud, myslim ze "obet" tu akurat slovne onanuje a pokial to mysli skutocne vazne tak neverim ze najde niekoho tak debilneho aby mu to spravila
    • 8 posts
    14. apríla 2007 10:00:25 CEST
    pocuj a co ak sa pre svoju pani necha ufiknut a ta ho kopne do zadku a uz si nikdy nenajde ziadnu inu zenu, sak kolko zien by chcelo chlapa bez vtaka...
    • 8 posts
    14. apríla 2007 9:57:07 CEST
    No neviem je to uz trohu moc, ci nie? To aj existuje chlap ktori by sa vzdal sexu? A jako bude uspokojovat svoju panicku? No neviem teda sak chlap bez vtaka uz nieje chlap?BErem v SM hoci co, ale poskodit sa natolko uz nieje normalne a obet by mala navstivit lekara...
  • 13. apríla 2007 22:29:51 CEST
    Fuuuuuu tak na to by som sa nedal nahovorit....
  • 24. augusta 2006 16:34:43 CEST
    pockaj pockaj...
    tou akciou myslis kastraciu???
  • 24. augusta 2006 9:49:35 CEST
    si sa cudoval, ale akcia je naplanovana, sam cakaqm na to kedy sa uskutocni !!! Beriem fotak !!
  • 24. augusta 2006 1:28:35 CEST
    Tu to nejako zaspalo...
    Zeby sa ta kastracia nakoniec predsa podarila??
  • 24. júla 2006 14:44:21 CEST
    posli mi SS spravu a daj cislo...Slubujem...
  • 24. júla 2006 14:42:37 CEST
    Ale ano, to právo má.
  • 24. júla 2006 14:15:54 CEST
    Tak nejak...
  • 24. júla 2006 13:56:21 CEST
    Culiky, zatuzil si po tom a nie a nie najst pani co by ti to spravila?
  • 24. júla 2006 11:48:33 CEST
    Pokial si to Pani zela, otrok nema pravo jej to odopriet...
    • 2 posts
    23. júla 2006 10:49:20 CEST
    aj otrok je clovek a ma nejake prava hoci sa tu casto tvarite ze nema co nechapem. neberiem Vam pravo byt handrou ale nestavajto to za najvyssi ciel pre vsetkych otrokov prosim.
  • 23. júla 2006 9:29:54 CEST
    podla mna nejde o to ci to akykolvek otrok chce ide iba o to ci to chce domina...
    ak si to domina zela a otrok je dost oddany na to aby to spravil tak mu nic ine nezostava...
    Otrok je dominin majetok moze si snim robit co chce otrokov penis alebo vajca su osobnou hrackou dominy...ja so myslim ze nie je ocom debatovat.