Forums » Nekategorizováno

Kastrácia

  • 22. júla 2006 21:22:50 CEST
    Upřímně řečeno si myslím, že se jedná o masturbační fantazii a ještě jsem neslyšel ani nečetl o reálném takovém případu.
  • 21. júla 2006 22:00:49 CEST
    domina ktora nevaha typka vykastrovat na poziadanie uz je tak daleko za hranicou patologickeho sadizmu ze patri na cajlu.
  • 21. júla 2006 15:47:14 CEST
    Kastrácia je podľa mňa jednoznačne prejav uplnej hlúposti a neskúsenosti, nie pokory....
  • 22. januára 2006 21:24:01 CET
    Kedisy davno som cital o tom ako a naco sa niekedy v minulosti kastrovali ludia. Boli to mlady chlapci a dovod nebol ten aby ostali do konca svojho zivota neplodny aj ked podaktorym damam u dvora to padlo vhod, ale islo o zachovanie skveleho hlasu ktory vyuzivali taky kastrati napr. v opere. Ako tak viem odstranenie vajiciek ktore su zdrojom urcitych hormonou(neviem ktorych niesom lekar) by znamenalo ze ich produkcia by bola pozastavena a to ze CHODIACA MRTVOLA bez pocitou. Takze asi tak ak niekto uvazuje nad tym,odpili si konar na ktorom sedi.
  • 10. januára 2006 13:25:01 CET
    vidim, ze tato tema tu rozprudila celkom bohatu diskusiu.. nad niektorymi reakciami som jednoznacne krutila hlavou, s inymi som sa stotoznila.. ja osobne som ale jednoznacne proti kastracii ako znaku pokory.. ale samozrejme, je to kazdeho osobna vec.. otrok by si mal asi uvedomit a rozmysleit si, ci mu bude potom stacit len to psychicke uspokojenie a nebude mu chybat aj to telesne a sexualne, ktore mu bude kastraciou automaticky odoprete..
  • 8. decembra 2005 23:22:50 CET
    ja som netvrdila, ze nemoze... uvadzala som tam jeho nazor...
  • 8. decembra 2005 10:41:02 CET
    Je to uplne sialene a chore. Moj prah chapania a tolerancie pri tomto fore narazil do tvrdeho,vysokeho betonoveho muru
  • 8. decembra 2005 9:25:22 CET
    Proč by se svojí Bohyní nemohl spát, mít normální sex? Velmi mě zaráží, že mnoho lidí si myslí, že v dominantně submisivním vztahu nemá sex místo, jako kdyby se jednalo o nějaký psaný zákon, který si ani domina nemůže dovolit porušit. Ale tak to není. Záleží na tom, jedná-li se skutečně jen o vztah domina - otrok, nebo je-li tento vztah zároveň i normálním partnerským vztahem.
  • 8. decembra 2005 2:09:51 CET
    Zaujala ma tato vasa rozprava, pretoze poznam muza, kt. takyto zakrok chcel podstupit, bol presvedceny o spravnosti svojho rozhodnutia... nebolo to pre jednu zenu, teda prejavenie oddanosti jedninej, ale chcel to urobit, pretoze bol presvedceny, ze pri takom obrovskom mnozstve subikov a malom pocte skutocnych domin si dominantnu partnerku nenajde, ale ako vykastrovany otrok by bol pre ktorukolvek Madam dokonalou hrackou, pretoze sex sa tym pre neho nekonci, ten totiz vznika v hlave, nie v rozkroku... a kedze so svojou bohynou aj tak nemoze spavat, vlastne o nic neprichadza... moze jej sluzit, starat sa o nu a rozmaznavat ju rovnako...
    nezdielam jeho nazor, ale svojimi argumentami sa mi nedarilo ho presvedcit a nepatri mi, aby som mu to mohla zakazat... ten zakrok mal podstupit 28.11. a ja nechcem vediet, ci to urobil... bol to kus nadherneho muza, ktory svojou zvlastnou teoriou o absolutnej oddanosti dosiel az k nazoru, ze poskodi to, co dostal darom, svoje krasne telo...
    mna osobne predstava, ze by sa mi subicek chcel tak zapacit, ze sa pripravi o kusok svojho tela, prave ten, kde vacsina muzov nechava sidlit aj svoje ego, nielen centrum rozkose, skor desi ako pritahuje... takze este raz: pozor na priania...
  • 7. decembra 2005 11:14:22 CET
    Jsem poznal nekolik vikastrovani kluku, hlavne z Brazila, ktere se stali jako holky a zili prostitutkami v Milane: jedna se o trans vic nez o S/M.
  • 6. decembra 2005 23:30:29 CET
    kastracia na to moze mysliet len totalny blbec. Chlapi my vas xceme ako otrokov, ale ako chlapov, nie ako dake hybridy. Akekolvek myslienky na kastraciu povazujem za zvrhle a poruchove. blee
    • 8 posts
    6. decembra 2005 8:10:45 CET
    Predstav si ce si teraz nad tou predstavou honis a je ti fajn, ale potom uz nebudes mat co? A uz sa Ti nebude pacit ani len kuknut na babu, ci BDSM. Je to moc krute. Este berem ihli, dusenie, podvezovanie vajec, ale kastracia je prilis a mimochodom myslim ze by si s tymto uz mal ist navstivit lekara, ved mrzacenie tela neni uz normalne.
  • 6. decembra 2005 5:59:20 CET
    Tak to vyskusaj sam, aspon budes mat pokoj, aj tvoja pani, pretoze potom uz nebudes mat ziadne predstavy. Cela tato debata je inac trochu chora, lebo kalici telo.
  • 5. decembra 2005 22:18:13 CET
    Chcem sa len spytat, aby tato tema nezaspala...To sa fakt nenajde nik, kto by si rad kastraciu vyskusal?
  • 28. septembra 2005 12:28:18 CEST
    myslela som,že chceš kastraciu iba od svojej Pani...nie od niekoho....
  • 28. septembra 2005 11:01:53 CEST
    Ak niekto by to chcel vykonat/rozumej-by sa podujal spravit niekomu kastraciu/,nech da vediet.
  • 22. septembra 2005 20:41:35 CEST
    Pokud ano,velice ráda bych se s ní seznámila a zajímal by mne i názor Toma Zutra,který o tom tak zasveceně píše a pomalu tomu i z culikim požehnal.
  • 22. septembra 2005 20:37:23 CEST
    Zajímalo by mne,jestli existuje žena,která fakt muži kastraci udělá v reálu a nejen o ní mluví či píše.Tom
  • 21. septembra 2005 18:33:54 CEST
    , myslim, ze si to vystihol uplne super. Dik
  • 21. septembra 2005 1:21:27 CEST
    Otázka kastrace je velice zajímavá.Pokud je někdo velice submisivní a silně ho vzrušuje ženská brutalita,nebo kastrace jako exekuce,či způsob mučení,nebo se tak vyjádří způsob pokory před paní,není důvod toto odsuzovat.Stačí si přečíst něco o kastraci a kastrátech v minulosti.A co se týká sexuálního vyřazení,také to nemusí být definitivní.V cizině se kastrací jako takovou skutečně dominy zabývají v českých zemích se to bere jako něco nelegálního a moc se otom nemluví,ale zájem vzrůstá a je to jen otázkou času.Z psychologického hlediska,jestliže někdo tolik ženu miluje,obdivuje,zbožnuje a je ochoten pro ní udělat cokoliv,proč by mu to nebylo možné umožnit,tak jak si ¨to přeje.Chytrá,dominantní žena toho jen využije ve svůj prospěch a pokud to submisivovi umožní,případně ho vykastrovat nechá určitě mu udělá radost.T.
  • 9. septembra 2005 11:16:59 CEST
    Ja by som sa k tomuto foru spytal, ci su jatky povazovane za praktiku BDSM?
  • 4. septembra 2005 22:26:41 CEST
    Radši chcípnout, než bejt bezvaječník.
  • 17. augusta 2005 12:19:50 CEST
    To co bude vyzadovat moja PANI, spravim...
  • 17. augusta 2005 1:04:18 CEST
    No, viem to pochopit, v kutiku duse ma taka predstava vzrusuje, ale nikdy by som to nespravil... .
    A Freddymu by som poradil nech svoje nazory vyjadruje kludnejsou cestou


  • 16. augusta 2005 17:23:16 CEST
    No,dufam,že tvoja Pani to vyžadovať nebude :o)))