Forums » Nekategorizováno

spanking

    • 2 posts
    6. novembra 2007 10:08:43 CET
    Vzhladom k debatam vedenym v klube spanking na lopuchu.cz by som ho snad radsej ani nikomu nedoporucovala :-)
  • 6. novembra 2007 8:58:59 CET
    Mám spanking moc rád, někdy docela přemýšlím o tom odmlouvat mé domince jen kvůli tomu, abych pak dostal výprask za neposlušnost:-).
    Používáme home made nástroj, jehož výroba byla popsaná někde na netu: tenká dřevěná kulatina potažená smršťovací bužírkou. Je docela hezký a móóc praktický. Jinak poslední dobou si moje miláčková docela oblíbila autoanténu, zejména pro "běžnější" ýprasky přes dlaně. (Není to nic moc, chybí mi u toho ten obřad se svlékáním ... ale je to zřejmě praktické). Dlouhý pletený bič máme taky, ale doteď ani jeden z nás nenašel odvahu ho použít. Zatím funguje spíš jako hrozba "absolutního" trestu.
    • 13 posts
    6. novembra 2007 7:52:25 CET
    na www.lopuch.cz je klub spanking. Je tam hodne príspevkov. Aj keď nie vždy tematických
  • 5. novembra 2007 21:14:59 CET
    no ked sa o spankingu hanbi pisat niekto s nickom spanking, tak to tu mozme zabalit.....
  • 5. novembra 2007 21:03:10 CET
    Ja sa hanbim
  • 5. novembra 2007 21:01:38 CET
    tak niecim zaujimavym, vyrecnym a melodramatickym prispej, ved hadam nenadarmo mas nick spanking
  • 5. novembra 2007 20:48:23 CET
    Ano aj to je pravda.
  • 5. novembra 2007 20:41:12 CET
    no to vies....o com tu budu pisat? o bolesti? o tej spletitosti farieb na vyslahanom zadku? o znicenych nastrojoch? o krvavych trenkach a nohavickach po suboji s rakoskou?

    ale nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • 5. novembra 2007 20:32:00 CET
    Toto tu uz asi vymiera forum alebo uz tu asi nie je o com pisat
  • 25. júna 2007 20:49:06 CEST
    Ahojte nieco na stiahnutie http://mood-pictures.com/trailers.php zaujimave treba pozriet.
  • 23. júna 2007 17:27:56 CEST
    to je hnus velebnosti
    • 2 posts
    23. júna 2007 17:24:34 CEST
    a hlavne sa tym zjavne rozhodol zaplnit vsetky auditka
  • 23. júna 2007 17:22:34 CEST
    vlastní reklama na výrobky jejihž cena neodpovídá kvalitě.Sorry!
  • 21. júna 2007 22:05:55 CEST
    tohle forum,jsem založila já ,aniž bych si všimla že už tady jedno je.Mrkni se,je toho tam psáno už hodně.
  • 21. júna 2007 17:36:55 CEST
    Spanking mě bere opravdu hodně, bývám vyplácen bičem, rákoskou, důtkami nebo kabelem, rád bych si vyměnil zkušenosti z výprasků s dominami ale i subíky, kteří bývají rovněž hodně tvrdě biti.
  • 21. júna 2007 15:48:35 CEST
    bloodko: ten typ ma zaujal, mal si namysli nieco na tento sposob?
    (tento typ totiz uwadzaju ako English Tawse)

    http://www.extremerestraints.com/english-tawse_38.html
    • 2 posts
    21. júna 2007 7:43:15 CEST
    Ako presne si to tawse predstavujes?
  • 21. júna 2007 1:21:24 CEST
    zdar again

    Niekto tu spominal ze predava bice

    Mal by som zaujem o tradicny nastroj tzv Tawse. Keby ste o niecom takom vedeli napiste mi sukromny spravu .
    Dakujem

    Inak pekne bice maju napr tu :
    http://www.stockroom.com/Whips-C284.aspx


  • 13. júna 2007 18:55:40 CEST
    Kazdy to proziva jinak,ja treba k vyprasku ani k jinym praktikam vubec nepotrebuji zenu odenou v kuzi,v kozackach nad kolena a podobne.Me se libi zeny oblecene realne a v jejich prirozenem zivotnim stylu, at je v ryflich,sukni,nebo jen v kalhotkach je mi to jedno.taktez je mi jedo,jestli dostanu bicem,rakoskou,remenem,nebo jen varekou,ci utrhlym prutem z lesa.Byt svazany me nevzrusuje,ani mi to nic nerika.Co se tyce samotneho vyprasku,tak se mi libi rychly,uderny,bez nejakych delsich prestavek,zadne propleskavani,nebo zmirneni.Spis cim driv se blizi vyprask ke konci ,tim vetsi mam rad intenzitu.Vyprask mam rad velmi silny,ktery me donuti i k slzam.Zrasovany zadek i stehna pak podle toho take vypadaji.
  • 13. júna 2007 12:49:39 CEST
    Vacsine ludi, ci uz zien ,alebo muzov , co fandia tejto metode, najviac na tom vzrusuje fantazia, predstava ako to bude prebiehat, zamienka za co budu trestany, samotna priprava na exekuciu, vyzliekanie, zaujatie pozicii a podobne. Z toho dovodu by som pre obojstranu spokojnost tuto fazu nepodcenoval,a neskracoval ju,obycajne to trestaneho ,,vyhecuje" a samotny vyprask znasa lahsie a znacne sa tymto predlzuje aj jeho vydrz-tolerancia. Pri exekucii potom nedat 50 ran za 2 minuty , ale natiahnut to na dlhsiu dobu, robit mensie prestavky , po silnejsom udere, jemne prejst dutkami, po zadku,chrbate, telo sa uvolni, prestavky sa mozu doplnat slovnymi hrackami/dost ludi to ma rado/, v pripade ze trestany je aj nas partner zaradit do toho aj urcite sexualne praktiky, veli efektne je svihnut rakoskou vzduchom na prazdno,dost ludi rajcuje pohlad do zrkadla aby v nom videli ako na nich dopada/rakoska, bic , remen/ ako im robi cervene pasiky na ich zadku.Pocit extazy znasobuje este ak dotycny je pevne priviazany/ale na prvom vyprasku sa da zviazat len blbec/.Pre urcitu skupinu muzov je velmi rajcovne ak exekutorka je zena , odena v kozi, alebo v len v nohavickach,a oni jej klacia pri nohach a a takto dostavaju vyprask, ak sa mozu dotykat jej tela pri tom, tak su v osiali, ale to sa uz dostavame do fazy erotiky.
  • 11. júna 2007 15:16:31 CEST
    Po 20 ráně jsem přemýšlel proč to podstupuju a byl jsem na pokraji zvednutí ruky, jako že se vzdávám, ale nakonec jsem to nějak překousl. Po třicáté ráně jsem měl pruhovaný zadek a náznaky malých jelítek a moje tělo se třáslo vyčerpáním. Ale zadek jsem měl nádherně vyhřívaný a kupodivu při sednutí mne nebolel, ale cítil jsem zpočátku větší a potom menší teplíčko.
    Docela mne to vzrušovalo a byl jsem z těchto následných pocitů hodně překvapený.
    Takové jsem měl pocity po prvním spanku a mám je pořád. A to se nepovažuji za spankera
  • 11. júna 2007 14:02:05 CEST
    jojo, to znám...
    A mam to taky moc rád.
    Mimochodem, příjemní pocitové se většinou dostavují až po akci, přímo při ní jen velice zřídka, to musím mít opravdu den, ale pak se podlitinky většinou dostaví. Dokonce mam kolikrát pocit, že čím víc jsem si přál, aby to už skončilo, tím lepší jsem pak měl vzpomínky (teda kromě těch seancí, kdy jsem TO fakt hodně měl a které byly dokonalé už v reálu, ty jsou ale vyjímečné) - podotýkám, že si s každým skončeným zážitkem vždycky ještě dlouho hraju ve fantazii, přibarvuju hezčí části a mažu nepovedené
  • 11. júna 2007 13:35:17 CEST
    po třiceti ranách rákoskou musím mít zadek jako od struhadla snad každý.teda kromě zkušených spankerů co mají už na zadku rohovinu
  • 9. júna 2007 18:32:08 CEST
    tentokrát to byl spíše zoufalý dotaz. Tedy jako, že bych měl bít já Vás, to by mi nějak nešlo překousnout, vztáhnout ruku na madam
  • 9. júna 2007 18:28:30 CEST
    srandičky mám ráda,ale tebe humor přejde až budu svou péči věnovat tvému pozadí