Forums » Nekategorizováno

Pás cudnosti

  • 3. decembra 2007 21:02:08 CET
    nikdy som sa nezapodieval pouzivanim, zariadenia cudnosti, ale ako vas tu tak citam napada ma jedna otazka, ako je to s hygienou???
  • 3. decembra 2007 20:46:15 CET
    A to sa vazne neda dat nijak dole bez poskodenia? No to by som nevydrzal mat na sebe teda...
  • 3. decembra 2007 19:02:24 CET
    Nejlepší cena je přímo u výrobce. Peníze jsem poslal v obálce doporučeně a 6 dní bylo CB doma. Udaná cena 15USD, aby se to neclilo.
    • 6 posts
    3. decembra 2007 17:20:27 CET
    osobne Ti odporučam CB3000 ;o) ... aj ked rátaj s tým, že nejaký ten mesiac si budeš nan zvykať, rozne odreniny a citlivé miestečká na inak velmi citlivej pokožne tela ... ale je to super vec a pokial máš svoju Pani / Madam, tak nie je čo riešiť a obaja si to užiteje, každý po svojom ale obaja uplne super .... mne to moja Pani objednala cez web, tuším nejaký portal .cz ..... bolo to uplne v pohode a do 2 týždov sme ho mali doma. Stálo to cca 7.500,-Sk

    ... veľa šťastia
    • 13 posts
    30. novembra 2007 18:03:14 CET
    najlepsie cez internetove zahranicne obchody, treba ale dobre hladat cez porovnania cien, niektore e-shopy su velmi drahe
  • 30. novembra 2007 15:33:06 CET
    este vediet kde ho zohnat a nebol by problem ho nosit
    • 2 posts
    28. novembra 2007 12:38:52 CET
    CB3000 je fajn a doporucujem vsetkym pouzivat pas cudnosti...
    • 6 posts
    16. novembra 2007 7:51:25 CET
    myslím si, že bez POI to je o ničom ... je to síce určitý pocit ovládania, ale nie je to také definitívne ako s POI, CB6000 vraj je lepší ako CB3000, ja nosím 3000ku a nedám na nu dopustiť a rozdiel aký sa opisuje na nete je podla mna len marketingový ťah na spopagovanie nového produktu, ale každý má to svoje orechové. Sám za seba Ti možem povedať, že bez POI to nie je to pravé.
    • 6 posts
    16. novembra 2007 7:48:12 CET
    je pravda, ako som permanetne zamknutý o masturbácii som prestal snívať a naučil som sa ovládať vnutorné vzrušenie, pretože tá bolesť, ktorá vzniká ked sa chce postaviť a oprie sa do stredných zubkov je sakra silný argument na to, aby som ostal kludný a kontroloval svoje emocie.

    ALL : zaujíma ma ako riešite / otroci / problem, ktorý vzniká po cca týždnovom nosení POI stredné, pretože mne sa vždy zaručene zarývajú do kožky a vytvárajú tam také dosť bolestivé ranky.
  • 12. novembra 2007 0:38:23 CET
    ahoj myslim že nie je nič lepšie ako mať pod zamkom svojho sub a hlavne ked je zaletnik ako bol aj moj a teraz mu to koordinujem ja a zmenil sa už nema zaujem o zaletnictvo a dnes je už mojim majetkom je zavisli na mojich trestoch
  • 12. novembra 2007 0:35:51 CET
    ahojpytaš sa ako to mi dominy precitujeme ked ste bezmocný no je to fantasticke a mocne a vime že masturbacia sex s babami a ine veci su len a len v našich rukach a mi vam určujeme kedy kolko krat a ako sa budete zbavovať nadbitočneho semena vieš je to neopisatelný pocit
    a doprajem to každému neposlušnému mužovi

  • 12. novembra 2007 0:26:24 CET
    ahojpytaš sa ako to mi dominy precitujeme ked ste bezmocný no je to fantasticke a mocne a vime že masturbacia sex s babami a ine veci su len a len v našich rukach a mi vam určujeme kedy kolko krat a ako sa budete zbavovať nadbitočneho semena vieš je to neopisatelný pocit
    a doprajem to každému neposlušnému mužovi

  • 12. novembra 2007 0:20:49 CET
    chlapci o čom tu píšete moj to ma nasadene dnes večer presne 25 den a už Tyžden prosi o mylosť a odpustenie a prosi o to aby som mu to dala dolu sice som mu povedala že rano to dame dolu na tyžden ale to ešte nevie že to nedostane dolu a že presne tyžden ho to ešte čaka a bude trpieť i nadalej a verte mi mile dominy moc to neposlušných meni k absolutnej poslušnosti
  • 11. novembra 2007 14:13:31 CET
    Má niekto skúsenosti z CB6000. Skutočne POI nie sú potrebné?
  • 4. novembra 2007 18:05:03 CET
    pas cudnosti ten rad nosim je pohodlny
  • 3. novembra 2007 0:06:45 CET
    prečo nie ničomu nekladiem hranice :-)))
    ak je da defka stale nadržena:-)))
  • 31. októbra 2007 8:12:02 CET
    Trápí. Zvyšující se cena nafty a obilí ...
    A tebe?
    • 6 posts
    30. októbra 2007 21:18:37 CET
    trápi Ta snád niečo ? ak áno, tak sa vyrozprávaj, možno to nikto nebude čítať, ale dostaneš to von zo seba a aj to pozitívne
  • 26. októbra 2007 22:52:44 CEST
    jděte od toho pryč :-)
    • 6 posts
    24. októbra 2007 9:38:22 CEST
    chcel by som sa opýtať, ako vnímaju Dominantné ženy fakt, že je subík zamknutý a akákoľvek sexuálna aktivita bez Vášho Vedomia je márna ?? ..... dakujem
    • 6 posts
    18. októbra 2007 8:42:15 CEST
    thanks za radu ;o) v podstate to ani ináč nejde, akurát som to trochu zmenil a do vyhradeného pohára dám vodu a v nej si po každej potrebe vymočím penis aj s klietkou. Je fakt, že prvé dni, cca 8 dní som mal problem s odreninou od POI, ale masť všetko vyriešila a už aj telo si zvyká úspešne na novú skutočnosti medzi nohami. Najťažšie čo je na páse, sú nočné pokusy o erekciu, mám POI najväčšie a to sa nedá vydržať a treba to predýchať a prechodiť a hlavne trochu ladovej vody a schladiť ;o))) .... čo hovoríš na milking ? máš s tým real skusenosť ? a aký to je pocit ?
  • 17. októbra 2007 18:35:35 CEST
    No, umývání po každé potřebě je samozřejmostí :-) Nabrat vodu do mističky dlaně a do ní klícku a žalud ponořit. Denně vystříkat sprchovým nástavcem, tak od čtvrtého dne zavření je vhodné místo vody koupat v roztoku mýdla nebo sprchového gelu. Masti a krémy raději nepoužívat, i zavírat penis lze snadno bez jakéhokoliv maštění, a každá mast zvyšuje špinění. Jedinou výjimkou je Dermazulen, což je vynikající věc na odřeniny, otlačeniny, příp. bolavou předkožku. Ale pokud je bolení velké, není zbytí, musí dolů ...
    • 6 posts
    17. októbra 2007 17:01:24 CEST
    chcem sa opýtať prítomných ctených nositelov pásu CB3000 ako to máte vyriešené ohladne telesnej hygieny a udržiavania penisu v zdravom stave ... aké používate krémy prípadne mastičky ;o) .... dakujem, každá rada je dobrá
  • 14. októbra 2007 14:20:28 CEST
    No můj subík je mým partnerem:) CB nosí prakticky permanentně.. sundávám mu jej tehdy, pokud mu hodlám dopřát nějakou erotickou aktivitu.. a samozřejmě v případech, kdy je to nutné - návštěva lékaře a podobně..
  • 13. októbra 2007 22:14:30 CEST
    vramci fora otvaram podtemu, resp. otazku

    aky mate nazor na nosenie pasu cudnosti, ak vas sub je zaroven vasim partnerom?