Forums » Nekategorizováno

D/s vztah 24/7

  • 22. júla 2005 9:26:55 CEST
    Pište své názory, případně zkušenosti.
  • 5. septembra 2012 12:56:24 CEST
    Samozrejme si nemyslím, že tých par eur vytrhne dominu z biedy, ale výrazne odfiltruje hlupákov ktorý si zakladajú niky len preto aby otravovali. Proste ak si zaplatíš na rok 15E tak si dáš pozor aby si o nick neprišiel koli obťažovaniu. Ďalší nick si už neotvoríš iba ak zas zas zaplatíš ... Proste jemný filter ktorý zároveň spraví aj tu požadovanú „certifikáciu“ za konkrétnym nickom je konkrétny platiteľ, konkrétna osoba. Čo tiež umravni kopu hlupákov ktorý sa nevedia vtrepať do kože. Samozrejme čítať by mohol každý ide o prispievateľov, a ako správcu by som dal toho kto fórum založil, len ten by mohol mazať príspevky, a zároveň v prípade porušovania pravidiel nahlásiť daný nick adminovi, ktorý by následne mohol daný nick zrušiť. Samozrejme, ak to systém dominy neumožňuje je asi vhodne v prvom rade uvažovať o novom systeme :D
    Dosť, i tak sme mimo tému :D
    • 9 posts
    5. septembra 2012 11:39:17 CEST
    • 13 posts
    5. septembra 2012 11:33:47 CEST
    neviem v čom vidíš problém. Domina je zaujímavá tým že je zadarmo. Nikto nebude platiť aby sem mohol písať. Kto bude posudzovať čo je blbosť a čo nie. Teraz to trochu robí admin. Z titulu že môže. Domina bola robená dávno, asi je ťažko preprogramovateľná. Takže asi nie je také jednoduché dať zakladateľovi fóra právomoc mazať príspevky podľa svojho uváženia. To by bol jediný účinný filter.
    • 9 posts
    5. septembra 2012 11:31:40 CEST
    Stacilo by keby poniektori mali menej komplexov,viac sebareflexie a trochu utlmili svoju potrebu za kazdu cenu vsetko komentovat,vo vsetkom mat pravdu a byt proti vsetkemu a vsetkym....
    • 9 posts
    5. septembra 2012 11:20:31 CEST
    par eur zaplati kazdy hlupak, to je ten problem... ale skus to navrhnut do diskusie ,,o stranke domina" - aby to videl Admin, a uvidis co na to povie.

    Osobne si myslim, ze jediny aky taky efekt by mala povinna certifikacia - lebo to uz povacsine urobia iba seriozni ludia - ale tato moznost je tiez nerealna
    • 9 posts
    5. septembra 2012 11:16:36 CEST
    Myslis,ze tych par ludi,ktory prispievaju do diskusii vytrhne dominu z biedy? Ani keby boli ochotny zaplatit vsetci....
  • 5. septembra 2012 8:26:07 CEST
    Domaci utlak, nasilie nemožno samozrejme považovať za BDSM a ani D/s vztahy. I ked ista zaujimavost tam je, niektore ženy s tym nič nerobia, roky ziju v takýchto vztahoch a neriešia situaciu ani v pripadoch ked by mohli. (su finančne nezavisle, maju kam odist) ista dávka submisivity v nich byt musi, i ked t tak neberu. Podľa mna je submisivita a dominancia povahovou črtou, typom osobnosti a tie štastne subinky žiju v D/s vztahoch s určenymi pravidlami a s milujucim partnerom a tie subinky ktore mali smolu žiju s tyranom.
    ----
    Vidim že moj nazor na ženu sa tu zle vnima. Samozrejme že žena je rovnocenna a rovnopravna bytosť s plnohodnotnými právami. V žiadnom pripade to nespochybnujem. Ide o to že ak sa DOBROVOLNE podriadi voli svojho pána, ak ho prijme a stane sa jeho subinkou, vyrazne sa vzdava svojich práv samozrejme DOBROVOLNE. V takom pripade ma jej pan v dohodnutom rozsahu možnosti na nu vpyvat a menit jej spravanie, navyky, vyzor či ine atributy ktore uzna za vhodne a pritom su v rozsahu udeleneho oprávnenia. A samozrejme nesmieme zabudat na stopku, ktora pri všetkých druhoch tychto hier je nutna a podla mna aj povinna. Saozrejem že dobrý pan vie odhanut kedy je subinka v pohjode a kedy už scenka, alebo akcia vybočuje s jej predstav, ale stopka ma aj mnoho inych aspektov, na rozobratie ktorých by bolo potrebne samostatne forum :D
    ---
    Je udivuju ce kolko sa na domine piše prispevkov, a pritom ked si to človek prečita zhrozi sa ich urovnou. To fakt neexistuje sposob ako obmedzit hlupakov ktorý sem pišu absolutne hluposti, bez akehokolvek uvazenia ? Ja by som navrhoval aby za zaviedol na domine plateny nick. Ten kto si zaplati ročny poplatok bude mat pristup a moct pisat. A kto po tretom upozorneni neprestane robit problemy bude vyrazeny. Myslim že nik nebude mrhat peniazmi len koli tomu aby tu pisal voloviny. cca 10 - 15 E ročne je uplne primerana cena a je možne že by ziskane prostriedky pomohli aj domine k zlepšeniu systemu.
  • 30. augusta 2012 22:41:49 CEST
    Add. Jajbolito: V zásade by som aj súhlasil a som rád že si to rozpísal.

    Odpoviem ti úplne jednoducho: Ja osobne ľudí, ktorý nespájajú BDSM z intimitou a sexualitou - a teda - robia to takpovediac nevedomky nepovažujem za skutočne BDSM pozitívnych. Domáci útlak a nevyrovnané snahy (nazvime to otvorene takto) predstavujú pre mňa osobne - problém.

    Okey, dajme tomu, že sú páry, kde to tým ľudom tak vyhovuje, príp. si skôr na to zvykli. (dominant s tým, že mu to vyhovuje, sub. s tým, že je lenivý, príp. neschopný zmeniť toto status quo). Ja osobne tento typ vzťahou, však považujem za problematické, kde to takpovediac vrie pod pokrývkou.

    Rozhodne týchto ľudí neradím k BDSM pozitívnym ľudom. Ako by som ich nazval, presným názvom, nato ti odpoveď ale nedám lebo neviem. :)

    Dôvod, prečo by som ich neradil k BDSM je jasný: Sane, sense, consensual.

    Bod. číslo dva. Tvoj opis dominanta, je celkom uchvacujúci a sčasti súhlasím, nuž ale - musím povedať aj to, že ja vnímam ženu stále ako rovnocennú, emancipovanú bytosť a práve z tohto titulu, by som rozhodne nekládol nijaké nároky, v rámci sociálnej oblasti. Nemienim ženu vychovávať, robiť z nej niečo čo by som chcel z nej mať. Nemienim formovať jej osobnosť, to je výhradne jej vlastná záležitosť, zóna kde podla mňa nemá právo vstúpiť ani Pán.

    Osobne ma taktiež inšpiruje skôr jej sebestačnosť, ktorú plánujem skrotiť len počas našich erotických fantázií.

    Takto to vnímam ja, z pohľadu svojho dom. alterega. Toľko na margo dominancie, každopádne, vďaka za odpoveď, zobral som si z nej inšpiráciu.
  • 30. augusta 2012 22:38:47 CEST
    Mirage

    dakujem
    je to tak ako píšeš, vzťah musí vyhovovať obom partnerom, a ak im je dobre, niet či riešiť, len si užívať
    • 6 posts
    30. augusta 2012 21:18:18 CEST
    trošku som si prešiel vaše príspevky a musím s každým súhlasiť a konštatovať, že sa dá na to pozrieť z rôznych uhlov pohľadu a aj ked každý bude iný, jedinečný, predsa bude ten pravdivý a správny .... nebudem tu riešiť tézy a myšlienky prispievatelov, jedna vec je však na 100% istá, že je to v nás a teda akosi 24/7 je v tom prípade bezpredmetné a mínajúce sa reálnemu cíteniu ako submisíva tak aj dominantna ...
  • 30. augusta 2012 17:33:29 CEST
    :)pekneee
  • 30. augusta 2012 15:24:34 CEST
    Aj tak s tymto nesuhlasim, posobi to na mna stale rovnako..
  • 30. augusta 2012 15:23:18 CEST
    ZyXy: Asi sme sa nepochopili, samozrejme že submisívny partner ma svoje práva a slobody o ktoré ho nemožno pripraviť. To by sme potom narážali na trestný zákon. Týchto práv a slobôd sa samozrejme môže čiastočne či úplne vzdať, záleží od miery vzájomnej dôvery a podriadenia sa svojmu pánovi. Subinka ktorá je podriadená svojmu pánovi sa DOBROVOLNE vzdáva svojich práv a DOBROVOLNE sa podriaďuje svojmu pánovi, ktorého rešpektuje a uznáva. Ta miera odovzdania je rôzna, zažil som baby ktoré chceli byt submisívne, ale keď som im chcel zviazať ruky, tak to už bolo na ne priveľké obmedzenie. A boli i take ktoré dovolili omnoho viac ako som od nich očakaval. Je to otazka vzájomnej súhry dvoch protikladov ktore sa musia dokonale priťahovať.
    A to s tou handrou je myslene tak ako to bolo napísané, ak to vytrhneš z kontextu vyznie to zle ...
    Je samozrejme že aj „handra na dlážku“ je môj majetok ktorý milujem a starám sa oň a primerane aj rešpektujem jeho potreby.
  • 30. augusta 2012 15:14:16 CEST
    Statocne.Srdce: Nemyslel som svojim vyjadrením škatuľkovanie ludi, práve naopak, myslím že to vôbec neide rozškatuľkovať podľa intenzity, alebo iných prejavov. Ten zoznam poznám a opäť sa vraciame k tomu čo som už napísal, stupne submisivity, dominancie, dotazníky a podobne materiály ktoré sa na nete a v spoločnosti objavujú su návodmi, alebo postupmi ktoré maju napomáhať ludom sa zorientovať v problematike BDSM vzťahov. Človek ktorý svojim správaním a vystupovaním jedna ako dominantný, ťažko do života získa partnerku ktora ho nebude rešpektovať. Zo svojej praxe poznám zopar prípadov jednoznačne dominantných mužov či žien, ktoré svojim vystupovaním a správaním k partnerovi splnaju nejednu predstavu submisiva. Pritom tieto osoby úplné odsudzujú BDSM praktiky, považujú sa za bezných ludi ktorý majú svoje jasne predstavy o živote a správaní sa k partnerom. A poznám aj ich partnerov ktorých postavenie vo vzťahu je jednoznačne submisívne a taktiež netužia po putách zväzovaní a bičiku. Kam podľa tebou prezentovaného zoznamu zaradíš chlapa pod papučou ktorý miluje svoju Xantipu ktorá ho šikanuje a ponižuje i ked ho nikdy neudrela či na neho nijako sexuálne navpývala.
    Pri BDSM scénkach sa často staviame do roli učiteľ/žiačka, vychovávateľ / trestanec a podobne. Prečo myslíš že nedokážeme žit s partnerkou a celý život ju vychovávať, usmerňovať a podporovať v jej životnej ceste ? Dominant je osobnosť ktorá by mala byt oporou pre svojho submisiva, submisiv by mal z dominanta čerpať energiu a motiváciu a s pomocou dominanta bysa mal zlepšovat a rasť k sláve a chvále svojho Pána. Dievčina ktorú vezmeš ako sutinku sa časom premení na zrelú ženu ktorá i ked sa Vás vzťah nakoniec po čase rozpadne stále ti bude vďačná za to čo si jej do života dal, ako si ju viedol, niekedy i prísne vyžadoval dodržiavanie predpisov a svojich predstav. Úloha dominanta sa da pripodobniť k úlohe sochára ktorý z kusu hliny vymodeluje prekrásnu sochu. Rovnako dobrý dominant vychová z dobrej subinky skvelú úspešnú ženu.
  • 30. augusta 2012 14:58:38 CEST
    Prv ykrat s Tebo musim nesuhlasit.

    Citujem:

    ,,Subinka nema žiadne prava"
    ,,i ked to je len obyčajna "handra na dlažku" ..."

    To snad nie ?.... Ako keby toto pisal uplne iny clovek, co pisal veci predtym. Ako mozes vobec napisat, ze sub je handra na dlazkku ????? Keby bol sub iba nahdrou a nemal ziadne prava, tak prave vtedy by tam ziadny cit nebol.

    Prave naopak - KAZDY sub ma prava, pretoze stale je to CLOVEK, a kazdy Dom to musi respektovat. Kazdy Dom musi respektovat to, ze pred sebou NEMA handru na dlazku, ale cloveka s vlastnym rozumom, nazorom, dusou a citmi, a podla toho sa k nemu aj chovat, a to duplom v 24/7 vztahu...

  • 30. augusta 2012 14:19:46 CEST
    Add. Jajbolíto

    Nevidím žiadny dôvod škatulkovať ľudí, kto je bdsm pozitív a kto nie.(add.deformácia)

    Pre tých, ktorí hľadajú sami seba a nevedia si to utriediť v hlave, dávam do pozornosti tzv. stupne submisivity:

    http://www.eroticky-shop.sk/magazin/index.php/sex-hybe-svetom/bdsm/stupne-submisivity

    Na margo stupňov: Ja osobne si neviem predstaviť bdsm mimo sexuality a intimity (tzv. posteľné hry), všetky ostatné pokusy mi prídu, ako obmedzovanie osobnej a duševnej slobody, čo považujem za nezlúčiteľné z tzv. životnou harmóniou.
  • 30. augusta 2012 12:10:00 CEST
    ....ži svoj zivot podľa seba. Kazdy DS vzťah je jedinečný a špecifický. Ty nastav pravidlá tak, aby tvoja partnerka bola stastna a spokojná a Presne takto to musíš cítiť aj ty. Dr. Jajbolito mal pravdu. Submisivita, ci dominancia je stav duše, nie rola ktoru práve hras a to predurčuje dosť veci v takomto vzťahu automaticky. Ostáva len doladit detaily podľa jedinečnosti oboch partnerov. Tak veľa šťastia....
  • 30. augusta 2012 11:56:24 CEST
    čítam pozorne tvoje príspevky......si zaujímavý človiečik......tuším prvý,ktorý ma pozitívne zaujal........ ,myslím svojim pohladom,k tejto téme
  • 30. augusta 2012 11:31:33 CEST
    JTDZ: čo je tu ma až tak velmi nezaujima, je zrejme že velmi velka čast osadenstva ktore po internete hlada BDSm a D/s berie tieto pojmi velmi deformovane. Velka večšina ludi ktorý ako ao sebe vyhlasuju že funguju v D/s alebo BDSM o tom vedia len to čo videli a čitali na nete. Ich ponimanie BDSM je skor ako "postelový doplnok" než životný štýl ... Ja nesudim a nehodnotim žiadnu kategoriu, ak sa niekomu pači pri sexe zviazať partnerku, nech ju viaže, a kludne nech pácha čolkolvek čo sa im pači a vyhovuje. Tieto uchylne postelove hratky su zrejme aj najčastejšim sposobom ako večšina BDSM pozitívnych funguje. Ale nieje to všetko ...
  • 30. augusta 2012 10:17:24 CEST
    Cize nakoniec dospejeme k tomu ze je to tu jedno velke ihrisko dospelych...pod sa hrat, subik je tvuj kamarat
  • 30. augusta 2012 10:12:05 CEST
    JTDZ: Chapem tvoj pohlad na danu situaciu a viem že to často je presne tak ako popisuješ. Ale v takýchto pripadoch sa len tazko da tvorit ozaj D/s vztah (nevravim že to nieje možne, len ke to velmi obtiazne) to čo popisuješ ty su práve tie chvilkove akcie so subinkou, kde sa tazko da hovorit o nieakom D/s vztahu v zmysle spoločného spolužitia ako. Toto zapada skor do kategorie "hrame sa" dominantno submisivne hry, než to že žijeme v D/S vztahu.
  • 30. augusta 2012 9:52:48 CEST
    neviem ako ostatní,ale mne takýto vztah trval 27 rokov.....s manželom......každý to máme inak,ale súhlasím s tebou.....
  • 30. augusta 2012 9:43:21 CEST
    Len ste zabudli opomenut skutocnost ze povacsina z vas tu zije dvojake zivoty, ze okrem tej (handry co sa stava majetkom v rukach svojeho pana)...ste majetkom svojich manzeliek...kto z vas je tu vazne k sebe uprimny a zije si LEN svoj D/s vztah? Alebo mate svoje subinky ci subikov len ako obhaju pre svoje nevery a mimomanzelske styky pod zamienkou ved ja som iny(a), mam na to pravo?
  • 30. augusta 2012 8:22:16 CEST
    submacicka: Subinka nema žiadne prava, ma len povinnosti voči svojmu panovi a povinnosti ktre jej pan prikaze. Lenže milujuci dominant pozna a rešpektuje svoju subinku a preto vie čo od nej vyzadovať. Subinka nieje handrou, subinka sa handrou stava v rukach svojho pana ktoremu sa podriaduje. A rozumny milujuci Pan si svoju handru váži ak osvoj majetok a preto dba o jej duševne a telesne zdravie a snaži sa prispievať svojim posobenim k zvelabovaniu svojho majetku, i ked to je len obyčajna "handra na dlažku" ...
  • 30. augusta 2012 8:17:44 CEST
    Quiet.Guide: pekne vystihnuté, dominant je dominantom preto že nim je od prirody, nie po preštudovani par internetových priručiek a pozreti zopar filmov.

    Asdareel: zivot so subinkou može byt jedna velka D/s scenka :D ide len o to čo si pod pojmom D/s scenka predstavujeme. Kazdy z nas inak preživa tieto akcie, niekomu stači ako odmena klačat pri nohach svojej pani, niekto potrebuje za kazdu chybičku dostať vyprask korbačom. Nejedna sa vzdy o vonkajši prejav, Dominancia a submisivita su prejavom duše, nie tela. Telu skor patri masochizmus a sadizmus.