Forums » Nekategorizováno

D/s vztah 24/7

  • 4. augusta 2005 20:53:57 CEST
    Ale ne, já nejsem zas až takový fundamentalista :-)
  • 4. augusta 2005 15:55:03 CEST
    Tak to nezkoušej narovinu a najednou, naznačuj Jí to po kouskách. Po malinkých kousíčkách Jí zkus ukazovat, jak ženám dominance sluší.
  • 4. augusta 2005 15:51:51 CEST
    My to máme "doma" podobně, jenom občas na nějakou chvíli, hodinku, den, vypadáváme z role...
    Takže bys asi namít, že si spíš hrajeme na dominanci. Nebudu protestovat. Lidi si na něco hrají prakticky nepřetržitě.
  • 1. augusta 2005 7:37:47 CEST
    to by bolo super,to by som chcel zazit.Ale neviem ako to mam povedat svojej zene.Som velmi hanbliví a neviem co by sa stalo keby som jej to narovinu povedal ako by to zobrala ona nieje dominantná a ja som velmi submisivný.
  • 22. júla 2005 12:43:01 CEST
    HOWG:-)
  • 22. júla 2005 12:01:44 CEST
    O D/s vztahu 24/7 se už diskutovalo na mnohých fórech a tento přístup má své vášnivé zastánce a právě tak vášnivé odpůrce. Odpůrci zpravidla argumentují tím, že se jedná pouze o masturbační fantazii a že takový vztah nemůže v praxi fungovat. Dopuštějí se, dle mého názoru, jedné zásadní chyby. Předpokládají totiž, že 24/7 D/s znamená jednu nekonečnou 24/7 BDSM scénku jako vystřiženou z nějakého erotického časopisu. Je zřejmé, že takové pojetí 24/7 opravdu fungovat nemůže.

    Soudím, i z mých osobních zkušeností vyplývá, že 24/7 může velice dobře fungovat. Jse ovšem o to, co si pod tímto pojmem představujeme. Pro mě 24/7 D/s znamená především stav vztahu a to, jak vnímám svoji partnerku a Paní. Protože to mám nastavené tak, že ve svou Paní vnímám jako Paní nepřetržitě, považuji takový vztah za 24/7. A to i v případě, že provádíme zcela běžné činnosti, jdeme do kina, na procházku, na nákupy, nebo společně pracujeme. Je mojí přítelkyní a partnerkou - a zároveň mojí Paní. Tak ji vnímám i v případě, že spolu nejsme, odpovídá tomu i naše komunikace - ať již verbání, e-mailová, telefonní či smsková. Zhruba jsem počítal, kolik času zabere skutečné D/s jako břitva a dospěl jsem cca k 5 - 10% času. Přesto má Paní je jí pořád.

    Osobně mohu říct, že bych to jinak neuměl, že kdyby pojetí vztahu nemělo být 24/7, takový vztah by ztratil 90% svého kouzla. Domnívám se, že právě 24/7 pojetí je tím, co odlišuje skutečnou, byť "civilní a rozumnou" dominanci od pouhé hry na dominanci.