Forums » Nekategorizováno

D/s vztah 24/7

  • 29. augusta 2012 2:07:17 CEST
    kazdy dominant by to mal citit prirodzene takto, nie ako naucene a respektovane pravidla.. ale aj to lepsie ako to co opisujes dalej
  • 28. augusta 2012 19:55:15 CEST
    Páni, dakujem, konečne som si urobil predstavu ako to asi funguje
    ja s tým osobné skúsenosti nemám a teraz som mudrejší
    dík.
  • 28. augusta 2012 18:26:18 CEST
    pekne napisane Asdareel
  • 28. augusta 2012 18:15:36 CEST
    Nemyslím si, že by existence 24/7 D/s vztahu se nutně musela vylučovat s normální komuniukací v běžném životě a při řešení běžných věcí. Jedna věc je běžný život, druhá věc je D/s scénka. Ale i v běžném životě, i při řešení běžných situací zůstává mírný nádech D/s, i když se nijak neprojevuje. D/s prostě ze vztahu nemizí, jenom kolísá v intenzitě svých projevů.
  • 28. augusta 2012 17:20:46 CEST
    Myslim,ze s takym panom ako mam ja,by som vydrzala byt subkou aj na 24/7
  • 28. augusta 2012 17:15:14 CEST
    pekne a velmi mudro napisane,,,tak ako to ma byt,dakujem ,ze este existuje viac takych ludi ,ktori aspon vedia pravidla,,,stretla som sa s dominantami,ktori si mysleli,ze ich majetok(subinka,otrok)nemaju naozaj ziadne prava,a mozu s nimi nakladat ako len oni chcu,pravdaze proti takymto nazorom som a burila,,,handra mozem byt,len ked sa sama subka rozhodne,
  • 26. augusta 2012 21:45:51 CEST
    a preklad do slovenciny bude?
  • 26. augusta 2012 20:25:57 CEST
    ale ti co sa hraje nie
  • 24. augusta 2012 14:28:25 CEST
    Citam tu tvoj treti prispevok a kazdy stoji za to.. kiez by takto dokazala pristupovat k vztahom aspon vacsina ludi, ked uz nie vetci. Premyslam cim to je, ze ludia starej skoly boli v tomto smere akosi vyzretejsi ako je to dnes..
    Asi to bude popularitou, ako sa zopsul internet po prijati sirsou verejnostou, tak sa to prejavuje aj v tomto smere. Stare dobre casy :)
  • 24. augusta 2012 9:31:20 CEST
    POjednavania na sude su verejne, len predseda sudu može vylučit verejnost pri hlavnom pojednavani. Ale rozsudok stale verejny ....

    - Samozrejem že ak ludia žiju v D/s vztahu musia mat vyriešenu otazku komunikace. Komunikacia je zakladom kazeho vztahu, a v pripade D/s vztahu je na dominantovi akym sposobom zabezpeči aby komunikacia fungovala ... a samozrejme musi umožnit submisivovi komunikovat otvorene a dať mu určitu formu "imunity" na jeho vyroky a nazory ked su prednesene formou ako si dohodli. Napriklad ak subinka napiše panovi list, može v nom napisať všetko .. aj kritiku, nazory a podnety. Je imunna voči potrestaniu a hnevu svojho pana. Ak papuluje bezne, trest ju neminie. D/s vztahu niesu rovnocenne, ale rovnocennost sa da docielit určenim sposobov komunikacie. Hodinka pravdy kazdy den, alebo vikend .. je mnoho sposobov.. ak subinka poprosi o možnost prehovorit otvorene, može ... je to na dom inantovi ako urči pravidla a na subinke či ich prijme.
  • 23. augusta 2012 20:43:34 CEST
    ratam, ze takych situacii by malo byt pomerne vela, ved ci si hore, ci dole, stale si jednym z tych dvoch a kedze ide o vztah dvoch ludi, nie je mozne, aby stale a o vsetkom rozhodoval iba jeden, to uz by bolo otrokarstvo a otroctvo...to zakazane.

    teda pokial sa este stale idete ohanat dobrovolnostou atd v BDSM...
  • 23. augusta 2012 20:39:02 CEST
    len tak pre zaujímavosť súdne pojednávania sú verejne, ak neni vylúčená verejnosť :)
    Dr. Jajbolito, vidim ze vies o čom hovoríš, mňa len zaujíma či v takom vzťahu sú časové úseky ked sú si obaja rovný, kedy sú rovnocennými partnermi, napr. ak riešia nejakú závažnú otázku týkajúcu sa oboch...
  • 23. augusta 2012 18:18:01 CEST
    Tak nějak to vidím i já a to jsem snažil víceméně sdělit.
  • 23. augusta 2012 15:14:18 CEST

    dobre definované.
  • 23. augusta 2012 15:14:05 CEST
    ja neviem aku sudnu sien davaju na joj-ke, nepozeravam televizor.

    No a napises mi uz konecne ten priklad ? =))
  • 23. augusta 2012 15:08:28 CEST
  • 23. augusta 2012 15:02:05 CEST
    Rozdiel medzi BDSM praktikami a domácim náslilim je asi rovnaký ako medzi milovanim a znasilnením.
    • 9 posts
    23. augusta 2012 14:24:16 CEST
    Ano poznam konkretny priklad v mojom blizkom okoli :-). A tu sudnu sien som myslel co davaju na joj-ke :-)
    • 9 posts
    23. augusta 2012 13:38:47 CEST
    Nikdy som v sudnej sieni nebola a to je asi aj zakazane aby tam boli divaci nie? a noviny necitam =)

    Ja praveze poznam pripady ludi, ktorych sama poznam, resp. poznaju moji znami.

    No sak prave preto sa pytam, ci vies uviest konkretny priklad - ved nemusis nikoho menovat
    • 9 posts
    23. augusta 2012 13:17:24 CEST
    Pripady,ktore si precitas v novinach,alebo pozries v sudnej sieni som nemyslel. Skor tie,ktore sa na verejnost nedostanu,pretoze dany stav vyhovuje obom.
  • 23. augusta 2012 11:59:57 CEST
    Subinka može byt subinkou stale, to predsanieje o tom či aktualne klači, alebo je naha s obojkom. submisivita je stav duše, postoj k svojmu panovi a nie to ako vyzera. Taktiež dominant nemusi stale pobehovat s bičom, jeho autorita predsa nema byt založena na nasili ale na tom že ho jeho partnerka rešpektuje a uznava ako svojho pana.
    Rozne "akčné" spestrenia sexualneho života patria k D/S a celkovo k BDSM vztahom ale tvoria len čast ich spoločného života. Rozumny dominant dokaze vhodne zakomponovať rozne tresty, zakazy a prikazy do spoločného života tak aby dochádzalo k naplnaniu i týchto vzajomných potrieb, ale považovat subinku automaticky aj za masochistku je velmi nespravny postoj. A naopak je mnoho žien ktore sa vyžívaju v bolesti ale nikdy si neklaknu pred svojho pana, lebo pana neuznávaju. Dominancia a submisivita nemusi byt vzdy uzko prepojena na sadizmus a masochizmus, i ked taketo prepojenia su časte a samozrejme velmi príjemné :D
  • 22. augusta 2012 20:52:49 CEST
    mna by hlavne zaujímalo ako si dotčný pár určí hranice, pravidlá, viem si totiž predstaviť mať subinku poviazanú v pivnici niekolko hodín sa jej venovať, potom ísť do práce, a potom zasa sa venovať subinke atď, ale aby som to robil stále, tak to by mi dlhodobo asi nevyhovovalo, sú chvíle ked sa človek potrebuje porozprávať ako rovný s rovným... takže preto by ma zaujímalo ako to ostaný riešia, či majú stanovené pravidlá určujúce kedy sú si rovnocenný????
  • 22. augusta 2012 19:51:57 CEST
    jj, presne zdielam rovnaky nazor, preto ma zaujima konkretny priklad toho, co si pod 24h D/s predstavuje Jagoo, kedze on pise o domacom nasili a tyranii, no a z toho, co vidim (a asi aj ostatni) tak toto urcite obom nevyhovuje
  • 22. augusta 2012 19:44:56 CEST
    pravidlá sú základ každého vzťahu, a každý si pod D/S vzťahom predtaví niečo iné....
    a samozrejme musí to vyhovovať obom partnerom.....
  • 22. augusta 2012 14:26:46 CEST
    moje slová