Forums » Nekategorizováno

D/s vztah 24/7

  • 20. júna 2011 0:00:07 CEST
    ...precitaj si toto forum...
  • 19. júna 2011 23:55:26 CEST
    Ak sa nemylim 24\7 znamena, ze sub. bude so svojim\svojou Dom. 24 hodin 7 dni v tyzdni neustale. Ked si to zoberies, je to aj trosku nerealne. Niekto musi chodit aj do prace a pod. Ako si to myslel, ze si to niektori ani neuvedomujeme?
    Inac ak sa mylim v tom 24\7 tak by som bol rad ak by ma niekto opravil.
  • 19. júna 2011 23:50:07 CEST
    Asi máš na mysli stránky http://cernaluna.rootshell.cz

    K tomu D/s vztahu 24/7: já jednoznačně zastávám názor, že 24/7 D/s vztah možný je. Ovšem to neznamená 24/7 trvající SM scénka. 24/7 chápu jako celkové vyladění vztahu a to 24/7 namená, že určité prvky D/s zůstávají i při té nejběžnější a nejvanilkovější činnosti. Když mám svoji Paní a přítelkyni v jedné osobě, tak ona je mojí Paní pořád, i když samozřejmě na veřejnosti mě nevodí na vodítku a nelezu po čtyřech. I když spolu nejsme a jen na ni myslím, myslím na ni jako na svoji přítelkyni a zároveň i jako na svoji Paní.

    Takže já tvrdím pravý opak toho, než ti, kteří zastávají názor, že 24/7 není dlouhodobě možný. Naopak, pokud jsme D/s pár, nelze prvky D/s úplně odfiltrovat ani při úplně běžných činnostech. Byť se může jednat jen o velice mírné projevy, nebo jen o stav duše,
  • 19. júna 2011 23:29:16 CEST
    mnoho ludi si ani neuvedomuje, ze v takom 24/7 vztahu zije.. je to o extremne nevyrovnanom pomere submisivneho a dominatneho prejavu u partnerov. naozaj nechapem preco by to mal byt mytus, presne tak ako financne otroctvo a upratovaci.
    • 13 posts
    19. júna 2011 22:02:31 CEST
    all
    Co sa da chapat pod 24/7 ?
    Predovsetkym neuplny podiel 3 a zvysok 3. Co je pozoruhodne pekne, ze ?
    Prepacte, je toto diskusia ? Hladate jednotny pohlad na vec, s ktorym suhlasite vsetci ? No neviem. To je ako povedat, ze uvedte svoje preferencie a budeme hlasovat za to, ze ktore praktiky su dobre a ktore su zle. Blbost. Cire sialenstvo.
  • 19. júna 2011 20:03:17 CEST
    Ano 24\7 je aj podla mna na smiech... D\s par by si po dlhsom case navzajom liezli na nervy. Hovori sa tomu ponorkova choroba. Este ked tak, ked Dom. unesie sub. a zrusi jeho\jej existenciu... ako hovoris mytus :) My sa tu posledne bavime skor o spoluziti Dom. so sub. ;)
  • 19. júna 2011 18:20:35 CEST
    To chce amen ..
  • 19. júna 2011 16:59:06 CEST
    sub 24/7 je prave taky mytus ako "finančný otrok" alebo "pán na upratovanie". nakoniec kazdy zisti, ze ma aj ine potreby, ktore treba naplnat a ziadna zena sa neuspokoji na cely zivot s muzom, ktory jej bude "iba" kľacat pri nohach :) to jednoducho nie je mozne... .. 24/7 je tak mozne na 24 hodin :)
  • 19. júna 2011 15:11:36 CEST
    Hmmmm.. no to treba kombinovať podla mňa, srdce, rozum... striedať to.. a keď už tak, najradšej počúvam zvuk motorovej píly Ok tak teda SS, to som zvedavy, mam tip .)
  • 17. júna 2011 23:28:31 CEST
    Dakujem... ale aky psycholog? Nezabudaj, ze aj ja som mal svoje osobne problemi a ty plus zopar ludi ste ma drzali nad vodou. Som pisal len z vlastnej skusenosti. Ja uz poslucham len svoje srdce, lebo to ked sa porani tak boli az moc... aj ked moj rozum a libido niekedy protestuju :D Moja volba je uz jasna, len neviem ako to dopadne :P

    No... prejdime radsej k SS, alebo RP :) Priznam, ale tu na forach nie ;)
  • 17. júna 2011 17:06:23 CEST
    Starký, ty by si mohol ísť kludne za psychológa, vieš ako človeka povzbudiť, to sa musí nehať A k tomu čo hovoríš, práve ten fakt, že sú dôležitejšie veci, ako BDSM - stavia pred človeka rôzne dilemy. Podla mňa, by si sa nemal rozhodovať o tom s kým chceš ostať, na základe toho, či je vanilka alebo BDSM pozitívna osoba, ale na základe toho, či tú osobu miluješ...ale máš pravdu v tom, že ideálne by to bolo ak by to bol človek z našej oblasti..a z reálneho života? Pán psychológ, črtá sa mi "malér" na obzore, budem opať potrebovať dáko zachrániť ( tvoju radu )
    A inak, priznáš sa že ktorý stupeň si ty s tých deviatich stupňov "s"?
    • 13 posts
    16. júna 2011 23:12:42 CEST
    Tak to ma tesi, ze ti to pomohlo :) V tom nie si asi sam kamosko. Obcas aj ja rozmyslam, ze co vlastne chcem, ci som sub, alebo vanilka... ci mam po zvysok zivota zit s Dominou, alebo vanilkou. Ze su tie stranky "ruzove" som narazal na to, ze v zivote su aj ine dolezitejsie veci ako BDSM a nenarazal som na real. lekcie. Tie stranky aj mne pomohli z hladiska BDSM... a samozrejme aj ine. Ale z realneho zivota tam pomoc a rady nenajdes... nastastie sa tu vzdy najde nejaka dobra dusa co ti dobre poradi :)
    Ako jedna mila subinka, co mi povedala z vlastnej skusenosti, ze ked sa ozenim s vanilkou tak to po case olutujem a budem zaspavat so slzami v ociach. Alebo jedna mila Domina, ktora mi pomaha lepsie pochopit zlozite city Domin :) A potom je tu este jeden subik, ktory mi dodava sebauctu ;)
  • 16. júna 2011 17:41:10 CEST
    Hmm, no len ja to myslím tak, že som mal pochybnosť či vobec som S... ale keď som čítal ten článok čo si uverejnil, tak som sa našiel presne v jednom bode z opciou na vyšśí stupeň... a tým som sa presvedčil že tak to naozaj funguje a naozaj som S.. aj keď ako vravíš reál lekcie to nevystihuje, skôr také vnútorné túžby, mierne romantizované. Tak keby sem niekto hodil ďalšie fóra, rád si to pojdem prečítať.
  • 14. júna 2011 23:00:59 CEST
    Tak ano, tie clanky mam precitane vsetky. Ale niekedy mam pocit, ze vsetky podobne stranky su tak trochu moc "ruzove". Tiez som to cital s uzasom :) V realite je to trochu o inom. Co sa tyka toho rozdelenia submisivity tak to je tiez take vseobecne, lebo ja asi spadam hned do dvoch skupin :D
    Este su tu dve zaujimave stranky, ktore v inych forach boli spomenute... len si na ne neviem spomenut :P Asdareel a Kentaurika boli by ste prosim taky laskavy a pripomenuli nam ich? :)
  • 14. júna 2011 17:08:39 CEST
    zuzka

    ak ťa tvoj nový pán bude trestať aj za gramatiku, tak sa máš na čo tešiť :-)
    A mimochodom, ako si to predstavuje ten tvoj nový majiteľ ?
  • 14. júna 2011 16:50:39 CEST
    Kamoś, perfektné články sú na tej stránke čo si sem pridal, čítal si aj tie ostatné?

    Napr. tento o stupňoch submisivity:
    http://jme10.cbsoft.eu/index.php/sex-hybe-svetom/bdsm/stupne-submisivity

    ..tých 9 bodov submisivity, v jednom z nich som sa našiel, je to tam napísané krásne, presne.. a je to fascinujúce. Taký dobrý pocit som mal, keď som to čítal..
  • 13. júna 2011 22:16:42 CEST
    Ano, taki je plan ale ja to tak nejako stale zvazujem, lebo som si tim nie uplne isti ze je to co ozaj chcem preto sa aj snazim dopracovat k nejakim info.
  • 13. júna 2011 21:21:12 CEST
    To budes s tym domikom zit ?
  • 13. júna 2011 15:04:56 CEST
    Chcem sa opitat na zaklade toho co som sa tu zatial docital. Teda ze 24/7 dokaze fungovat iba v partnerskom vztahu?? Ide mi o to ze som dastal ponuku na 24/7 ale vyslovene ako ja len cisto subik pre dom Pana. A nejako sa snazim dopracovat k nejakim relevantnim info ci to vobec existuje a funguje.
  • 12. marca 2011 22:55:56 CET
    http://jme10.cbsoft.eu/index.php/sex-hybe-svetom/bdsm/zmluva-s-otrokom-247

    -takto nejak si to ja predstavujem. Mimochodom tam najdete vela inych uzitocnych veci...
  • 27. októbra 2010 1:06:51 CEST
    ...yoo...mlatia prazdnu slamu...a nech skapu aj...mne je to yako off topic FUCK...
  • 27. októbra 2010 1:03:05 CEST
    tak taki nikdy nerozumeju a neporozumeju :-) staci ked sa cuduju preco nemozu nadviazat kontakt s Dominami tuna. Ale to uz je trocha off topic :-)
  • 27. októbra 2010 0:55:31 CEST
    ...to aby mi pritomna honicska zberba rozumela...
  • 27. októbra 2010 0:54:07 CEST
    to je nazor na maximalnej urovni, duchaplny a inteligentny
  • 27. októbra 2010 0:39:34 CEST
    ...vy o tom trt viete...aby ste vedeli...