Forums » Nekategorizováno

Hlasite sa na verejnosti k BDSM ?

  • 15. októbra 2011 23:31:55 CEST
    No ved skuste nastudovat nejake BDSM,D/s predstavenie a sup na turne. :)
    Myslim, ze by to nebola zla forma popularizacie. Viem si predstavit, ze by si herci kazde predstavenie uzivali viac nez divaci. :))))))
  • 15. októbra 2011 19:02:32 CEST
    konecne nekdo kdo je stejneho nazoru jako ja ,fandim ti,take o me to vedi a tim padem ziji svuj zivot a ne dva
  • 15. októbra 2011 18:39:16 CEST
    čo sa týka divadla získali sme niekolko ocenení a vždy máme vypredané myslel som divadlo a bdsm samostatne i ked bdsm divadlo by nebola zlá forma
  • 15. októbra 2011 17:33:46 CEST
    BDSM divadlo? To znie zaujimavo. Kolko ludi na to chodi? Ci nebodaj cela dedina?
  • 15. októbra 2011 17:16:05 CEST
    moje okolie o tom viem a nemám probém sa pozrieť nikomu do očí ani farárovy sme malá dedinka , a robím v nej čo sa týka divadla a bdsm malé zázraky , neytreba sa schovávať do ulity ked si za niečím stojím tak to navonok aj prezentujem !
    • 13 posts
    5. októbra 2011 7:26:48 CEST
    správny prístup
  • 4. októbra 2011 22:05:59 CEST
    nie moje blízke okolie to netuší.. zdôverila som sa len trom mužom, s ktorými som to mala možnosť skúsiť. nehanbím sa za to, ale nemám potrebu sa prezentovať s tým na verejnosti, ide o môj intímny život.
  • 3. októbra 2011 14:30:15 CEST
    v pohop mas na to svuj nazor ,ale tohle uz snad staci ,ne porad nechapu o co vam jde o monadu nebo na kom ta monada je ,nebo na jake fotce je ukazana to vazne straci tahle debata na vyznamu a z me strany ji ukoncuji,bavte se hezky dal ale me uz ze sve diskuse vynechte dekuji
  • 3. októbra 2011 11:35:47 CEST
    Opravdu je potřeba dělat takové haló z pár fotek, navíc tematických? Krom toho, taky jsem ten příspěvek pochopil tak že tohle je monáda, které je k mání, můžu zprostředkovat. Debatu kolem nechápu. Kdyby ty fotky byly na serveru chovatelů drobného ptactva, neřeknu, ale tady? Navíc, z odkazu na amateri.cz lze docela dobře tušit, co na fotkách asi bude
  • 3. októbra 2011 8:19:53 CEST
    Možno pomôže takému príspevku nabudúce predradiť XXX alebo Napísať, nikto ťa nenútil je dosť alibistické.
    Nech ťa to ale nedodradí od tvojich potrieb
  • 2. októbra 2011 23:17:31 CEST
    podivej tenhle hovor straci na urovni ,s dotycnyma koho to zajimalo jsem se spojila a jinak te nikdo nenutil se na tento prispevek koukat ,pokud mas nejaky problem ,tak pak bude zrejmne v tobe a tyhle dohady jsou vazne pod mou uroven:)
    tak pokud muzu ,tot tema spolu uzavrem
    nemam konkretni odkaz ,jelikoz jsem to byla koupit primo u nas kde se monada vyrabi ,tak kdo ma zajem a spoji se zdelim mu vice,tak uz se zacni chovat trochu jako chlap a rypat do toho jestli je monada videt na tabuli nebo ve vzduchu nebo na me osobe,neni to podstatne
  • 2. októbra 2011 21:19:14 CEST
    Vseobecne uzitocne info, ktore moze byt uzitocne aj inym je skoda davat do SS. Islo skor o konkretnu odpoved nez o to ze konkretnemu cloveku.
  • 2. októbra 2011 20:57:28 CEST
    Pokud tedy oslovuješ konkrétního člověka, bývá dobrým zvykem použít soukromou poštu nebo alespoň to uvést v titulku. Takto se nemůžeš divit připomínkám. Pokud jde o tipy na monádu, padly tu již dříve zcela konkrétní tipy - na rozdíl od tvých OT obrázků.
  • 2. októbra 2011 2:35:32 CEST
    holt, nie je to pre každého :)
  • 2. októbra 2011 1:14:47 CEST
    odpovidala jsem tomu co se ptal konkretne na monadu ,takze se vyjadrit muzes , ale nic to nemeni na tom ze to bylo urcene konkretnimu cloveku ktery to schani a pokud ty monadu schovavas ci ne je opravdu jen tva vec ,a me do toho skutecne nic neni
  • 1. októbra 2011 20:57:40 CEST
    Tak monádu má většina z nás, ale zřejmě necítíme takovou potřebu takto to předvádět :-))
  • 1. októbra 2011 17:11:55 CEST
    ahojky mam monady jsou kvalitni a nenici se mam ji napevno i tu pred tim neodre se a ja dobra je kvalitni a koupu se v ni a vse kolem:tady je mala a spatne videt :
    http://www.amateri.cz/g591648-kdyz-se-cubky-nudi/3
    a tady ta vetsi a bytelnejsi :
    http://www.amateri.cz/g652428-v-mucirne/2
  • 14. septembra 2011 17:29:24 CEST
    vdaka.. hodnotne tipy, este pozriem co povie ebay a uvidim
  • 14. septembra 2011 13:06:51 CEST
    K těm monádám. Myslím, že nejpraktičtější pro Tebe asi bude domluvit se s Nenufer (doručení na Slovensko, měna atd), má v shopu např. toto: http://www.bdsmshop.cz/product_info.php?cPath=31&products_id=244

    Sám jsem tuhle monádu pořídil již třikrát (v různém provedení), jednou pro sebe, dvakrát jako dárek a k obecné spokojenosti. Jen je drobná nevýhoda, že je to bižuterie, byť kvalitní, takže se doporučuje např. nelézt s tím do vody. Na což já jsem třeba línej. Proto jsem si na každodenní nošení pořídil tuto: http://sexyvecicky.cz/index.php?cPath=749&osCsid=c03aa4cf560caea81f7f3f128a53ed30 Původně ji měli i ve stříbrné variantě, doporučuju se poptat, třeba je to jednorázový výpadek a sortiment bude doplněn. Další možnost výběru je pak zde: http://www.design-m.cz/eshop/monady/
  • 14. septembra 2011 10:28:24 CEST
    Myslím si, že každý kdo je sám se sebou srovnaný veřejnost nežeší a hlásí se ke svým potřebám, jinak zase bude u toho, že něco tajíza "lháře" minimálně sám sobě.
    Asi je těžké se hlásit k DS,BDSM pokud je doma partner, který nemá tušení.

    Já se k tomu hlásdím a rozhodně to není o tom, že chodím s cedulí jsem DOMINANTNÍ V SEXU, (pro ty kdo netuší)
    je to smybolika , projev a komunikace, ne zase že štěkám a buzeruji okolí aby mě obskakovalo třeba v tramvaji ))
  • 14. septembra 2011 9:53:58 CEST
    A jsou pro Tebe schůdné české obchody?
  • 14. septembra 2011 4:22:06 CEST
    btw, ked uz sme pri tom.. kde sa da kupit pekna monada na krk? trochu som prave googlil a vyber nieje moc pestry teda.. nejake tipy, ci osvedcene shopy?
  • 26. augusta 2011 19:14:59 CEST
    dakujem, fakt zaujimave...a celkom rozsiahle, este nie som na konci...
  • 25. augusta 2011 10:31:43 CEST
    „Štúdia o BDSM, je to zaujímavé čítanie hádžem link www.en-k.net/index.html“
  • 21. augusta 2011 20:33:30 CEST
    Starý dobrý Wildcat to byl :-))
    Mají filiálku i u nás (Tribo), tak se tam Lancelot může zkusit optat ...