Forums » Nekategorizováno

Certifikacia (ano,nie?)

  • 4. januára 2005 22:11:18 CET
    PRECO ZAVIEST CERTIFIKACIU
    No je to hlavne kvoli tomu co som napisal uz v nadpise, alebo v popise fora. Myslim si ze spravna forma certifikacie by mohla byt priatelna pre vsetkych, ktori su ochotni a myslia to vazne, ved preco nie. Casto sa stava, ze sa niekto vydava za niekoho ineho, uvadza cudzie kontakty a dochadza k neprijemnemu obtazovaniu ludi, ktori s tym nemaju nic spolocne, a pritom lahko dojde aj k uplnemu strapneniu strany, ktora na inzerat (napriklad) naleti.
    FORMY CERTIFIKACIE
    Tu by som bol rad keby ste sa vyjadrili aj vy. Napada ma (priamo pre zoznamku) forma bud nezavisleho osobneho stretnutia, alebo overenim emailu, uvedeneho telefonneho cisla, certifikacie na nejakom stretnuti, ktore by organizovala domina.sk a podobne...
    DOPAD?
    Predovsetkym by som sa zameral na zoznamku a chat, kedze tam je to najchulostivejsia oblast. Moj povodny napad v hlave bol, aby inzeraty do zoznamky pridavali len urcitym sposobom certifikovani ludia (hoci aj vytvorit stupne certifikacie, ktore by sa pri inzerate udavali, cim by nasledovne udavali aj spolahlivost a doveryhodnost inzeratu).
    Dufam ale, ze sa o tom rozprudi debata. Podla mna by to zlepsilo aj sluzby a cely "image" domina.sk, a tento portal by sa stal naozaj centrom ludi s rovnakymi zaujmami a zabranilo by sa blbym zartom zo strany niekoho, kto sa absolutne nevie zmestit do koze.
    That's all for today :-)
    .bsm.
  • 14. augusta 2012 21:25:27 CEST
    no nebol som tam ale však šecko je na nete
    do pekla som asi nikoho ešte nedostal ale do blazinca určite
  • 13. augusta 2012 22:50:05 CEST
    zoznamovacia agentura jurosik a spol
    na rohoch predsa nezáleží pichajú presa vidlami alebo......
  • 13. augusta 2012 21:35:21 CEST
    čerti hláste sa
    na velkosti rohov nezáleží
    hlavne nech je sranda, ikus sa nechce nudiť
  • 13. augusta 2012 17:03:39 CEST
    no len sa nesmej, už si sa rozhodla ???
    ideme zhánať čertov alebo anjelov ???
  • 11. augusta 2012 21:45:11 CEST
    keby si bola chlap tak poviem daj si axe a hned máš kopec anjelov
  • 11. augusta 2012 21:07:45 CEST
    ale ak budes mat zaujem zoženiem nejakeho čerta aj teraz
  • 11. augusta 2012 21:06:54 CEST
    ak budes dobrá
    čerta zoženiem
  • 11. augusta 2012 13:09:11 CEST
    s čím no s pekným čertom ( čerticou ) za chrbtom a budú do teba pichať ale vidle to nebudú
  • 11. augusta 2012 11:54:54 CEST
    otazka kam registrovaný pojdu a kde im bude lepsie
  • 11. augusta 2012 10:22:49 CEST
    aby vedeli roztriediť kto pojde do neba a kto do pekla
  • 11. augusta 2012 5:54:22 CEST
    No jednoznacne !!!!
  • 11. augusta 2012 0:06:52 CEST
    No samozrejme, oplodnena duchom svatym tak bacha
  • 10. augusta 2012 23:58:33 CEST
    aha, no tak ja len reagujem, Ty pises ze nevies preco a co tam po Jezisovi, radsej PANNA Maria
  • 10. augusta 2012 23:52:16 CEST
    Lebo tri bodky vo vseobecnosti znamenaju ,,pokracovanie"
  • 10. augusta 2012 23:43:20 CEST
    .....zjavne ta má admin rad;-))))
    • 13 posts
    10. augusta 2012 22:53:24 CEST
    Chcem spať svoje tri bodky. :D Čo to ako je to stat.. heh :D
    • 13 posts
    10. augusta 2012 22:52:13 CEST
    pokrok
  • 10. augusta 2012 22:50:24 CEST
    To akože idem mať nick stat..? :D To mi radšej nechaj tie tri bodky anonymné... heh
  • 10. augusta 2012 15:55:39 CEST
    .....uz teraz sa tesim-))))
  • 10. augusta 2012 15:50:08 CEST
    No ak všetko pôjde ako má, budúci rok sa sťahujem do BA. Potom ťa pozvem a ak príjmeš, môžeme ísť na stretko k Zemanovi a spoznáš nie len mňa. ;-)
  • 10. augusta 2012 15:31:21 CEST
    Aj ja som sa dlho bránila nejakým osobným stretnutiam s ľuďmi z dominy, ale stali sme sa priatemi a mna stale viac ťahá spoznať tých, ktorých som este nestretla.....OSobne. Zatiaľ neľutujem, ze som sa odhodlala na stretnutie....snad sa raz stretneme aj my dve;-))
  • 10. augusta 2012 14:15:29 CEST
    Zaregistrovala som sa tu hlavne kvôli radám, inšpirácii, ktoré získavam prevažne vo fóre. najlepšie sa dá niečo posúdiť ked na to poznáš názor viacerých ľudí.
    Skôr som to tu čítala ako reagovala. To len v poslednej dobe mi dáko nedalo. Pravda je aj, že som na čas na túto stránku zanevrela a dlhšie som sem nechodila.
    nechodila som sem preto aby som niekoho nového spoznala. Takže preto kontaktovať sa s niekým osobne nie je moja priorita. Dúfam, že to nevyznieva arogantne (to by som bola nerada).
    • 13 posts
    10. augusta 2012 13:50:43 CEST
    a máš nejaký dôvod prečo sa nechceš kontaktovať s nikým?
  • 10. augusta 2012 10:44:13 CEST
    To máš pravdu, to by sa mohlo stať aj mne.
    Ja som sa tiež bola takto na káve, aj ked pôvodne som sa nechcela osobne kontaktovať s nikým. Ale našla som tu človeka, ktorý mi tak sadol, že som ho chcela spoznať.
    Bola som s priateľom aj na stretku u Zemana, aj keď nie som z BA. Bolo veľmi príjemne, neviem síce či ma niekto zaregistroval ale ak bude možnosť určite tam ešte pôjdem. ;-)
    • 13 posts
    10. augusta 2012 10:30:16 CEST
    Ja certifikáciu nepotrebujem. Mňa ľudia poznajú osobne a ja aktívnych tiež poznám. A so zaujímavými sa rád stretnem na káve a pokecám. Svoju fotku tu nemám kôli tomu aby som tu napr nekomunikoval so svojimi deťmi.