Forums » Nekategorizováno

Certifikacia (ano,nie?)

  • 9. augusta 2012 22:52:22 CEST
    ..ano, ja ťa tak vidim:-)))))
    ...vazne nad tým uvažujem....rozmyslam nad tým, že prečo musí reagovať aj ked ju nikto neosloví...
  • 9. augusta 2012 22:51:32 CEST
    COZE ??? CO PROSIM ???

    Takze mne sa tu este inde nejaka ,,bohyna" vyhrazat ??? Ty zijes v akom sne slecinka???? Tak toto uz je skutocne moc

    Zobud sa, a co najskor.

    A kludne si odtialto vypadni, bez zakernych povrchnych ludi je na svete vzdy krajsie.

    davaj si bacha na urazky Ty, co cakas ze pred Tebou poklaknem ked nerobis nic ine od prveho slova, ako prahsproste urazas ?? Tak toto uz je moc OMFG
  • 9. augusta 2012 22:50:25 CEST
    Davaj si pozor na jazyk a velmi rýchlo...na to aka si inteligentna si veeelmi malo diplomaticka a rýchlo podliehaš negatívnym emociám....takže ešte raz ...davaj si bacha na jazyk a na uražky adresované mojej osobe, pretože ja ti nemam čo zavidieť....našťastie...
    • 13 posts
    9. augusta 2012 22:48:47 CEST
    Tak moment, ty rozhodne nechoď preč. Predsa kvôli jednej osobe neodídeme všetci, určite sa to dá časom do poriadku.

    Inak Mirage, ty ma vidíš ako nick ..(431)?:D
    Ja som myslel, že to len ja tak vidím, ako svoj default na fóre(a síce že každý seba vidí pod bodkami), tak ale potom je to celkom sila, ak ma pod týmto nickom vidia aj ostatní.:-)
    • 13 posts
    9. augusta 2012 22:47:45 CEST
    Ked napisem ,,ze Vas to este bavi" tak asi tazko budem pisat o sebe. Mozno by si sa mala naucit citat.

    Daj uz konecne pokoj, si typicka zakerna ziarliva zenska.

    A nic som nechcela zmazat, chcela som prispevok upravit a namiesto edit som klikla nechtiac na delete, tak som to napisala este raz, taz si uz konecne odpusti tie prahsproste a trapne lzi, z Tebe osobne mi je zle, lebo to co predvadzas Ty, to na smiech skutocne nie je.

    Ale je pekne ze so mnou suhlasis, a ked uz suhlasis, tak by si sa mala zacat chovat ako nromalny clovek.
    • 13 posts
    9. augusta 2012 22:47:38 CEST
    Tak, zase Domina je len jedna na Slovensku. Zatiaľ ju nenahradil žiaden iný portál. A je super že to konečne niekto chytil do rúk. Nemyslím si že má niekto šancu to tu rozhádať celé. Zatiaľ je druhá, po SCorpíkovi. Ale derie sa na prvé miesto. Usilovne.
  • 9. augusta 2012 22:44:56 CEST
    tak pre istotu to zopakujem este raz, kým opäť vymažeš prispevok...
    Zyxy
    ...ak píšeš o sebe, konečne si sa strafila...plne s tebou suhlasim, nemam slov
  • 9. augusta 2012 22:41:56 CEST
    toto uz ani nie je plutovania hodne, ja uz curam od smiechu od toho, ako sa niektore osoby snazia ubohym sposobom zobrat o pozornost a provokovat prahsprostymi lzami a snahami o urazky

    Len tolko uz k tomu
  • 9. augusta 2012 22:40:36 CEST
    ...ak píšeš o sebe, konečne si sa strafila...plne s tebou suhlasim, nemam slov
  • 9. augusta 2012 22:32:20 CEST
    ja som mala tiež takýto sukromný ohlas a uvažujem nad tým aj ja...písalo mi pár ľudí, že sukromne to je same osočovanie a ja som ju zastavala, až kým sa to nestalo mne...ak to pôjde takto ďalej, ostane tu ona a admin....
    • 13 posts
    9. augusta 2012 22:28:23 CEST
    Hlúpe na tom je že pár ľudí už zanevrelo na celú dominu (minimálne jedna mi to napísala)od kedy tu tá slečna je a vyjadruje sa neskutočne kvalifikovane a hlavne opakovane ku všetkému.
  • 9. augusta 2012 22:19:19 CEST
    Sama sebe som sľúbila, že na istu osobu tu už nebudem reagovať, ale dnes som sa pri vymenuvaní jej argumentov neskutocne bavila....klame až sa praší, ale kašli na ňu ..(431) to tým vtipom neskutočne vystihol:-))))ale zábava je tu neskutočná...
  • 9. augusta 2012 20:35:07 CEST
    Vraj prispevok nesuvisi s temou........atd.
    Teba je picu po tom, s cim to suvisi alebo nie.
    • 9 posts
    9. augusta 2012 15:55:17 CEST
    Baby,ked tak citam tuto vasu debatu,tak si zacinam mysliet,ze scorpion nebol az tak daleko od pravdy s tym zrnom v kabelke......
  • 9. augusta 2012 14:46:08 CEST
    K téme: S certifikáciou zatiaľ nesúhlasím, myslím, že admin má dosť roboty zatiaľ, načo mu pridávať daľšie starosti.

    Okrem toho, pokiaľ má človek aspoň zákl IQ vie si spraviť názor o nickoch aj bez zbytočného pečiatkovania ľudí.

    Pokiaľ má človek aspoň zákl. EQ, vie aj ktorým ľudom sa vyhnúť v komunikácii..

    Edit: Certifikáciu úplne nepopieram, sú tam aj isté pozitíva, ale vidím viac negatív. Na báze dobrovolnosti by to ešte šlo. ;-)

    Vedr:
    Nič si s toho nerob. Nemôžem si pomôcť, ale mne tá osoba silne pripomína ten vtip o tom chlapovi, čo telefonuje žene v aute. Žena mu hovorí, miláčik dávaj si pozor, v rádiu dávajú že niekto sa rúti 200 km/h po dialnici agresívne v protismere. A chlap nasratý z auta žene, čo jeden ale VŠETCI!?! :D

    Tu to platí skôr vo význame: Všetci sú blbí, len ja som najmúdrejšia na svete.

    O koho ide?
    Správna odpoveď znie:
    _ _ _ _

    (dosaď si tam sama nick.. možno ta aj niekto predbehne a budeš mať nápovedu publika, ako v milionárovi haha)

    Ale jedno je pravda, som vďačný zato, že každý deň sa tu dobre zasmejem. :-)
  • 9. augusta 2012 14:03:49 CEST
    Práve preto som to s tými veternými mlynmi napísala tebe.
    Keď niekto usúdi, že už je čas pomaly sa stiahnuť napíšeš mu toto: To je tak, ked dojdu argumenty
    Tým len vyprovokuješ človeka aby reagoval.Takže ked si mi prenechala posledné slovo ďakujem a túto možnosť som teda využila.
    Ak ti to dá pocit, že si múdrejšia, tak si ho uži a hádam ti to aj spríjemní deň.;-)
  • 9. augusta 2012 13:56:05 CEST
    To je tak, ked dojdu argumenty, a su len same obvinenia z neexistujucich veci.

    Boj s veternymi mlynmi je vysvetlovat niekomu, kto pojedol vsetku mudrost sveta, ze na svete existuju aj ludia s inymi nazormi. NAuc sa to akceptovat, a potom budes moct normalne diskutovat bez toho, aby si na niekoho utocila preto, ze ma iny nazor a odmeita si vsugerovat to, co sa mu snazis Ty vnutit urazkami.

    Takze v momentalne situacii uz je na mieste - ,,mudrejsi ustupi", viac na Teba uz reagovat nebudem, a kludne si urob radost tym poslednym slovom obsahujucim nejaku dalsiu snahu o utok, ked Ta to tak velmi ukoji - cim opat len ukazes svoju ,,uroven" a vlastne aj ukazes to, ze ma iba ociernujes klamstvami, kedze vyvratis dalsie zo svojich obvineni.
  • 9. augusta 2012 13:52:11 CEST
    Vedela som, že sa púšťam do boja s veternými mlynmi.
    Tie tvoje body znejú ako zákony, stačí k nim napísať paragraf.

    escarmel
    Dnes ti ide karta.
  • 9. augusta 2012 13:41:43 CEST
    1. Ked trvas na tom ze k tomu nemas co dodat preco to STALE DOOKOLA riesis ?

    2. ,,Nik tu na teba neútočí (aspoň na začiatku), len som ti chcela niečo vysvetliť." - fajn ze si to aspon priznas. Ja som Ti tiez chcela nieco vysvetlit a zacala si utocit. Tak ?

    3. Ukaz mi, KDE som pisala, zeby si nemala pravdu, nejak si toho nie som vedoma.... ??? Som si vedoma toho, ze som niekolko krat podotkla ze akcetpujem tvoj postoj, ale zostavam pri svojom.

    4. ,, Keby si vnímala kto čo píše a neplácala len to svoje" --- toto plati pre Teba.

    5. ,,Len by si sa musela vžiť aj do jeho situácie, pochopiť prečo má iné priority atď" - toto plati pre vsetkych ktori utocia na kazdeho kto ma iny nazor.

    6. Opakujem, ze NEMAM ZAUJEM menit svoj postoj, pretoze moj postoj mi vyhovuje - nie je hanba akceptovat to, ze niekto nema zaujem nechat si vnutit to Tvoje.

    Ked budem mat zaujem zmenit svoj postoj, SAMA ho zmenim - som svojpravny samostatne uvazujuci clovek ktory na nikom nie je zavisly.

    7. Nazor ma zaujima, prahsprote urazky nie.

    8. Neustala potreba riesit si osobne spory a nesympatie verejne - TO je prejav nezrelosti, a prejavujes to cim dalej tym viac.

    9. trochu sebareflexie by nezaskodilo kazdemu, kto nie je schopny nicoho ineho, len vyvolavat konflikty osobnymi utokmi.

    Pokial mas zaujem nieco mi naozaj vysvetlit, ucinila by si tak sukromne, a nie snazit sa tu verejne co najviac na mna nakydat hnoj.
  • 9. augusta 2012 13:33:35 CEST
    Zyxy s tebou je to ako so zlym oralom...ked uz sa clovek tesi ze konecne prestanes, tak ty s novym elanom sa vrhnes do dalsieho pokusu to cele zachranit pred totalnym fiascom

    To fiasco ale este zhorsis
  • 9. augusta 2012 13:07:57 CEST
    Za vetou ,,Tak už nemám k tomu čo dodať." si stojím. K tomu už nebolo čo dodávať.

    Potom si písala, že v SS sme spolu komunikovať vedeli. To je pravda, ale nebolo to nič zvláštne lebo rovnaký názor na toho magora (nebudem menovať) tu má asi tak 90% ľudí.

    Ja som nikdy nepoužila vetu "Múdrejší ustúpi" len citovala od teba z iných tém a tuším aj z tvojej SS. Takže ak to posledné slovo budem mať, nebudem si protirečiť. ;-)

    Nik tu na teba neútočí (aspoň na začiatku), len som ti chcela niečo vysvetliť.
    Nechcem meniť tvoje názory, ale trochu sebareflexie by ti nezaškodilo. keby ma viac ľudí upozornilo na moju komunikáciu asi by som si prestala myslieť, že problém je len v nich.
    To že ti chce niekto vysvetliť svoj názor nie je útočenie, ani nechce zmeniť ten tvoj. Chce ti len vysvetliť jeho pohľad aby si pochopila aj iné súvislosti. Keby si vnímala kto čo píše a neplácala len to svoje, tak by si možno zistila, že pravdu môže mať aj ten kto s tebou nesúhlasí a zároveň aj ty. Len by si sa musela vžiť aj do jeho situácie, pochopiť prečo má iné priority atď.
    Aj ja som si kedysi stála za svojim a zubami nechtami si bránila svoje názory. Ale to je len prejav nezrelosti a často aj neistoty. Nie je hanba meniť postoj ked má niekto na niečo rozumné argumenty.
    Človek sa často vidí inak ako ho vidia ostatní. Preto ti chcem ukázať aký názor majú na teba ľudia tu. Asi ťa to nezaujíma, ale ver, že to je tá najväčšia chyba.

  • 9. augusta 2012 12:29:33 CEST
    Ak si si nevsimla, slovami ,,mudrejsi ustpi" sa vzdy riadim, a akonahle tie slova vyrieknem, viac nereagujem.

    Posledne slovo ? Tolko poslednych slov uz som prenechala, ze sa Ti o tom ani nesniva, a rada ho necham aj Tebe ak si tym dosiahnes nejaky fiktivny pocit vyhry.

    Neviem kto sa tu snazi o posledne slovo ked si sama vyriekla citujem:

    ,,Tak už nemám k tomu čo dodať."

    takze si ma celkom pobavila Ty tu stale vypisujes a reagujes - ja som slusne vychovany clovek, a ak mi niekto nieco adresuje, tak mu odpovedam.

    Ja k tomu co dodat stale mam, kedze si na mna prave v tejto chvili zacala utocit, tym padom sa branim.

    Ale ked si prajes posledne slovo, skutocne staci len povedat - co je krajsie ako niekomu urobit radost, vsak

    Ludi, ktori na mna utocia, ignorujem, a prispevky od vacsiny ani nevidim lebo ich mam v ignoracii, a jedine o co ich tak poziadam, je sukromne to, aby si osobne spory neriesili verejne, to je vsetko o co niekoho ziadam. Prave sa k dotycnym ludom riesenim si osobnych sporov pridavas. Ze niekto ma potrebu stale rypat, urazat a utocit napriek tomu, ze ten druhy to ani nevidi, to uz nie je moj problem a svedci to len a len o urovni toho druheho.

    Pozri sa, mila VeDr, kto to cele zacal - a prva sa zacni riadit heslom - ,,nerypat do osieho hniezda".

    Mozno by bolo vhodne zmierit sa s tym, ze niekto ma jednoducho iny nazor, a nema zaujem ho menit - akceptovat to, a nerobit z toho vojnu

    Bohuzial nemozem za to, ze sa neriadim kdejakymi pomyselnymi pravidlami, a mam svoj rozum, cize s vela vecami ako ,,dav" nesuhlasim. Nikomu ale svoj nazor nevnucujem, a to, ze par ludi tu na mna za to utoci, to svedci o vsetkom. A bohzial nemozem taktiez za to, ze niekto nediskutuje k teme, ale ma potrebu vyjadrovat osobne spory a nesympatie verejne - to aktiez svedci o vsetkom.

    Mozno si si medzi vsetkym tym, ako si ma velmi vsimas, zabudla vsimnut to, ze NIKDY na NIKOHO KONKRETNEHO neutocim, a ak niekde vyjadrim svoj negativny nazor, pisem vo vseobecnosti, nestranne, a BEZ akychkolvek veci a umyslov ,,medzi riadkami". Preto je to stale VYJADRENIE NAZORU, na rozdiel od prispevkov dotycnych ludi, ktori len utocia, utocia, a utocia aj tam, kde na to vobec nevznika situacia. Takze skutocne by si asi mala citat pozornejsie, ked uz chces nejakeho cloveka hodnotit, pretoze predpokladam , ze keby niekto krivdil Tebe, tiez by Ti to jedno nebolo.

    A zopakujem to, co uz som zopakovala nespocetne vela krat - prave ludia, ktori hlasaju o tolerancii, ktori su ini ako vacsina, a ktori maju ine zaluby, by takuto situaciu mali chapat. Ale ste len taki, ako vsetci ostatni - povrchni ludia, ktori sice nieco rozumne hlasaju, ale neriadia sa tym, a utocia ako hyeny na kazdeho, kto si dovoli vyjadrit iny nazor ako maju oni.

    Smutne.

    Kludne mozme pokracovat vo vymene nazorov sukromne, ak mas potrebu dalej to riesit. Ak si budes chciet osobne spory riesit tu, ja budem odpovedat tu. Ak mas potrebu posledneho slova, kludne si reaguj poslednym slovom, ale v takom pripade mi nedavaj podnet na diskusiu, resp. kludne si tu poslednym slovom reaguj, aby si mala ,,pocit vyhry" pred ludmi, a pokracovat v diskusii mozme sukromne Mozes si vybrat co len chces, ja sa prisposobim

    Zapamataj si ale jedno - aka akcia, taka reakcia, a ja si nenecham kydat hnoj na hlavu.

    Prajem pekny den.
  • 9. augusta 2012 10:48:41 CEST
    Na komunikáciu so mnou si si vytvoril na fóre vlastnú tému. Tam svoje názory na mňa môžeš písať tam.
  • 9. augusta 2012 10:44:23 CEST
    Áno, zhodli sme sa v názoroch na scorpíka. Ale ked si mi napísala aj iných "problémových", tak som sa začala trošku zaujímať, prečo si ich menovala. Začala som čítať tvoje odozvy vo fórach a tam som zistila prečo máš s nimi problém a ostatne aj s inými ľuďmi.
    Odtiaľ viem, že komunikácia s tebou nie je najjednoduchšia a že nemáme spoločné názory skoro na nič.
    Citujem tvoje slová: "múdrejší ustúpi", ktoré z tvojho pera vyšli už niekoľkokrát. Napriek tomu vždy musíš mať posledné slovo aj ked niekto chce s tebou prestať komunikovať. Tým teda ukazuješ, že ty asi tá múdrejšia nebudeš, aj ked sa tak snažíš vystupovať.
    Potom ale ked už je toho dosť, začneš žiadať ľudí s ktorými máš problém aby ťa ignorovali. pritom ty stále rýpeš do osieho hniezda.

  • 9. augusta 2012 10:13:43 CEST
    Kurva, ty nedokazes komunikovat s nikym.
    Dve sliepky sa nedokazu zhodnut. A pritom rovnaky jazyk- kotkodaaaaaa