Forums » Nekategorizováno

Certifikacia (ano,nie?)

  • 5. júna 2011 13:49:34 CEST
    jo certifikace je dobra ,pak se predejde neprijemnym situacim ,ze osoba na druhe strane neni ta za kterou vystupovala ,coz neni az tak vyjimecne ze ,ja jsem prio certifikaci vice to rozvijet nehodlam:)) ale samozrejmne ze certifikovat se muze jen ten kdo chce ,ale ja radeji budu mluvit s certifikovanym :)) i kdyz treba nebudu vedet jak vypada a nebudu mit foto ale vim ze je overeny a do sveta BDSM patri ,a neni to jen nekdo kdo taha informace ,ale ten co ho to skutecne zajima a v komunite D/s se pohybuje:)
  • 5. júna 2011 13:31:00 CEST
    z certifikáciou majú asi problém ľudia ktorým vadí že by ich mal zrazu niekto spoznať,,,ľudia ktorí stým nemajú problém ani nehľadajú spôsob ako sa to nedá , a aj ľudia ktorí sem prídu ako nový a budú to myslieť vážne stým problém mať nebudú....a ak stým možno mať bude tak bude mať najskôr záujem sa z niekym stretnúť...alebo možno bude treba vytvoriť kolonku čakateľ....a podla toho ako sa prejaví tak bude alebo nebude certifikovaný,,,
    • 0 posts
    5. júna 2011 9:44:36 CEST
    ak bude certifikacia tak som zvedavy ako dopadne par profilov ktory 1 tyzden je Zena a 2 tyzden Muz,: a ako je napisane na nejakom fore tak aj dost profilov by malo zmiznut,, alebo to bude ako na azete ze stare profile ktore aj ked je jasne ze to robia za FO admin nevie nechce bloknut ale mlade krasky blokne hned aj ked za FO nemaka ,,dojdu na certifikaciu a povedia to to to je moje a hotovo,: no neviem co nato povedia dominy ci uz profi amaterky co sa zivia tzv ds stretkom lekciou
  • 5. júna 2011 2:33:32 CEST
    ....si precitaj nizsie, zaruci sa za teba niekto kto ta osobne stretne....a ked by si si aj dal potom falosnu fotku, tak predsa ten clovek to zisti lebo
    Vie ako vyzeras a nahlasi ta
    adminovy. Ten ti potom vezme certifikat....aspon
    mne to takto logicky vychadza..len nechapem naco by si niekto daval po certifikacii falosnu fotku :D vsak moze si ju dat aj bez toho :)
  • 5. júna 2011 2:26:26 CEST
    :) keď myslíš....
  • 5. júna 2011 2:02:45 CEST
    zacnem od konca...

    6. v prvom rade si treba polozit otazku, ci uz moje otazky nahodou neboli v niektorom z predoslich prispevkov zodpovedane.. (plati aj pre NOBODYho)

    1. to uz je na tebe..

    2. skus najst odstavec o certifikacii cez mail

    3. ze je certifikacia dobrovolna si tu uz niekde zachytil?

    4. mozno ano, ale certifikacia je o inom ako o zhodnoteni niekoho prispevkov vo forme karmy.. to sa da neskor vyuzit ako bonus

    5. a ja zas myslim, ze by si nedokazal prelstit ani tu jednu jedinu ;) opat odkazujem na odstavec o emailovej certifikacii
  • 5. júna 2011 0:06:19 CEST
    je to blbost ,foto nedaju dominy co sa tu schovavaju a maju par profilov a subik subka tiez neda foto, a naco aj foto kto to bude overovat? tot otazka kto?su eroticke stranky ,azet a su schvalene fotky(a to tam schvaluje par adminov nie jeden) a polovica je stiahnuta z netu a dalsie su o fotene o par rokov dozadu,,aj tu su schvalovane fotky ktore su stiahnute z netu a s oblubou davane ako osobny album
  • 4. júna 2011 22:47:13 CEST
    Popisem aj vyryvacne, nech to ma smrnc. :)

    1. Takze v novej verzii mam pisat hlavne pochlebovacne prispevky aby som nedostal minusky najma od certifikovanej elity ?

    2. Nie vsetci ziju v najsuprovejsich mestach vesmiru ako Blava, Kosice a par dalsich miest, tak ako chcete osobne certifikovat niekoho z hornych dolnych, alebo dokonca zahranicneho slovaka ?

    3. Osobne udaje ako fotka, meno, mobil, cislo konta ci kreditky atd. som ochotny dat naozaj len tomu komu chcem a nie tomu kto si tym podmieni nejaku certifikaciu.

    4. Mozno by mohla certifikacia fungovat podobne ako pri prispevkoch, ze uzivatel dostane +/- od ostatnych uzivatelov a tym si ziska, udrzi. alebo aj strati certifikaciu.

    5. Myslim, ze ak by som chcel, tak dokazem prelstit 99% podmienok certifikacie ak nie 100, ale mozno nie kazdy je taky sikovny ako ja :), tak pre vacsinu ludstva bude stacit co vymyslite.

    6. Treba si hlavne polozit otazku ci domina ma byt uzavrete forum pre parsto skalnych co sa uz poznaju, alebo ma sluzit pre siroku verejnost na osvetu a ako mucholapka na prituahnutie novych dusi do stada. Alebo oboje skombinovane.
    • 5 posts
    4. júna 2011 20:08:34 CEST
    Je to dobrovolne . Kto nechce nemusi byt oznacený že ho niekto pozna. Pravda je aj to že par ludom je to uplne u riti . chodia sem uz za ludmi ktorých poznaju nemaju nutnost mat nalepku poznaju ma a podobne. Ako Peter 32 napisal nestrati nic zo sucasnych moznosti. Ako certifikovat ludi co nechodia na stretka ? no tak že sa snimi da stretnut aj mimo nich sukromne na kave, pri obede na zmrzline kde chcete. Nebolo by to prvý krat co by som za niekim siel, a som si istý že aj Corwin 11, peter32,drjajbolito,leon poznaju dost osob aj mimo stretiek. Sme Slovaci takze frflat budeme vzdy a na vsetko. Som ale rad že tu je par konstruktivnych pripomienok .Certifikacia ma podla mna len vyhodu . je zarucene že ta osoba je skutocna, je dokazezane pohlavie a snad aj orientacia ,istotne aj vek osoby .
    • 0 posts
    4. júna 2011 19:29:24 CEST
    no foto máte verejne :)
    • 0 posts
    4. júna 2011 19:24:22 CEST
    scertifikuješ ma? zaručíš sa že som žena a domina? môžem ti to osobne dokázať ak nebudeš mať istotu len napíš praktiku

    a na dôkaz si dávam svoje foto do profilu:) aby som zamedzila pochybovaniu o tom že som žena:)
  • 4. júna 2011 19:15:40 CEST
    az to bude naprogramovane, nevidim v tom problem
  • 4. júna 2011 19:09:00 CEST
    ja chem byt certifikovaneeeeeeeeeee
  • 4. júna 2011 18:51:51 CEST
    No ja neviem, cele mi to pripada ako nie celkom zmyselne.. Ked sa chcem s niekym zoznamit, komunikujem cez postu, prip neskor telefonicky, cele sa to aj tak ujasni pri osobnom stretnuti..podla mna ale uz podla stylu komunikacie cez postu, neskor telefonickej sa da druha strana dost dobre odhadnut
    • 0 posts
    4. júna 2011 18:25:36 CEST
    v minuse nebudes...netaraj vsak pises k veci a mas svoj nazor
  • 4. júna 2011 18:00:31 CEST
    Presne preto čo vravíš som napísal, že to môže byť dvojsečná zbraň. Na druhú stranu, ak by "to celé fungovalo" tak že odtialto vymiznú tí, čo nemajú z BDSM nić spoločné, bolo by to fajn. Ale s tým bodovým systémom, nuž ja to vidím asi tak že - v hlbokom mínuse :)
  • 4. júna 2011 16:17:17 CEST
    preco sa nenasadzuju veci postupne. za posledne 3 roky som 3 majitel, kazdy sa sice snazil to tu nejako prepracovat ale kazdy programator ked videl kod od toho utiekol, z toho dovodu to ja chcem prepracovat od zakladu cele nanovo, ale nakolko domina.sk nieje zarobkova, tak zial musim cakat kym bude mat programator cas. Co sa tyka koncepcie je tam napisane co by ako malo fungovat, to videl programator a povedal co ide a s cim bude problem. A co sa tyka priorit tie su nastavene tak, ze sa najprv nanovo naprogramuje to co tu je s tym ze uz sa tam bude chystat priestor na dalsie zlepsenia, u zlepseni priority este niesu urcene, to uplne staci urcit ked sa bude testovat funkcnost noveho systemu.
    V pripade ze mas nejake technicke riesenia alebo si v tom ochotni pomoct kludne ma kontaktuj cez PM alebo mail
  • 4. júna 2011 15:20:48 CEST
    neber to, prosím, osobne, ale ja mám taký veľmi silný a neodbytný pocit, podporený aj mnohými skúsenosťami, že... celé tie projekty a plány na „novú Dominu“ sú akurát planým detinským rojčením...

    Nevidel som síce tie požiadavky, ale... uff, 30 strán??!

    Má vôbec niekto z tých „rojkov“ aspoň základné skúsenosti či vedomosti o softvérovom inžinierstve?!

    Ako hovorím, tie požiadavky som síce nevidel, ale mám pocit, že to bude asi dosť neurčitý „guláš“, bez nejakej jasnej predstavy, o zjavnej absencii priorít ani nehovoriac...

    Prečo sa to nenasadzuje postupne, alebo teda aspoň prečo sa neuvažovalo o postupnom nasadzovaní a postupnom vylepšovaní? Ak by toto malo byť príliš veľkou prekážkou, ako to chcú tí „rojkovia“ z dlhodobého hľadiska udržiavať?!

    Myslím, že slangovo sa tomu hovorí "vaporware"... alebo vari chcú tromfnúť aj projekt Xanadu?
  • 4. júna 2011 15:08:10 CEST
    Domina Margaréta,
    stále tu vyvstáva nezodpovedaná otázka: kto bude udeľovať tie certifikácie? Tebe sa do toho zrejme nechce, pretože už Ťa vraj unavuje odpisovať takýmto „srandistom“, ktorí sa skrývajú za opačné pohlavie alebo za opačnú orientáciu, ale komu by sa to potom malo chcieť?

    Veď pri „stretkách“ funguje podobná „sieť dôvery“, do ktorej sa záujemca musí najprv dostať.

    Nuž, neviem, či úroveň tohto fóra padá, ale úroveň mnohých vecí tu už vraj padala, a vedenie to akosi veľmi nepálilo, takže by som si dovolil vyjadriť isté pochybnosti o úspechu takejto iniciatívy...

    Vieš, problém by bol práve s tou sieťou dôvery. Ak by to tu malo fungovať nejako oficiálne, tak by to muselo byť hierarchické, ale komu je tu ochota ako dôverovať, sa ukázalo napr. overovaní fotiek.

    Vieš, lebo v prípade, že by som sa napr. ja chcel dostať do takej siete dôvery, tak by to z nej tak či onak musel niekto najskôr „risknúť“, či nie?

    Možnože si mala na mysli nejakú databázu, ale to by mohlo byť tiež dosť obtiažne. Čo ak mám od niekoho označeného za dôveryhodného dobré referencie, ale od iného podobne (označením) dôveryhodného zlé, pričom za tie zlé by mohol nejaký osobný spor s dotyčným, napr. že som ho len tu na fóre zosmiešnil, nemusel by ma ani poznať?

    Istý systém bodov tu už predsa funguje, môžeš si to predstaviť ako istú karmu na fórach. Isteže, veľakrát ti možno veľa nenapovie, pretože niekto, kto tu sústavne „nevisí“, ich zrejme ani nebude mať veľa...

    @B_J: ja som napr. nehľadal dôvody, pre ktoré by to nemohlo fungovať, ja som len zhrnul tie všeobecne známe a veľakrát preberané. :-)

    @Statocne.Srdce: áno, presne takto je karma zneužiteľná, presne z podobného dôvodu ju už dlho odmietajú aj na českom fóre PCtuning, no a ak by chcel niekto vidieť, k akým zvrátenostiam môže viesť, nech si len pozrie úrovne „karmy“ na SMEtisku. Povedal by som, že nadpolovičnú tam môžu mať iba úplne asociálni psychopati, zrelí na okamžitú ústavnú liečbu. Zneužiteľné je najmä skupinové hlasovanie (hordy).
  • 4. júna 2011 12:48:30 CEST
    a bude si v tej novej verzii muž v kolónke pohlavie zvoliť aspoň priemerné? Alebo to ostane tak ako je to teraz že bude mat len male?
  • 4. júna 2011 12:30:23 CEST
    Zmeny samozrejme budu aj v zobrazeni, ale rozhodne chcem ponechat vyzor ze ked si to clovek zapne v praci tak sa to bude tvarit ako bezne noviny. Casom chcem pridat aj moznost zadat si farebnu schemu, ale priblizne tento vzhlad ostane ako default.
  • 4. júna 2011 11:58:21 CEST
    Fajn, no znie to rozumne. A dúfam že ale interface zložku html skryptu nebudete meniť? Táto modro-bielo-čierna varianta "plochy", je vcelku prehladná....
  • 4. júna 2011 11:54:57 CEST
    Podla mňa, keby sa to rozdelilo na "overených".. "nováčikov-snívajúcich"... a "plebs"... nebolo by to od veci, však tento druh filtru môže len napomôcť nájsť serioznym luďom, to čo hladajú.
  • 4. júna 2011 11:51:20 CEST
    Dík, ja by som bol rád, keby sa dalo poznať hneď kto je reálny a kto nie, len zase aby s tým nevznikla aj tzv. dvojsečná zbran napr. na "hatenie" názorov a postojov ludí..
  • 4. júna 2011 11:10:59 CEST
    nebude to o nejakom elitarskom klube, prispievat moze kazdy a kazdy bude za svoje prispevky odmeneny alebo potrestany vo forme + alebo - bodov.
    Taktiez admini nemozu riesit vsetky veci co sa sustnu v sukromnych spravach, na to bude pri sprave tlacitko "vymaz a odosielatela daj do ignoracie" ono totiz ziaden z adminov nebude mat administraciu dominy ako svoj pracovny pomer. Mozno casom pribudne aj hodnotenie uzivatela kde by sa zohladnovalo pocet + alebo - za prispevky a aj to u kolkych ludi je priatel alebo kolko ma ignoracii ale to bude az posledna vec co sa tu bude riesit nakolko momentalne si ani neviem predstavit vzorec na vypocet takehoto ratingu